Skocz do zawartości

Sbkschool W Polsce


tomgixxer

Rekomendowane odpowiedzi

4 tys... :blink:

 

16 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom I cena: 1890 zł

17 sierpnia 2012 Tor Poznań – Poziom II cena: 1890 zł

Z uwagi na fakt, że w sierpniu 2012 szkolenie California Superbike School odbędzie się w Polsce po raz pierwszy, impreza ma charakter dwudniowego obozu. Organizator nie przewiduje w związku z tym możliwości wykupienia uczestnictwa na wyłącznie jednym poziomie szkolenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pięknie. Odpadnie latanie do USA. Patrząc ile kosztuje dzień na torze Poznań to wcale nie wychodzi tak dużo.Szkoda ze obiekt taki ch....

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej mało prawdopodobna obniżka. O ile dobrze pamietam w usa te szkolenia są jakies 400 pln droższe.Zastanawia mnie tylko kto będzie zajęcia prowadził. czy ktoś z polski czy będą wizytować kolesie z usa.

Ale jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma ;)

No niby tak. Ale jak ostatnio patrzyłem to chyba lepiej do Brna polecieć :)Szczególnie jak płacisz 4k to nie chcesz się męczyć z nawierzchnią a skoncentrować się na nauce.A teraz weź wyje.... się przez dziury na zakręcie ;P

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...

Odkopię temat.

Czy ktoś był na takim szkoleniu i potrafi coś opowiedzieć o tym? Są rózne poziomy widzę. Warto iść po koleji czy od razy wybrać jakiś wyższy? 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie.

Kupa kasy jakby sie zdawało, ale mam nadzieje, ze warto.

 

 

Wysłane za pomocą kożucha z mleka :-D

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, który to ;)

Oczytałem się lektury i naoglądałem filmów szkoleniowych poza tymi jak się leci 300km\h i pali gume, bo to każdy potrafi.
Zawsze się pilnuję i staram wprowadzać dobre maniery współpracy z motocyklem, ale też wiem z doświadczenia, że szkolenie z profesjonalistą zawsze daje dużo lepsze i przede wszystkim szybsze efekty niż nauka samodzielna nawet z najlepszymi instrukcjami.
Mam nadzieję, że uda mi się wybrać w przyszłym sezonie na obydwa zjazdy.


Edit:
Gdzieś też czytałem, że weekend z trenerem na torze daje więcej niż 4 lata samodzielnej nauki na mieście i ztcp mówił to jakiś zawodnik.
Moim zdaniem wystarczająca rekomendacja :biggrin:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dobrze ze masz takie podejscie.


Jak się bawiłem w motocross to nie rozumiałem czemu jak idę ogniem to mam gorsze wyniki niż ci jadący płynnie i nie odwijają przy każdym kontakcie koła z ziemią :P
Człowiek uczy się pokory z wiekiem i połamanymi kośćmi.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jeszcze znalazłem:
http://www.motoszkola.pl/pliki/kursy.html

Wygląda również zachęcająco a i cena jakby przystępniejsza. Myślę, że dobre na początek :smile: 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zrobiłem 3 poziomy z SBK. Jeżdżę już od 25 lat, ale na każdej sesji się uczę czegoś nowego. Albo że można coś robić lepiej. Trzecia sesja jest, ogólnie mówiąc, o pozycji na moto i jak się ona zmienia w różnych warunkach. Myślałem, że po ćwierć wieku już wylotem o co chodzi. Ale jednak można lepiej, płynnej, przy mniejszym wysiłku.

Chociaż z tym ostatnim to różnie. Na tej sesji wyszły wszystkie braki w sile i kondycji. Po czwartym ćwiczeniu moję mięśnie ud tak dostały, że musiałem poprosić o pomoc w zejściu z moto. Piątego ćwiczenia po prostu fizycznie nie dałem rady zrobić. Z resztą po tym poziomie już sobie powiedziałem, że nie jadę moto do Poznania, tylko biorę lawetę...

No i że się biorę za siebie...

Trzecia sesja była dla mnie na tyle trudna i interesująca, że raczej powtórzę te, zanim pójdę na czwartą.

To co mi też bardzo odpowiada w tych szkoleniach to to, że są na prawdziwym torze. Sam 2 razy wyjechałem na zielone i obyło się bez strat. No i to, że jest dużo instruktorów i dla każdego jest czas na indywidualną jazdę i rozmowę.

Robię 1 sesję rocznie, bo szkolenie jest drogie i po prostu mnie nie stać na więcej. Robię to w maju, żeby się wjeździć w sezon. I uważam, że to dobra inwestycja w siebie.

 

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Mr.B (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znalazłem (de facto na stonce szkoły) plan szkoleń i ich lekki opis.
http://sbkschool.pl/o-szkole/jak-uczymy/

Zobaczę jak się zaplanują terminy na 2017r. Dywagacjami przy "kolacji" w sobotę postanowiłem się skusić.
Jak będą terminy to może się ktoś by jeszcze wybrał :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, nie wiem czemu ale u mnie cała strona jest 

Forbidden

o czym to jest bo jeśli ciekawe ( a zgaduję że tak) to ja tez chcę :biggrin:

Poproś rodziców o wyłączenie filtrów rodzicielskich na kompie :biggrin:

 

A serio to są prace na stronie obecnie z tego co rozumiem. Być może kalendarz wstawiają na nowy sezon :wub:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poproś rodziców o wyłączenie filtrów rodzicielskich na kompie

 

ha .. ha .. ha .... ale przez sekundę uwierzyłem :biggrin: później se przypomniałem że mam admina :biggrin: a o czym to jest ? też jakieś torowanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest za***ista szkoła twórcy takich lektur jak Przyspieszenie I i II Keith Code

 

Zakładka, która chwilowo nie działa opisywała na czym polegają różnice w etapach szkoleń, które są IV.
Koszt jednego poziomu to ok 450 ełr ;)
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale qr** za te pieniądze to jedziesz na tor i zapierdalasz ile wlezie i to ze 3 do 8 razy zależy jaki tor, albo masz tankowania oporowo na 1/3 sezonu :smile: szkoda że chcą promować sportową, prawidłową i w ogóle..... sztukę jazdy a ceny z automatu odrzucają 80-90% kierowników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale qr** za te pieniądze to jedziesz na tor i zapierdalasz ile wlezie i to ze 3 do 8 razy zależy jaki tor, albo masz tankowania oporowo na 1/3 sezonu :smile: szkoda że chcą promować sportową, prawidłową i w ogóle..... sztukę jazdy a ceny z automatu odrzucają 80-90% kierowników

Dokładnie, za tą kasę a nawet mniejsza można napisać do kogoś kto potrafi jeździć albo uczy indywidualnie i z nim pojechać na tor. Sam na sam. Zresztą rozmawiałem z kolegą który zaryzykował i pojechał na to szkolenie. Jak później mówił jeżeli jedzie się motocyklem na ulicę to szkolenie jak każde inne a jak torówką i ma się w świadomości duże ryzyko gleby to można się czegoś nauczyć. Oni mają już dużą markę i to jest główny powód tej kwoty. Ale jak ktoś ma dużo $$ to tak czy siak zawsze warto pojechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No też mam podobne odczucia. Trochę mi się wydaje, że ameryki nie odkryję u nich na nowo. Za te pieniądze to prawdopodobnie mam dobrego trenera na wyłączność na weekend na torze.
Niemniej jednak jak się ekipa by jakaś chciała wybrać to czemu nie. Zobaczę, pomyślę...

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SBK- to marka dlatego takie koszta

Tak jak piszecie lepiej indywidualnie z trenerem

Ale nikt nikomu w kieszeni nie siedzi jak ktoś coś to powinien jechać a później podzielić się wiedzą gratis :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...