Skocz do zawartości

Proszę O Opinie Na Temat Motocykli Z Ogłoszeń. (Cbr 600 F4I)


rudi0018

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym osobiście pojechał oglądać nr. 2 i 7. Teresiny bym sobie odpuścił, w nr. 6 jakoś czacha dziwnie spasowana po prawej stronie. Ksawerówek- mało fotek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000

Do Teresina daleko nie jest, rzut kamieniem. Poproś o zdjęcia z tylnego koła, przede wszystkim śruby i jak nie jest zmęczony to mozna podjechać. 3 lub 4.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodaje link z dokładniejszymi zdjęciami z Teresina: https://drive.google.com/drive/u/0/folders/0Bwf2Vo9LmfthZWU5VEVkd0k2cjATylko trzeba przesunąć w dól i znaleźć motocykle. Dlaczego teresin odpada?

Rzeczywiście nr 6 ma źle spasowaną czachę. A co powiedziecie na nr 1 od nas z Łodzi jest, ale Pan w ogóle się nie zna na motocyklach, bo z nim rozmawiałem, kolega mu go kupił w jego imieniu i jeździł nim przez rok i nic przy nim nie robił.

 

Nr. 2 Pan mi mówił, że prawa strona malowana, ale wydaje się być w oryginale, każdy szczegół odzworowany. 

 

Nr. 7 Wyskakująca dwójka, jest motocykl u mechanika. Tak niski przebieg a problemy ze skrzynią? Ten motocykl chyba sobie odpuszczę.

Dodaję kolejne numery:
8. http://allegro.pl/honda-cbr-600-f4i-2002r-i6767957658.html#thumb/6

9. https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-honde-cbr-600f4i-CID5-IDligny.html

Edytowane przez rudi0018 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000

Zdecydowanie 3. Mały przebieg, moto wygląda jak nowe. Weź suwmiarkę i zmierz grubość przedniej tarczy hamulcowej. Jeżeli jest ubytek około 0,1 do 0,2 milimetra na grubości tarczy od nowości to już wiesz prawie wszystko. Cena jest bardzo atrakcyjna. Trzeba się przejechać, musi lekko zapalać i lekko wchodzić na obroty.

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to widzę, że mam konkurencję w poszukiwaniu tego motocykla hehe. Do pozycji nr.2 dzwoniłem lipa za dużo trzeba jeszcze w niego włożyć. Powodzenia w poszukiwaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000

Tylko nasuwa się pytanie dlaczego ma zmienione plastiki. Czy to tylko widzi mi się czy coś poważniejszego

 

Nawet jak była gdzieś drobna wywrotka i są inne plastiki to o czym to świadczy? A gdzie widzisz inne plastiki, moje oczy już zawodzą

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 2 gościu mówił, że opony, napęd są zmienione, tylko klocki przód do wymiany, więc nie wiem co Tobie mówił. ;) 

Edytowane przez rudi0018 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nr 2 gościu mówił, że opony, napęd są zmienione, tylko klocki przód do wymiany, więc nie wiem co Tobie mówił. ;)

 

A no mówił o klockach do wymiany ale także o oponach, które trzeba będzie za jakiś czas wymienić mają jeszcze ok 50% Powiedział też, że malowana była cała prawa strona. Motocykl pewnie po szlifie pomalował wszytko i przykleił naklejki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myśle, że ciężko jest znaleźć tylu letni motocykl który na prawdę będzie w idealnym stanie. Trzeba się liczyć że mniej lub więcej będzie do zrobienia a może to wyjść dopiero przy poważniejszym przeglądzie. Ja pod koniec zeszłego sezonu szukałem f4 i wydawało mi się, że trafiłem na zadbany egzemplarz ale tak na prawdę żeby go doprowadzić do porządnego stanu - fakt, że nie lubię półśrodków muszę włożyć w niego ok 2 tys - a to tak na prawdę głównie eksploatacyjne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego teresin odpada?

 

Bo to rzeźbiarz. Skupuje na aukcjach z ubezpieczalni motocykle po dzwonach (szkoda całkowita) i robi nówki sztuki. Moje moto po wypadku też kupił a na lawecie miał jeszcze 2 sztuki.

Edytowane przez mih00 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000

Te sprzęty są wyświecone, jakby dopiero co z salonu wyjechały. I to wszystkie, a to już śmierdzi szwindlem

 No i teraz to nikt nie kupi zadbanego motocykla, bo wszystkie wyświecone to składaki i z daleka śmierdzi szwindlem. Ja pierdo le, tylko salon bo inaczej to po ślizgu.

 

Ty Rudi ich nie słuchaj, sami chcą Ci opierdolić swój sprzęt i kupić przysłowiową trójkę ,  ... hehehehe

Edytowane przez Krzysiek rst1000 (wyświetl historię edycji)

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam,

chciałbym odświeżyć temat, znalazłem taką Hondę CBR F4i:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4i-CID5-IDx8nuK.html#46d5a5a4b6

Zastanawiam się czy jechać obejrzeć. Dziwi mnie, że wszystko pięknie zmienione i motocykl do sprzedania. Podobno właściel chce się przesiąść na Speed Triple/ SV650.

Malowana przednia część owiewki, do wymiany niedługo łańcuch (zostały 2 zęby naciągu).

Co sądzicie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, freanzz napisał:

Witam,

chciałbym odświeżyć temat, znalazłem taką Hondę CBR F4i:

https://www.olx.pl/oferta/honda-cbr-600-f4i-CID5-IDx8nuK.html#46d5a5a4b6

Zastanawiam się czy jechać obejrzeć. Dziwi mnie, że wszystko pięknie zmienione i motocykl do sprzedania. Podobno właściel chce się przesiąść na Speed Triple/ SV650.

Malowana przednia część owiewki, do wymiany niedługo łańcuch (zostały 2 zęby naciągu).

Co sądzicie?

Pozdrawiam.

Moto po szlifie na prawą stronę. Raz byłem w Wieluniu oglądać kawę, która okazała się ulepem. Wyjątek nie czyni reguły. Jak chcesz gdzieś bliżej to napisz do @michal750, może coś będzie miał na stanie😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wizualnie ciężko czasem stwierdzić jak chodzi maszyna, trzeba się przejechać i sprawdzić. A czy tak dużo gościu w to moto włożył? Prócz ledów i klamek to reszta raczej normalny serwis - olej co sezon, lagi wg większości serwisowek to co dwa sezony. Klocki jak ktos sporo śmiga, też znikają, nawet co dwa sezony.

...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...