Jump to content

Liqui-Moly Dostępne W Sklepie Metro!

Metro Racing
 Share

Recommended Posts

Metro Racing

Cześć!

Miło nam poinformować, że do naszego sklepu wkroczyła nowa marka LIQUI-MOLY post-3025-0-19003800-1491400735_thumb.jpg
Z Linią dedykowaną dla motocyklistów : oleje, smary, dodatki do paliw, środki do pielęgnacji motocykla i kasku.

Na zamówienie: oferta samochodowa

post-3025-0-80271000-1491401020_thumb.jpgpost-3025-0-18078100-1491401076_thumb.jpg

Z tej okazji mamy dla Was promocję do każdego zakupionego oleju 4 litrowego będziecie mieli do wyboru 1 z 2  gratisów

1. Speed Additive Shooter : Dodatek do benzyny dla motocykli z silnikami 2T i 4T (gaźnikowymi i wtryskowymi). Usuwa osady z zaworów i komory spalania. Poprawia przyśpieszenie, zapewnia sprawną i równomierną pracę silnika oraz zmniejsza zużycie paliwa. Chroni przed utlenianiem, korozją i starzeniem się benzyny. post-3025-0-94225100-1491401451_thumb.jpg

2. 4T Additive Shooter: Dodatek do benzyny dla motocykli z silnikami  4T (gaźnikowymi i wtryskowymi). Usuwa osady z gaźników, zaworów oraz komory spalania. Utrzymuje silnik w czystości oraz chroni układ paliwowy przed utlenianiem. Bezpieczny dla silników z katalizatorem. post-3025-0-97683100-1491401618_thumb.jpg

To jednak nie koniec, jeżeli zdecydujecie się na na zakup 4 litrów oleju + czegoś dodatkowego z oferty Liqui-Moly np.smaru do łańcucha to te dwa gratisy wspomniane wyżej będą wasze :smile:

Zapraszamy do sklepu.
W razie pytań dzwońcie 42 654 29 68

Skolka cena oleju 4l?

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

Metro Racing

Piuriel napisz na PW o jaki olej dokładnie Ci chodzi :P

W senie syntetyk/ półsyntetyk/ mineralny i jaka specyfikacja.

Słonecznikowym. Chipsy ziemniaczane na takim robią to i hanka na takim jeździ :biggrin:

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

Metro Racing

Łukasz hanke zalewa olejem z oliwek :riding::decayed:  a tak poza tym to zobacz mi ceramizer co i jak :smile:

Tomcio, zobaczyłam :biggrin: :D :biggrin:

W Liqui Moly  nazywa się to siarczek molibdenu (stąd nazwa firmy)

A tak na poważnie to Ty też napisz do czego potrzebujesz, bo ja kruca bomba wróżką nie jestem :P i nie wiem czy to ma być do silnika/mostu/skrzyni :P