Skocz do zawartości

Wozy Policyjne Z Wideorejestratorami


Aidekk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zapytac Łodzian-znawców policyjnych fur, czy ten demotywator faktycznie jest prawdziwy i czy tylko na takie auta uważać. Proszę o opinie:

 

http://demotywatory.pl/3780048/Zanim-wyjedziesz-w-trase

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kolorów to nie wiem, ale to jest prawda takie wozy się szwędaja po naszych drogach, spędzając nam sen z powiek.

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce was martwić ale teraz dołączają do nich samochody głównego inspektoratu transportu drogowego (ci co przejęli fotoradary).Mają też nieoznakowana poza tym ich oznakowane wozy mają (bądź juz to robią) jeździć po mieście i robić fotki za przekroczenia.Nikt was nie zatrzyma a pocztą dostaniecie mandat :sad2:

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

i do tego ze dwie Kia Cee'd Kombi drogówki - normalnie standardowo wymalowane i oznakowane srebrnoniebieskie radiowozy - tyle że z kamerami przód + tył... tu się można dopiero zdziwić http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/cry.png

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba będzie ustanowić większy fundusz mandatowy na ten rok ;)

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie zastanawia jedno, nigdzie nie mogę znaleźć Audi. a kiedyś pamiętam jak w TVN turbo zatrzymali gostka. i nawet sam się zdziwił że psiaki audicą lecą. a oni powiedzieli że teraz możemy się wszystkiego spodziewać.a6 srebrne w avancie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

już Cię chłopaczku prostuję - Audi A6 miała WRD z Gdyni, jeździli tym po obwodncy Trójmiasta - Audica poległa jakieś dwa lata temu w crash-teście... znowu masz kiepskie informacje...

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

siedzisz, siedzisz... skądś się wzięło te 976 postów o niczym, a nie szukasz, bo jak już ustaliliśmy czytanie jest "a-feee"

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz dochodzą jeszcze motory. Na razie z tego co wiem w stolicy.To dopiero lipa....

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak jest w innych krajach ale ogólnie to co się teraz dzieje w polsce mnie dobija, odwracają fotoradary inspekcja wystawia mandaty rozumiem gdyby to chodziło o zwiększenie bezpieczeństwa na drodze ale nie wierze w to, chodzi o kasę kasę kasę. Zamiast poprawic stan drog lepiej je oznakowac to tego się nie robi a jeśli już to droga jest prywatna i za nią płacimy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to zamiast polepszać to pogarsza bezpieczeństwo,

teraz jak człowiek chce pojeździć, to zamiast patrzeć na drogę, to tylko wypatruje:

- fotoradarów stacjonarnych,

- fotoradarów przenośnych (kubły na śmieci, itd.),

- zamaskowanych policjantów w krzakach,

- aut z wideorejestratorami z przodu,

- aut z wideorejestratorami z tyłu

gdzie czas na prowadzenie, aż oczy bolą od tego wszystkiego,

chyba faktycznie trzeba będzie przestać myć tablice ;) i będzie jak w Misiu Bareji

"Słuchajcie, ten wasz koń, czy też ta wasza ona, nie dość że pijana, to jeszcze brudna.

– To to fakt, jest trochę fleja i nie zawsze się umyje po robocie, tu pan władza ma absolutną rację."

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielenie, szanowni koledzy, już nie rżnijmy takich niewinnych i pokrzywdzonych aniołków :smile:. Gdyby wszyscy jeździli grzecznie, to nie trzeba by narzekać na rejestratory i inne pierdy. A tu okazuje się że wszyscy źli i winni, tylko nie ci co łamią przepisy. Mandaty ? Wina policji. Wypadki ? Wina puszkarzy (no bo przecież nie wchodzenia na piątym biegu w zakręt gdzie jest ograniczenie do 50 i ch... widać). Do tego jeszcze droga benzyna, drogi złe a przepisy głupie- wszystko szkodzi, tylko nie "rura rura rura rura" przy każdej okazji :smile:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W innych krajach??? W Niemczech każdy wie. Dają się ludzią wyjeździć na autobahnie (choć też nie wszędzie). Jeździłem w Szkocji i tam jak stał fotoradar to na asfalcie białymi kreskami namalowanymi przy krawędzi jezdni było zaznaczone "pole rażenia" Człowiek wie dokładnie kiedy zwolnić a później kazdy przyspieszał. Zresztą porównywanie nie ma sensu. Po prostu jest inaczej. Tak samo można patrzeć na kraje, które nie mają przpisów wcale.... tam dop jest zabawa

CENTRUM UBEZPIECZEŃ ul. Snycerska 1 róg ul. Zachodniej i Limanowskiego, Tel: 693 188 184

motocykle, samochody, mieszkania, domy, firmy, OC podróżne, polisy na życie, NNW i motocykle

 

Służymy Wam również doradztwem, także dzwońcie, piszcie jeśli tylko macie jakieś pytania lub potrzebujecie pomocy w spr. ubezpieczeń. nasze.ubezpieczenie@gmail.com

 

ZAPRASZAMY!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zapytac Łodzian-znawców policyjnych fur, czy ten demotywator faktycznie jest prawdziwy i czy tylko na takie auta uważać. Proszę o opinie:http://demotywatory....edziesz-w-trase

nie wiem jak w innych woj. ale nasze łodzkie pewne na 100%

W innych krajach??? W Niemczech każdy wie. Dają się ludzią wyjeździć na autobahnie (choć też nie wszędzie). Jeździłem w Szkocji i tam jak stał fotoradar to na asfalcie białymi kreskami namalowanymi przy krawędzi jezdni było zaznaczone "pole rażenia" Człowiek wie dokładnie kiedy zwolnić a później kazdy przyspieszał. Zresztą porównywanie nie ma sensu. Po prostu jest inaczej. Tak samo można patrzeć na kraje, które nie mają przpisów wcale.... tam dop jest zabawa

nie wińmy za to policjantów to jest ich praca t.z. wykonywanie rozkazów wydawanych przez przełożonych
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze łowicz ma 2 szt insigni

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdzielenie, szanowni koledzy, już nie rżnijmy takich niewinnych i pokrzywdzonych aniołków

Przecież większość od razu się przyznała :smile:. Ja wolno nie jeżdżę a punktów jeszcze nie mam i żyje. Nie należny tylko przesadzać.

 

Dołączona grafika

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj fotki takich autek z łódzkich ulic, cztery nieoznakowane i jedno oznakowane

Kia HPF B279

Dołączona grafika

 

Kia EZG 17 AF

Dołączona grafika

 

Mondeo EL 752EW

Dołączona grafika

 

Passat EL 4795Y

Dołączona grafika

 

Mondeo EL 853EU

Dołączona grafika

 

Także warto na te autka uważać i nie dajcie się złapać http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/excl.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

W ramach informacji BOR przekazal policji mazowieckiej swoje auta stare takiej jak np. Bmw 7, nie moge teraz odnalezc zdjec ale jak poszukacie to na prewno znajdziecie . Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...