Jump to content

Ekipa Budowlana


eramus
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie, szukam namiarów na firmy budowlane które postawią porządnie dom za uczciwą cenę. Może ktoś z was budował się ostatnio i ma jakieś namiary na sprawdzone firmy ?

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Jeszcze nie mieszkam, ale ekipę już mam :smile:

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Witam, ekipa co miała zacząć budowe w połowie czerwca unika mnie, zna ktoś dobrego murarza który dosyć szybko będzie mógł rozpocząć budowe ?

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Trudno obecnie znaleźć kogoś konkretnego. Niby jest wielu budowlanców, ale mam wrażenie, że niektórzy bardzo dobry specjaliści wyjechali do innych krajów.  Wielu z nich zostało w Polsce, ale mają terminy zarezerwowane daleko w przód. Polecam ogólnie skorzystanie z usług projektanta. Na początku moze się to wydać trochę drogie, ale wcale takie nie jest bo nie trzeba samodzielnie pilnować ekipy remontowej, ale taka osoba się tym zajmie. 

Poza tym zaprojektuje wygodne mieszkanie.   https://qinvestment.pl/

Edited by Pitrx (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Nie, nie jest trudno znaleźć kogoś konkretnego. A projektant o którym piszesz (czyli tak naprawdę kierownik nadzoru inwestorskiego) nie jest wymagany, jeśli masz konkretnego kierownika budowy. I to od znalezienia kierownika powonno się zacząć szukanie, a on już może ogarnąć całą resztę.

Ja w półtora miesiąca po znalezieniu takiego kierownika miałem kopane fundamenty, a dom piętrowy z dwoma lanymi stropami w stanie surowym otwartym miałem po dokładnie 3,5 miesiąca od rozpoczęcia budowy.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Dobrze jest na pewno sprawdzić wczesniejsze realizacje ekipy budowlanej. Jak budowałem dom dopytałem się jakie wcześniejsze budowy budowała ekipa, na jaką chciałem się zdecyodowac. I po prostu podjechałem do tych ludzi i dopytałem się o szczegóły Wiadomo, ze wsystkiego się w taki sposób człowiek nie dowie ale jednak mozna samodzielnie ocenić wybudowany dom oraz stopień jego skomplikowania. Zakończyłem budowę w zeszłym roku. OBecnie jestem na etapie dokańczania remontu, zostały jedynie jakieś drobnostki. Mieszkamy już pół roku ( dół jest skończony, góra jeszcze do dokończenia ale to moze dopiero za 2-3 lata).

Jeśli chodzi o łazienki i kuchnie, polecam armaturę i ceramikę z Deante https://deante.pl/ . Moim zdaniem dobra jakosć w stosunku do ceny. 

Edited by patrick (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...