Skocz do zawartości

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Bełchatów 2017


Janus

Rekomendowane odpowiedzi

Rozpoczęcie 30 kwietnia (niedziela), msza i start parady: kościół na osiedlu Binków zaraz za Kauflandem (https://goo.gl/maps/RrNfGuNktmq

Więcej informacji wkrótce na wydarzeniu.

Link do wydarzenia:

https://www.facebook.com/events/170240913477720/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko czas pozwoli to ja z miłą chęcią się zjawie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że poprawiny są na sucho

Wolf byłeś może w niedziele w Kamieńsku ? Bo jeżeli dobrze kojarzę to chyba większość drogi siedziałeś mi na "ogonie" :smile:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na wydarzeniu jeszcze nie ma informacji ale wiadomo, że będą takie atrakcje jak: pokazy enduro, pokazy driftu, nauka jazdy samochodem na trolejach i motocyklem. Z czasem więcej informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wydarzeniu jeszcze nie ma informacji ale wiadomo, że będą takie atrakcje jak: pokazy enduro, pokazy driftu, nauka jazdy samochodem na trolejach i motocyklem. Z czasem więcej informacji.

Każde info naturalnie miło widziane :smile: bo zamierzam się wybrać zaraz po Licheniu :smile:

Będzie dobra popraweczka :biggrin: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ze względu na pogodę jaka ma być od rana w sobotę ( podobno ) i inne różne rzeczy, ja wraz z kumplem jedziemy zamiast na Licheń to do Bełchatowa. Zainteresowane osoby zapraszam na zbiórkę w Łodzi pod Auchan o 10:30. Wyjazd pół godziny później więc szykować maszyny i do zobaczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj link do planu imprezy:

 

 

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18157539_1321536914594895_5903634679078784930_n.jpg?oh=a2eac6e83ec5f1d3720271ce0bc86f64&oe=597DD0B5

 

 

Jak pogoda dopisze to i ja się chętnie podłącze do kogoś żeby samemu nie lecieć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umówiłem się z kolegą na 13 pod Dellem, ruszamy 1315. Tempo umiarkowane, turystyczne, tak żeby w ciągu 50 min być na miejscu. Jak coś to zapraszamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyruszam koło 12:45 z Orlenu  przy Włókniarzy/Teresy. Tempo turystyczne, przez Pabianice.

 

to jak chcesz podjedz na Della, 1315 ruszamy, Rzgowska do Rzgowa, później S8 do Pawlikowic i na starą trasę z Pabianic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się z braku laku wybieram... no chyba że ktoś ma ciekawszą propozycję.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wyruszam koło 12:45 z Orlenu  przy Włókniarzy/Teresy. Tempo turystyczne, przez Pabianice.

 

Hej, postaram się podjechać na Orlen to ruszymy razem - jeśli uda się odłączyć do ekipy z Della to byłoby nieźle :moto: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ci co chcą dołączyć niech czekają na stacji Rzgowska kolumny BP o 13:15 i dołączyć do ekipy z della

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...