Skocz do zawartości

Opony Do Horneta


kuba

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm nie wiem czy ktoś z forum testował, bo to bardziej rowerowe ogumienie, choć nie wiem czym jeździsz. Osobiście nie polecałbym tych opon ponieważ nie są wiele tańsze od renomowanych marek a na tym wolałbym nie oszczędzać, odmów sobie jednej imprezy i kup lepszą gumę. Zaproszenie do Powitalni! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rmy CST jest wg sens patrzeć na to ??

 

Ha!  Stąd się biorą stereotypy. Nie miałem, i nie polecam :P

Nie wiem jakim motocyklem latasz, ale...

W swojej krowie posiadam Tego chińskiego CTS-a na przedzie, po tym jak zjadłem motoza po 40 km jazdy na kapciu :laugh2: . Model  C755

Tyle że to typowa kocha.

Pierwsze co mnie zraziło to napis made in China

Drugie -to napis nylon.

I tyle z negatywów :laugh2:

Jest bardzo miękka (ale o dziwo wytrzymała), kostka ugina się pod naciskiem palca. skręca jak kobiece sutki :P  Na suchym świetnie trzyma, w piochu robi lepiej od motoza. Na mokrym jak na razie bez doświadczeń, ale z relacji kumpla bez wybryków. Tyle że rzadko kiedy

latam powyżej 150. Od 120 lekki wężyk

Pierwszy raz Chinol pozytywnie mnie zaskoczył :smile:

 

Weź się chłopok przywitaj ;)

Edytowane przez Dawid Xrv (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

 

 

W ZXR 400 miałem Qualifiery II troche droższe ale szybciej łapia temp. i lepiej trzymaja w złożeniu.

 

Ktoś jeszcze ma jakieś opinie na temat Qualifiera II??? ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy na tym jeździł nie latał na tych laczkach jakoś ekstremalnie, jedyne co dało się zauważyć to , to że nie zużywają się zbyt szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym sezonie latałem na Qualifier II i na ten sezon też chyba taką kupie. Bardzo dobrze się sprawowała ,  w zakrętach nie uciekała , ale dość szybko ją skończyłem przez latanie na kole i "sporadyczne" upalanie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Co sądzicie o oponach Angel Gt, może ktoś ma je w swoim motocyklu i podzieli sie wrażeniami z jazdy ?

Zapytaj PRZEMO EL, z tego co pamiętam to miał Angele GT w poprzednim motocyklu.

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata ktos moze na bridgestone battlax bt 021, znalazlem w fajnych pieniadzach tylko pytanie jak to sie zachowuje na winklach i na mokrym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata ktos moze na bridgestone battlax bt 021, znalazlem w fajnych pieniadzach tylko pytanie jak to sie zachowuje na winklach i na mokrym

Miałem to w moim moto i drugi raz bym ich nie chciał. Jeździć się da i tyle.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Miałem to w moim moto i drugi raz bym ich nie chciał. Jeździć się da i tyle

Jak w szkole, uzasadnij swoją wypowiedź.

 

Może to zależy od typu moto, ja mam BT21 z tyłu i jest spoko (z przodu Pirelli Diablo) Zamykam/łem ją bez problemu i nie ma/miała ochoty na żadne uślizgi ani nic w tym rodzaju. Jest przewidywalna, czuc jej granice. Na mokrym jak każda inna  ;)

Supermoto se kupili... Terrorysty je&ane...  :P   SUPERMOTO LDZ
       Inspekcja Rowów Przydrożnych   :riding:                                                                          https://web.facebook.com/MM-Garage-1003360043043536/?ref=aymt_homepage_panel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem bt021 generalnie długo się nagrzewały i przy normalnej jeździe po mieście potrafiły złapać uślizg. Zaletą jest to ze starczyło na naprawdę długo. Teraz jeżdżę na continental Road atack 2 i tu nagrzewa się błyskawicznie, klei się do drogi i nie ślizga się jak poprzednia. Na minus to po pierwszych 1000km widać zużycie. Wiec jak to zazwyczaj w życiu bywa Brak złotego środka albo przyczepność albo trwałość. Na mokrym nie jeżdżę to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdze na bto14 na przodzie opona podajże z 2010r i nie powiem zlego slowa. Natomiast lekkie uslizgi mam z tyłu na MICHELIN PILOT ROAD fakt można wyczuć kiedy trzeba się wyprostować ale dosyć szybko o uślizg jeśli chodzi o złożenie w zakręcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz dołożyć do S20 :biggrin: które z czystym sumieniem mogę polecić :smile:

:gitara: tez polecam miałem na przodzie..rewelacja opona żadnej innej opony ..nie jest tania bo 16 ma się w cenie :eyebrow: ale nie ma lepszej moim zdaniem opony deszcz daje sobie naprawde  rade ,tak samo jak w temperatury jesienno-zimowe .. ;) 

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...