Skocz do zawartości

Opony Do Horneta


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby właśnie nie tragiczna przyczepność heidenau na mokrym, to bym nie zmieniał jeszcze opon. Ale stare mnie już tak irytowały że zeszłej jesieni także zacząłem szukać takich na nasze pogody (a jeżdże prawie codziennie jak jest powyżej zera) i po przeczytaniu internetu dwa razy stanęło na bt45. Jak na razie jestem bardzo zadowolony zarówno na suchym jak i mokrym dość szybko też się nagrzewają.

 

Edit: Jeszcze powiedz, co i w jakim stanie masz z przodu

Edytowane przez jaszczomb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Planuje do mojej Yamahy Fazer 600 , 2005 kupić oponki Pirelli Angel ST.

Tu rodzi się pytanie. Szukać tylko 2016 rok czy 2015 nie powinny być złe?

W Łodzi jest jakieś sprawdzone miejsce, gdzie kupię i na miejscu wymienię w normalnej cenie i nie będą to "źle leżakowane" opony?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nawet jak znajdziesz opony z 2012 też będą tak samo dobre jak 2016, kiedyś wstawiałem test opon leżakowanych nowych i 5cio letnich, na torze czasy wyszły identycznie, warunek to przechowywanie w cieplym i suchym miejscu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

solidnie montują u Wojtery na Glinianej ale również polecam u Rogala w Motopublica, reszte info puściłem na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :smile: A czy Tomku znasz jakieś sprawdzone miejsce gdzie kupię opony w Łodzi lub okolicach ? Myślałem również nad oponeo, to chyba solidny sklep

ja brałem z topgumy.pl szybko (na nastepny dzien) cenowo ok dostalem fakture

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jak ktoś ma ochotę potestować po cienkich kosztach, to mam za 200PLN komplet Metzeler Sportec M7RR do dojeżdżenia. Po około 2 mm bieżnika. Rozmiar 17 cali. Dla klubowiczów możliwość negocjacji :smile:

http://olx.pl/oferta/opony-metzeler-sportec-m7-rr-uzuwane-CID5-IDfqByJ.html

Edytowane przez Mr.B (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Bandit 600N, Pirelli Angel ST będą dobrym wyborem? Teraz mam Diablo Strada i po ostatnim uslizgu na spokojnym winklu jeżdżę spokojniej :smile: Ale za to polubiłem palenie kapcia

 

all right partner, keep on rollin' baby!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Odkopię temat.

Kombinuję jakie gumy wybrać na nadchodzący sezon. W planach mam regularne torowanie, ale i jazda praca-dom-praca-dom.. Tor ze 2-3 razy w miesiącu.
Pirelli Diablo Rosso III mam w planach, ale jak gadam z Mateuszem to ten zdziera je w tempie guma na miesiąc praktycznie a to mało ekonomiczne jest jakby nie było.
Metzeler Sportec M7 RR ?

Coś doradzicie?

Liczę sięz tym, że opona szybko będzie schodzić, ale na litość Boską :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam m7rr od prawie 2 miesięcy i naprawdę robi robotę, nie zerwało mi przyczepności jeszcze nigdy a wiesz że lubie pocisnąć :smile: poczytaj sobie opinie na jej temat, same plusy,  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam m7rr od prawie 2 miesięcy i naprawdę robi robotę, nie zerwało mi przyczepności jeszcze nigdy a wiesz że lubie pocisnąć :smile: poczytaj sobie opinie na jej temat, same plusy,

No właśnie tak kojarzylem, że Ty masz te gumy. Jak sie nagrzewaja, jak trwałość?

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chcesz latać po torze i chcesz aby sensownie trzymały to niestety będzie znikać. rosso 3, rosso corsy, supercorsy (w średniej mieszance), brigstony  s20evo, s21 (te są mega fajne i wg opinii wytrzymałe), jak kosmaty napisał m7rr, dunlopy sportsmarty, qualifiery 2. ale od tych wszystkich opon dużych przebiegów nie ma co oczekiwać ... ja swego czasu rosso 2 po jednym radomiu i dwóch lublinach + ok 2tyś na ulicy przerobiłem na slicki i to małą svką... 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. To zaczniemy testy od Rosso Corsa
Potem M7rr i tak dalej, aż w końcu coś mi przypasuje.
Qualifiery mam teraz, co prawda jedynki i są mega chujowe więc nie prędko postawię na ten model.
Dzięki za opinie Panowie.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam Panowie,

Wiecie może o jakichś promocjach na tylną gumę?

Wymiar 190/50 R17?

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Jak tylna to i przednia taka sama

kolejne mity, może do torowania to tak ale na codzień na drodze nawet przy zapierdalaniu nie poczujesz żadnej różnicy, wiem bo mam już 5`ty motocykl i w każdym były 2 różne gumy przód-tył, nigdy nie mialem z tego tytułu niebezpiecznej sytuacji, a wolno nie jeżdżę, 

 

 

Wiecie może o jakichś promocjach na tylną gumę

popatrz sobie na continental sport attack, bardzo fajna guma, miałem w 954 wytrzyma ok 7-8 tyś al bardzo ładnie lepi i szybko grzeje, ciut słabiej na mokrym, ok 400zł będzie nówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Continentale po blisko 600 plnów na allegro. :-\

Właśnie bym celował w jakieś gumy do 400zl max. Nówki lub delikatne używki bo jeszcze ten sezon i gixxa wymienie na nowszego :smile:

 

Na przodzie w gixxie mam piloty road 3 2ct i zadowolony jestem.

qxK0W5f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tor bardzo często zakłada się totalnie dwie różne gumy ;)

Też tak mi się wydaje. Znasz motocykl i wiesz gdzie potrzebujesz więcej lepkości i tak dobierasz różne gumy.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mateusz popadasz w skrajności teraz, nikt nie mówi o nówce tył i śmieciu przód tylko o 2 różnych ale nadal dobrych producentach,

poza tym to że ty jesteś w stanie wymienić 3-4 kapcie tył i 2 przody to nie znaczy że każdy kto jeździ moto jest w stanie wy***rdolić tyle siana, powodzi CI się...super, oby więcej takich ale niestety świat jest trochę bardziej szary niż różowy...................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy Was pogieło?

Jeden chce mieć dwie takie same a drugi chce mieć dwie różne. To nie samochód i obydwie opcje mają prawo bytu.

Ton zrobił się bardzo nie przyjemny. Skupcię sie na temacie czyli marce opon.
A Tomek i Mateusz :biggrin:
2nv70b8.png

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...