Skocz do zawartości

Wasze Wrażenia Z Naszych Szkoleń Na Torach Motocyklowych


Szkoła Motocyklowa Turbo

Rekomendowane odpowiedzi

Szkoła Motocyklowa Turbo

Chciałbym abyśmy w tym wątku wymieniali wspólne doświadczenia po naszych szkoleniach na torach motocyklowych :

- dzielmy się wrażeniami ,

- zadawajmy pytania,

- przedstawiajmy swoje słabości i mocne strony,

- sugerujmy co się podobało a co było nie tak,

- jak odbieramy potrzebę takich szkoleń pod kątem naszego bezpieczeństwa na drodze,

- co byście zmienili,

- co wam się podoba a co nie,

- czy rola fotografa jest dla was ważna na takich szkoleniach ?

- czy filmy które nagrywam jeżdżąc za wami to dobry pomysł czy nie ?

- czy jazda za instruktorem w trakcie szkolenia wam pomaga ?

 

A może macie  jeszcze inne sugestie żeby poziom naszego szkolenia nieustannie wzrastał a za nim wasze bezpieczeństwo na drodze.

Dzielmy się wszystkim i tym co wam się podoba i tym co się nie podoba.

 

Robert :biggrin:

 

Poleć znajomego a otrzymasz voucher na szkolenie na Torze w Bydgoszczy

 

 

 

turbo2.jpg

 

bydgoszcz.jpg

 

turbo5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak:
-Wygrzebałem filmik ze szkolenia z ubiegłego roku.
Uśmiałem się po pachy z tego jak ja jeździłem wtedy pamiętając jazdę swoją teraz w Bydgoszczy. No progres ogromny, ale to pewnie mój talent a nie Wasza zasługa ;)

 

- czy rola fotografa jest dla was ważna na takich szkoleniach ? - czy filmy które nagrywam jeżdżąc za wami to dobry pomysł czy nie ? - czy jazda za instruktorem w trakcie szkolenia wam pomaga ?

 

3x tak

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Powiem tak:

-Wygrzebałem filmik ze szkolenia z ubiegłego roku.

Uśmiałem się po pachy z tego jak ja jeździłem wtedy pamiętając jazdę swoją teraz w Bydgoszczy. No progres ogromny, ale to pewnie mój talent a nie Wasza zasługa ;)

 

 

 

3x tak

Zobacz czy tu jesteś , jutro umieszczę kolejne filmy tam na pewno cię widziałem.

 

Pierwsze 5 filmów do ściągnięcia :

https://drive.google.com/open?id=0ByZG1VUPanqwTTN0Tzl5S1B0ZHM

W miarę możliwości do końca tygodnia postaram się o resztę filmów.

Szukajcie siebie i ściągajcie wersja bez obróbki .

Pozdrawiam

Robert :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Piuriel jest na tych filmikach ale ciezko bylo go zlapac. Czekam na mnie w roli glownej, bedzie dobry materiał szkoleniowy

Na tych co jutro wrzucę to ma fajne ujęcia bo tu go miałem blisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz czy tu jesteś , jutro umieszczę kolejne filmy tam na pewno cię widziałem.

 

Jestem trochę w drugim filmiku. Dzięki.

Piuriel jest na tych filmikach ale ciezko bylo go zlapac. Czekam na mnie w roli glownej, bedzie dobry materiał szkoleniowy

Ciebie widziałem w końcówce pierwszego filmiku.

 od 6:47 jesteś do końca Paweł :smile:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było mega zimno. Po sesji opony nie były ciepłe a letnie. Nie bardzo dało się szybciej pojechać a wszelkie próby kończyły się uślizgami czy u mnie czy nawet u Roberta na S1000R.
Liczę na Radom w sobotę.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- jak odbieramy potrzebę takich szkoleń pod kątem naszego bezpieczeństwa na drodze,

 

Chyba nikt tutaj nie powie głośno że jest takim świetnym kierowcą, nie potrzebuje już żadnych szkoleń.

Zawsze warto się szkolić ! Zabawa, zabawą, ale tu przecież głównie chodzi o nasze bezpieczeństwo.

 

- co byście zmienili,

 

(...) cieplejsze rękawice ;-)

 

- co wam się podoba a co nie,

 

To było moje pierwsze takie szkolenie (motocyklem na torze) ... bardzo mi się podobało i dużo się nauczyłem, mimo ze miałem również dobrego instruktora na kursie, to jednak szkolenie na torze trudno przebić.

 

- czy rola fotografa jest dla was ważna na takich szkoleniach ?

- czy filmy które nagrywam jeżdżąc za wami to dobry pomysł czy nie ?

 

2x TAK, tylko w ten sposób możemy sami siebie obejrzeć, ocenić i przemyśleć co następnym razem zrobić lepiej ...

 

- czy jazda za instruktorem w trakcie szkolenia wam pomaga ?

 

Oczywiście, za i przed, bardzo pomaga jak instruktor na żywo wyłapuje błędy. ogólne omówienie jazd w przerwie też, ale szybsza jest reakcja w trakcie ćwiczeń ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

 

 

Chyba nikt tutaj nie powie głośno że jest takim świetnym kierowcą, nie potrzebuje już żadnych szkoleń. Zawsze warto się szkolić ! Zabawa, zabawą, ale tu przecież głównie chodzi o nasze bezpieczeństwo.

 

No wiesz słyszalem tekst w jednym sklepie motocyklowym jak gość twierdził że szkolenie na torze nic mu nie da bo on musi się wy***rdolić na drodze i wtedy dopiero staje się motocyklistą  :unsure:

Uważam i tak mu powiedziałem że błędnie myśli bo w tym wypierdoleniu nie brał pod uwagę ,, śmierci,, :unsure:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłam pierwszy raz i powiem że dużo się dowiedziałam , dużo do poprawienia ,ale bardzo mi się podobało złapałam bakcyla i jak tylko czas pozwoli to postaram się być co jakiś czas .Jak dla mnie wszystko jest na tak . :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...