Skocz do zawartości

Liqui-Moly Dostępne W Sklepie Metro!


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

Miło nam poinformować, że do naszego sklepu wkroczyła nowa marka LIQUI-MOLY post-3025-0-19003800-1491400735_thumb.jpg
Z Linią dedykowaną dla motocyklistów : oleje, smary, dodatki do paliw, środki do pielęgnacji motocykla i kasku.

Na zamówienie: oferta samochodowa

post-3025-0-80271000-1491401020_thumb.jpgpost-3025-0-18078100-1491401076_thumb.jpg

Z tej okazji mamy dla Was promocję do każdego zakupionego oleju 4 litrowego będziecie mieli do wyboru 1 z 2  gratisów

1. Speed Additive Shooter : Dodatek do benzyny dla motocykli z silnikami 2T i 4T (gaźnikowymi i wtryskowymi). Usuwa osady z zaworów i komory spalania. Poprawia przyśpieszenie, zapewnia sprawną i równomierną pracę silnika oraz zmniejsza zużycie paliwa. Chroni przed utlenianiem, korozją i starzeniem się benzyny. post-3025-0-94225100-1491401451_thumb.jpg




2. 4T Additive Shooter: Dodatek do benzyny dla motocykli z silnikami  4T (gaźnikowymi i wtryskowymi). Usuwa osady z gaźników, zaworów oraz komory spalania. Utrzymuje silnik w czystości oraz chroni układ paliwowy przed utlenianiem. Bezpieczny dla silników z katalizatorem. post-3025-0-97683100-1491401618_thumb.jpg


To jednak nie koniec, jeżeli zdecydujecie się na na zakup 4 litrów oleju + czegoś dodatkowego z oferty Liqui-Moly np.smaru do łańcucha to te dwa gratisy wspomniane wyżej będą wasze :smile:


Zapraszamy do sklepu.
W razie pytań dzwońcie 42 654 29 68
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słonecznikowym. Chipsy ziemniaczane na takim robią to i hanka na takim jeździ :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz hanke zalewa olejem z oliwek :riding::decayed:  a tak poza tym to zobacz mi ceramizer co i jak :smile:

Tomcio, zobaczyłam :biggrin: :D :biggrin:

W Liqui Moly  nazywa się to siarczek molibdenu (stąd nazwa firmy)

 

A tak na poważnie to Ty też napisz do czego potrzebujesz, bo ja kruca bomba wróżką nie jestem :P i nie wiem czy to ma być do silnika/mostu/skrzyni :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...