Skocz do zawartości

Unikajcie Stacji Bliska Na Brzezińskiej!


Smoozi

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, ostatnio trzykrotnie tankowałem na najbliższej miejsca zamieszkania stacji - tak się złożyło. Padło na Bliską (na przeciwko M1) . Chwalili, że mają 98 w cenie 95. Oto co spuściłem z baku po 3 tankowaniach, i przymusowym pchaniu motocykla ponieważ zwyczajnie zgasł na środku drogi... Reszta 'benzyny' trafiła do baniaka, ale stan jak w przedstawionej próbce.

post-163-0-08946500-1335378670_thumb.jpg

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wygląda to fajnie. Ciekawe, czy wystarczy nalanie dobrego paliwa, czy trzeba jakoś przepłukać? No i miejmy nadzieje, że nic się nie uszkodziło od tego syfu.Ostatnio też tankowałem 98 w cenie 95, ale na Orlenie, więc nic nie było. Facet powiedział, że pozbywają się zimowej benzyny, stąd takie wyrównanie cen.A przy okazji to nie odczułem żadnej różnicy, ani w mocy, ani w spalaniu (choć może nawet +0,2) , więc więcej nie tankuję 98 :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po takiej benzynie to gaźniki chyba do czyszczenia ?

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spuszczenie do zera z baku, nalanie normalnej 95, 30 min piłowania żeby łaskawie odpaliła ( w międzyczasie wykręcenie i wyczyszczenie mokrych świeczek) , 20 min modlenia się żeby weszła na normalne obroty a jak odpaliła łaskawie to troche przedmuchana... mam nadzieje że pomogło na dłużej. Dowiedziałem się że mają nieszczelne zbiorniki z benzyną i wody gruntowe wchodzą ( o zgrozo) a 98 ma wartość 74 oktany... poszukam w necie i podepnę sznurek do stronki. A tych co tak robią z paliwem to... :whip:

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo nieładnie z ich strony, co to kur.. jest http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/confused.gif

 

Natomiast doświadczyłem miłego dla oka paliwka ze stacji Orlenu przy Wycieczkowej - przejrzyste na wylot :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozostaje BP tudzież Shell... czasem tankuję również na Lukoilu i też jest OKOrleny omijam - w zimę zatankowałem auto (diesel) i ów ropa zamarzła w filtrze paliwa... skoro chwalą się że mają zimowe paliwo a później okazuje się że jest to jednak przejściowe to ja dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast doświadczyłem miłego dla oka paliwka ze stacji Orlenu przy Wycieczkowej - przejrzyste na wylot :riding:

Może nalali więcej denaturatu do związania wody niż benzyny ;D

Lewa w górę i bezpiecznie do celu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez bym im zrobił mała zadyme ..albo jakis expres czy tvp3???

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram przedmówców, jak śmigam połodzi to tankuje na tylko jednej stacji i niegdy nie mialem problemów lukoil na przeciwko portu, ogólnie omijam inne stacje. Chyba że tak jak dziś rezerwa już była i Bp (niestety) witaj

LwG!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wszystkie pojazdy tankuje na Orlenach, a robię to codziennie i nigdy nie miałem żadnego problemu. Zarówno LPG jak i benzyna. Także ORLEN mogę polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie,ze zrobili taka promocje 98 w cenie 95 aby sprzedac to co zalega im w zbiorniku i nalac swiezej wachy...Szkoda tylko,ze naszym kosztem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

działkowy emeryt

...z każdym dniem rośnie liczba ludków, którzy mogą pocałować mnie w d*pę....

 

 

 

... dlaczego mężczyźni nie mają cellulitu...?!?!?

... bo to nieładne jest...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopóki wszyscy nie zaczniemy zgłaszać takich stacji to z każdego z nas kto tam zajedzie będą robić jelenia. Wysyłaj formularz i niech tam zajadą :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma Audi a6 w dieslu z 2008 roku,zatankował na Shellu na rogu rydza i przybysza.Po wyjechaniu ze stacji i przejechaniu około 300 metrów auto stanęło.Poszła pompa paliwa koszt 18 tysięcy.Poszedł na stacje a panowie bez żadnego tłumaczenia wyciągnęli polisę i kazali iść po odszkodowanie,czyli musiało to być nie pierwszy raz.Od shella trzymam się z daleka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli zgłoszenie zostanie przyjęte i nawet jeśli sprawa trafi do sądu to i tak jest to bardzo trudne do ustalenia czy paliwo nie było później tankowane na innej stacji. Jedynym wyjściem jest pokazanie przebiegu tras na GPS-ie. Tylko w ten sposób można udowodnić, że to była TA stacja.Na tvn turbo był niedawno program o tym, że jacyś przedsiębiorcy tankowali na BP (!) diesle i im paliwo zamarzło przy -25 stopniach C. A informacja była, że uszlachetniacze w paliwie są do -40 stopni.Ze stacją wygrał tylko ten gość, który miał w samochodach GPS do kontrolowania floty aut.Można próbować walczyć, ale ciężko cokolwiek udowodnić.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...