Skocz do zawartości

Wozy Policyjne Z Wideorejestratorami


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

Ja dziś spotkałem mondeo  z końcówką EU w Aleksie.

Moge wam zapodać filmik :P

Edytowane przez ridrick (wyświetl historię edycji)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

http://w5.wrzuta.pl/obraz/15XKOYmDyCM/nieoznakowany_lodz  zrobiłam dziś zdjęcie ;) wideorejestratora nie widziałam, ale może się przydać ;)

 

angelikapa ale to jest powóz tzw. nieumundurowanych, którzy raczej zajmują sie innymi sprawami niż łapanie kierowców pojazdów.

P.S. Chyba że pod wpływem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motocyklistów szarżujących na jednym kole nie brakuje. Stwarzają zagrożenie dla siebie i kierowców, którzy dzwonią na policję, aby zajęła się piratami. Policja w Łodzi szykuje niespodzianki. Kupi dwa motocykle z wideorejestratorami i przeprowadzi akcję wymierzoną w piratów na motocyklach.

 

http://www.dzienniklodzki.pl/artykul/923749,policja-kupuje-motocykle-z-wideorejestratorami,id,t.html

 

Dzięki nowemu sprzętowi zarejestrujemy wydarzenie i nie będziemy musieli ścigać motocyklisty, aby go ukarać. Za stwarzanie niebezpieczeństwa w ruchu drogowym grożą mandaty od 200 do 500 zł.

Choć pędzących na tylnym kole, czy slalomujących między samochodami motocyklistów nie brakuje, to wypadki i kolizje z ich udziałem są dość rzadkie i stanowią zaledwie 2 proc. tzw. zdarzeń drogowych. W 2013 roku od stycznia do połowy czerwca doszło w Łodzi do 19 wypadków i 14 kolizji z udziałem motocyklistów. Tylko w 13 zdarzeniach sprawcami byli motocykliści.

kamaras

ccm250.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

To w nowym sezonie trzeba mocniej uważać:

 

 

Policjanci dostali też trzy radiowozy marki Opel Insignia (jeden nieoznakowany). Każdy wyposażony jest w silnik o pojemności 2,0 250 KM, wideorejestrator zamontowany z przodu i tyłu pojazdu. Nowością są wyświetlane na tyle pojazdu napisy, np. wyłącz telefon.

Funkcjonariusze zostali doposażeni również w dwa motocykle marki Kawasaki - nieoznakowane i wyposażone w wideorejestratory.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm myślę że po jakimś czasie będziemy mieli dokładny opis może nawet fotki tych maszyn ciekawe tylko ile ktoś za to zabuli  :decayed: W łodzi dostali tak a na który komisariat może coś się uda przed sezonem dowiedzieć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jeździć w totalnym cywilu, czy tak jak w nieznakowanych- wóz niby cywilny, ale ekipa w środku w mundurach.

Jeśli będą jeździć w uniformach to raczej z daleka będą się rzucać w oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy będą jeździć w totalnym cywilu, czy tak jak w nieznakowanych- wóz niby cywilny, ale ekipa w środku w mundurach.

Jeśli będą jeździć w uniformach to raczej z daleka będą się rzucać w oczy.

No aż tak optymistyczna bym nie była może jeszcze kask z napisem Policja odblaskowym żeby było bezpieczniej :decayed:  :P

Oznakowaną Insignię widziałem już w Aleksandrowie po nowym roku. Nowiutka... świecąca...

A fotki nr rejestracyjne to gdzie?? postaraj się bardziej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No aż tak optymistyczna bym nie była może jeszcze kask z napisem Policja odblaskowym żeby było bezpieczniej :decayed::P

A wiadomo? W tym kraju wszystko jest możliwe ;)

 

Myślisz, że będą ubrani w ciuchy motocyklowe? Mnie się to jakoś nie widzi, no ale, jak napisałem wcześniej, wszystko jest możliwe i zostanę zaskoczony w tym zakresie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa Moto-Psy latem w krótkim rękawku jeżdżą

Może po tym ostatnim wypadku coś się zmieniło skoro założenie że nieoznakowani mają być :blush: żeby wtopić w tłum trzeba się nie wyróżniać :moto:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...