Skocz do zawartości

Plac, Miejsce Do Ćwiczeń - Okolice Retkinii


quinto

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakiś wyasfaltowany czy betonowy plac, gdzie mógłbym sobie trochę w spokoju poćwiczyć różne manewry?

Fajne są okolice Gilette, Lublinka ale przydałby się jeszcze właśnie jakiś placyk.

HONDA CBF 600 NA

Wiek (kierownika) mocno zaawansowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie rozstawiam na kawalku parkingu pod tesco na widzewie- stojac przodem do wejscia (tym samym twarza zwrocona w strone miasta) po prawo od budynku tesco jest taki asfalt na ktorym nikt nie parkuje- tam co jakis czas rozstawiamy pacholki i sie bawie... Nawet ósemka jesr wyrysowana ;)

:rock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Kansas przy (?) Tesco (?), czy innym markecie (nie pamiętam nazwy), obok jest droga i duże rondo zupełnie "w krzakach", prawie nikt tam nie jeździ - będziesz miał dużo miejsca do ćwiczeń i na placu i wokół ronda

"Be yourself, no matter what they say!"

Sting

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj w Kansas przy (?) Tesco (?), czy innym markecie (nie pamiętam nazwy), obok jest droga i duże rondo zupełnie "w krzakach", prawie nikt tam nie jeździ - będziesz miał dużo miejsca do ćwiczeń i na placu i wokół ronda

Pewnie chodzi o tą uliczkę odchodzącą od Konstantynowskiej przy Kauflandzie. Dzięki, zapomniałem nawet o tym miejscu.

HONDA CBF 600 NA

Wiek (kierownika) mocno zaawansowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktiker w lodzi chyba stoi pusty, może warto zobaczyc.

Właśnie, muszę sprawdzić, bo to ode mnie niedaleko. Dzięki!

HONDA CBF 600 NA

Wiek (kierownika) mocno zaawansowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jest, to jest Kaufland na Łódzkiej w Konstantynowie. :smile:

Bardzo dziękuję wszystkim za cenne rady.

Dzisiaj, korzystając z wolnego czasu wyjechałem dziś na 2 godzinki poćwiczyć i znalazłem w okolicach Gillette piękny placyk o którym zapomniałem a okazał się doskonały do ćwiczenia ósemeczek. W końcu prawko mam od...41 lat, więc nic dziwnego, że zaczynam prawie od zera.

Zatem, jeżeli ktoś widział gościa, który ruszał, stawał, kręcił ósemki, to byłem ja. :decayed:

HONDA CBF 600 NA

Wiek (kierownika) mocno zaawansowany :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja sie rozstawiam na kawalku parkingu pod tesco na widzewie- stojac przodem do wejscia (tym samym twarza zwrocona w strone miasta) po prawo od budynku tesco jest taki asfalt na ktorym nikt nie parkuje- tam co jakis czas rozstawiamy pacholki i sie bawie... Nawet ósemka jesr wyrysowana ;)

Potwierdzam, można sobie ósemkę poćwiczyć. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...