Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
tomgixxer

Sbkschool W Polsce

Polecane posty

Martini

4 tys... :blink:

16 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom I cena: 1890 zł

17 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom II cena: 1890 zł

Z uwagi na fakt, że w sierpniu 2012 szkolenie California Superbike School odbędzie się w Polsce po raz pierwszy, impreza ma charakter dwudniowego obozu. Organizator nie przewiduje w związku z tym możliwości wykupienia uczestnictwa na wyłącznie jednym poziomie szkolenia.

ridrick

No pięknie. Odpadnie latanie do USA. Patrząc ile kosztuje dzień na torze Poznań to wcale nie wychodzi tak dużo.Szkoda ze obiekt taki ch....

crosiak

Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

ridrick

Raczej mało prawdopodobna obniżka. O ile dobrze pamietam w usa te szkolenia są jakies 400 pln droższe.Zastanawia mnie tylko kto będzie zajęcia prowadził. czy ktoś z polski czy będą wizytować kolesie z usa.

Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

No niby tak. Ale jak ostatnio patrzyłem to chyba lepiej do Brna polecieć :)Szczególnie jak płacisz 4k to nie chcesz się męczyć z nawierzchnią a skoncentrować się na nauce.A teraz weź wyje.... się przez dziury na zakręcie ;P

filet

oferta fajna ale 4 klocki to za dużo

Piuriel

Odkopię temat.

Czy ktoś był na takim szkoleniu i potrafi coś opowiedzieć o tym? Są rózne poziomy widzę. Warto iść po koleji czy od razy wybrać jakiś wyższy? 

Edytowano przez Piuriel (zobacz historię edycji)

matthewspl

Odkopię temat.

Czy ktoś był na takim szkoleniu i potrafi coś opowiedzieć o tym? Są rózne poziomy widzę. Warto iść po koleji czy od razy wybrać jakiś wyższy?

Nie da sie na wyzszy od razu trzeba zaczac od 1 poziomu. Wyklady sa w jezyku angielskim z tego co wiem, szykuje sie na sierpien prawdopodobnie.

Mnie intresuje poziom 4 ale niestety musze przejsc od 1 i dobrze w sumie bo jeszcze raz sobie wszystko uloze. Kazdy poziom ok 2 tys. Problem jest w tym ze raz na zjazd sa wybrane poziomy a zjazdow jest chyba 2 w roku w Polsce.

Niesamowicie warto na to pojechac!

Piuriel

No to fajnie.

Kupa kasy jakby sie zdawało, ale mam nadzieje, ze warto.

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

matthewspl

Moj poprzedni cytat w statusie to slowa Keith Coda tworcy i zalozyciela SBK. :smile:

Piuriel

Wiem, który to ;)

Oczytałem się lektury i naoglądałem filmów szkoleniowych poza tymi jak się leci 300km\h i pali gume, bo to każdy potrafi.
Zawsze się pilnuję i staram wprowadzać dobre maniery współpracy z motocyklem, ale też wiem z doświadczenia, że szkolenie z profesjonalistą zawsze daje dużo lepsze i przede wszystkim szybsze efekty niż nauka samodzielna nawet z najlepszymi instrukcjami.
Mam nadzieję, że uda mi się wybrać w przyszłym sezonie na obydwa zjazdy.

Edit:
Gdzieś też czytałem, że weekend z trenerem na torze daje więcej niż 4 lata samodzielnej nauki na mieście i ztcp mówił to jakiś zawodnik.
Moim zdaniem wystarczająca rekomendacja :biggrin:

Edytowano przez Piuriel (zobacz historię edycji)

matthewspl

Wiem, który to ;)

Oczytałem się lektury i naoglądałem filmów szkoleniowych poza tymi jak się leci 300km\h i pali gume, bo to każdy potrafi.

Zawsze się pilnuję i staram wprowadzać dobre maniery współpracy z motocyklem, ale też wiem z doświadczenia, że szkolenie z profesjonalistą zawsze daje dużo lepsze i przede wszystkim szybsze efekty niż nauka samodzielna nawet z najlepszymi instrukcjami.

Mam nadzieję, że uda mi się wybrać w przyszłym sezonie na obydwa zjazdy.

Dobrze ze masz takie podejscie. Najpierw teoria zeby zrozumiec poprawnie co dzieje sie z motocyklem w roznych sytuacjach a potem trening, trening i trening. A potem juz tylko "szybciej, plynniej, pewniej" i mozemy jechac na prawdziwe winkle! Jak ja nie lubie prostych:(

Piuriel

Dobrze ze masz takie podejscie.

Jak się bawiłem w motocross to nie rozumiałem czemu jak idę ogniem to mam gorsze wyniki niż ci jadący płynnie i nie odwijają przy każdym kontakcie koła z ziemią :P
Człowiek uczy się pokory z wiekiem i połamanymi kośćmi.

matthewspl

No tam na CSBK naucza Cie porzadnie odkrecac w zakrecie i w odpowiednim momencie i plynnie przez caly zakret. To klucz do plynnego pokonywania winkli ale nie tylko to...

Mr.B

Zrobiłem 3 poziomy z SBK. Jeżdżę już od 25 lat, ale na każdej sesji się uczę czegoś nowego. Albo że można coś robić lepiej. Trzecia sesja jest, ogólnie mówiąc, o pozycji na moto i jak się ona zmienia w różnych warunkach. Myślałem, że po ćwierć wieku już wylotem o co chodzi. Ale jednak można lepiej, płynnej, przy mniejszym wysiłku.

Chociaż z tym ostatnim to różnie. Na tej sesji wyszły wszystkie braki w sile i kondycji. Po czwartym ćwiczeniu moję mięśnie ud tak dostały, że musiałem poprosić o pomoc w zejściu z moto. Piątego ćwiczenia po prostu fizycznie nie dałem rady zrobić. Z resztą po tym poziomie już sobie powiedziałem, że nie jadę moto do Poznania, tylko biorę lawetę...

No i że się biorę za siebie...

Trzecia sesja była dla mnie na tyle trudna i interesująca, że raczej powtórzę te, zanim pójdę na czwartą.

To co mi też bardzo odpowiada w tych szkoleniach to to, że są na prawdziwym torze. Sam 2 razy wyjechałem na zielone i obyło się bez strat. No i to, że jest dużo instruktorów i dla każdego jest czas na indywidualną jazdę i rozmowę.

Robię 1 sesję rocznie, bo szkolenie jest drogie i po prostu mnie nie stać na więcej. Robię to w maju, żeby się wjeździć w sezon. I uważam, że to dobra inwestycja w siebie.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowano przez Mr.B (zobacz historię edycji)

Piuriel

Znalazłem (de facto na stonce szkoły) plan szkoleń i ich lekki opis.
http://sbkschool.pl/o-szkole/jak-uczymy/

Zobaczę jak się zaplanują terminy na 2017r. Dywagacjami przy "kolacji" w sobotę postanowiłem się skusić.
Jak będą terminy to może się ktoś by jeszcze wybrał :smile:

matthewspl

jade na pierwszy mozliwy termin 2017

Piuriel

Jeszcze Radek* (Robert :biggrin:) może się skusi :P

Darek_Lodz

hmm, nie wiem czemu ale u mnie cała strona jest 

Forbidden

o czym to jest bo jeśli ciekawe ( a zgaduję że tak) to ja tez chcę :biggrin: 

Piuriel

hmm, nie wiem czemu ale u mnie cała strona jest 

Forbidden

o czym to jest bo jeśli ciekawe ( a zgaduję że tak) to ja tez chcę :biggrin:

Poproś rodziców o wyłączenie filtrów rodzicielskich na kompie :biggrin:

A serio to są prace na stronie obecnie z tego co rozumiem. Być może kalendarz wstawiają na nowy sezon :wub:

Darek_Lodz

Poproś rodziców o wyłączenie filtrów rodzicielskich na kompie

ha .. ha .. ha .... ale przez sekundę uwierzyłem :biggrin: później se przypomniałem że mam admina :biggrin: a o czym to jest ? też jakieś torowanie ? 

Piuriel

To jest za***ista szkoła twórcy takich lektur jak Przyspieszenie I i II Keith Code

Zakładka, która chwilowo nie działa opisywała na czym polegają różnice w etapach szkoleń, które są IV.
Koszt jednego poziomu to ok 450 ełr ;)

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się