Jump to content

Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego Bełchatów 2017

Janus
 Share

Recommended Posts

Jak tylko czas pozwoli to ja z miłą chęcią się zjawie :-)

Szkoda że poprawiny są na sucho

Wolf byłeś może w niedziele w Kamieńsku ? Bo jeżeli dobrze kojarzę to chyba większość drogi siedziałeś mi na "ogonie" :smile:

Pozdrawiam

• 2 weeks later...

Na wydarzeniu jeszcze nie ma informacji ale wiadomo, że będą takie atrakcje jak: pokazy enduro, pokazy driftu, nauka jazdy samochodem na trolejach i motocyklem. Z czasem więcej informacji.

Na wydarzeniu jeszcze nie ma informacji ale wiadomo, że będą takie atrakcje jak: pokazy enduro, pokazy driftu, nauka jazdy samochodem na trolejach i motocyklem. Z czasem więcej informacji.

Każde info naturalnie miło widziane :smile: bo zamierzam się wybrać zaraz po Licheniu :smile:

Będzie dobra popraweczka :biggrin: 

• 2 weeks later...
Dobromil1984

Ze względu na pogodę jaka ma być od rana w sobotę ( podobno ) i inne różne rzeczy, ja wraz z kumplem jedziemy zamiast na Licheń to do Bełchatowa. Zainteresowane osoby zapraszam na zbiórkę w Łodzi pod Auchan o 10:30. Wyjazd pół godziny później więc szykować maszyny i do zobaczenia.

ja planuje jechać, tylko muszę ciuchy wysuszyć.

A ma ktoś szczegółowy plan dla ludzi bez facebooka? Są tacy jeszcze...

Tutaj link do planu imprezy:

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18157539_1321536914594895_5903634679078784930_n.jpg?oh=a2eac6e83ec5f1d3720271ce0bc86f64&oe=597DD0B5

Jak pogoda dopisze to i ja się chętnie podłącze do kogoś żeby samemu nie lecieć :smile:

Umówiłem się z kolegą na 13 pod Dellem, ruszamy 1315. Tempo umiarkowane, turystyczne, tak żeby w ciągu 50 min być na miejscu. Jak coś to zapraszamy.

Ja wyruszam koło 12:45 z Orlenu  przy Włókniarzy/Teresy. Tempo turystyczne, przez Pabianice.

to jak chcesz podjedz na Della, 1315 ruszamy, Rzgowska do Rzgowa, później S8 do Pawlikowic i na starą trasę z Pabianic

Ja też się z braku laku wybieram... no chyba że ktoś ma ciekawszą propozycję.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Ja wyruszam koło 12:45 z Orlenu  przy Włókniarzy/Teresy. Tempo turystyczne, przez Pabianice.

Hej, postaram się podjechać na Orlen to ruszymy razem - jeśli uda się odłączyć do ekipy z Della to byłoby nieźle :moto: .

To ci co chcą dołączyć niech czekają na stacji Rzgowska kolumny BP o 13:15 i dołączyć do ekipy z della

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka