Skocz do zawartości

Kask Do 1000Zl Kurtka Do 1500Zl


wicher21

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

jak w temacie. Szukam kasku do 1000 zł i kurtka skórzana do 1500

 

Myśle nad AGV e2205 compact.

Co sądzicie o kasku i ewentualnie co polecacie.

Zależy mi na tym ze miał wbudowane okulary. Najlepiej czarny mat.

 

Kurtka Alpinestars Gp Plus. Opinie ?

Co polecacie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej wpadnij do sklepu jakiegoś, np do Kosmatego na limanke i tam sobie wszystko przymierzysz i zbierzesz info od gościa, który siedzi w tym temacie od lat.
Mówiąc wybudowane okulary masz na myśli opuszczaną blende przyciemniajacą pewnie?!
Shark ma taki system w swoich kaskach, mam akurat carbon R od sharka i polecić mogę, a że akurat wyszedł nowy model to możesz go wyrwać w zacnej cenie. Ultra lekii karbonowy kask z blenda.
Podjedź do Black Jack na limanowskiego. Temat Ci Tomek ogarnie :smile:

 

http://motocykle-lodz.pl/forum/81-black-jack/

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówi Piuriel wpadnij na Limanowskiego. Ja tam kupiłem swoj kask Nolana n87 i jestem bardzo zadowolony. 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koperta4512 ma taka kurtkę na sprzedaż dla mnie była za mała może akurat dla ciebie będzie Ok zapytaj czy aktualne.

 

 

Sent from my iPhone; spelling might vary because I have fat fingers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie wyrwiesz skórę Arlen Nessa czy Berika, a co do kasku to w dobrej promocji dałoby radę nabyć hjc rpha10. Nie wiem czy coś lepszego można dostać w tej cenie. Moim zdaniem nie.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech mnie ch..j jak rpha to dobry kask......znany to się zgodzę.....drogi też się zgodzę ale że dobry to niestety nie mogę ***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

a co do kasku to w dobrej promocji dałoby radę nabyć hjc rpha10. Nie wiem czy coś lepszego można dostać w tej cenie. Moim zdaniem nie.

 

niech mnie ch..j jak rpha to dobry kask......znany to się zgodzę.....drogi też się zgodzę ale że dobry to niestety nie mogę ***

A było tak spokojnie :biggrin:

olB0hX5.gif

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Co sądzicie o uzywanych skórach ? Rozumiem, że skóra dopasowuje się do kształtu ciała i może trochę być niedopasowa jeśli jest używana. Jaka jest Wasze zdanie . Opłaca się ?  

 

2. Czy ktoś z Was ma może kurtkę, gdzie jest dużo elementów białych ? Jak sie to czyści ? Czy pozostaja potem czarne ślady od owadów itp ?

Edytowane przez wicher21 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się wypowiem tylko na temat kasku, więc ja osobiście mógłbym Ci polecić Nolana N87 sam latam i jestem bardzo zadowolony. Jest blenda i sprawdza się dla okularników. Nie należy może do cichych ale ja nie narzekam :smile:

Wybierałem miedzy Nolanem a sharkiem speed R sauer.

Dobrze jest sobie samemu zobaczyć co Ci lepiej leży w moim przypadku wygrał Nolan.

Mam nadzieje że chociaż trochę pomogłem

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co Kosmaty mówił to AGV nie ma polskiego importera i będzie problem z gwarancją/reklamacją.  

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z gwarancją jak jest to nie wiem ale fakt jest taki że wcześniej wyłącznym dystrybutorem był inter motors, w zeszłym roku agv zerwał współprace i teraz jak ktoś tym handluje to ciągnie z zagramanicy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Cześć wszystkim!

Potrzebuje Waszej fachowej porady! Za niegługo będą urodziny mojego mężczyzny i wpadłam na pomysł żeby mu kupić kask. Nie znam się na producentach ani nawet jaki pasuje do jakiego motoru On jeździ Suzuki GSXR750f i wszystko do motoru kupuje w sklepie motolegend, ale oni mają tam mnóstwo różnych a ja się kompletnie nie znam tu są wszystkie, jak coś: http://www.motolegend.pl/sklep-1-n-Kaski-Motocyklowe proszę doradźcie, bo się nie wyrobię w czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha

Nice try :biggrin: Kraków na Łódzkim forum i znowu krypto link do tego samego sklepu :biggrin:

 

Ale kask kup koniecznie shoei. Rozmiar bez znaczenia. Dopasuje się ;)

post-5324-0-79119600-1495191367_thumb.jpg

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie forum jest dla motocyklistów, a sklep online więc nie wiem czemu się czepiasz. Łódzcy motocykliście nie mogą doradzić, który kask najlepszy? :smile: 

 

Dziękuję za radę odnośnie marki ale jaki model i "fason" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie forum jest dla motocyklistów, a sklep online więc nie wiem czemu się czepiasz. Łódzcy motocykliście nie mogą doradzić, który kask najlepszy? :smile:

 

Dziękuję za radę odnośnie marki ale jaki model i "fason" :smile:

 

kask powinno się przymierzyć, więc zabieraj chłopaka do sklepu (najlepiej do łódzkiego sklepu, adres znajdziesz na forum) ... i kup ten który będzie Jemu pasował ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Generalnie forum jest dla motocyklistów, a sklep online

 

Najlepiej napisać do sklepu email. W sklepie pracują na pewno profesjonaliści. Napisz do nich dokładnie to samo co tutaj i na bank uzyskasz satysfakcjonująco odpowiedź.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a swoja drogą .... podobno już kupiłaś kask ;-) .. czy teraz dla następnego chłopaka ? .. kup mu taki sam  :biggrin:

 

 

62p9cy1vsi28.jpg

 

 

ohrr49f0tcyg.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

czy teraz dla następnego chłopaka ? .. kup mu taki sam

 

comment_dK3RDAFwyTSDmtOWp3jHH46Mxlkp2U0F

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...