Skocz do zawartości

Suzuki Dl 650 V-Strom 2005


witya

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Poproszę o opinię co do tego motocykla na podstawie zdjęć i opisu.

https://www.olx.pl/oferta/suzuki-dl-650-v-strom-2005-r-CID5-IDl90LS.html#84918f04e7

Ma to być moje pierwsze moto, tak że każda informacja będzie dla mnie cenna.

I jeszcze jedno - o co pytać w rozmowie telefonicznej aby nie rozczarować się oglądając na miejscu.

Pozdrawiam

Edytowane przez witya (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popatrz na przebieg. Tutaj jest poniżej 2k na sezon. Kto tyle robi turystykiem i to jeszcze w Niemczech? Poza technicznymi uwagami, które na pewno mają bardziej doświadczeni koledzy, zaproponuj spotkanie w jakimś warsztacie motocyklowym, ostatnio kupowałem moto i nie każdy sprzedający przystaje na taką sugestie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, przebieg jest hmm... problematyczny.

Dlatego też mój post tutaj.

Natomiast w wielu miejscach na forum spotkałem opinie, że to nie przebieg jest najważniejszy tylko stan i stopień zużycia moto.

Swoją drogą jutro przy rozmowie zapytam zarówno o możliwość przeglądu w warsztacie lub serwisie oraz o książkę serwisową i umowę kupna.

Tam powinny być wpisy o przebiegu.

Czy jest możliwość sprawdzenia po VIN w Niemczech?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprzedaje tylko dlatego że okazał się za wysoki." Już by mi się zapaliła czerwona lampka.To jak kupował był wyższy czy moto niższe???

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Sprzedaje tylko dlatego że okazał się za wysoki." Już by mi się zapaliła czerwona lampka.To jak kupował był wyższy czy moto niższe???

Dostał w prezencie pewnie :smile: 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze może być tak, że kupił spontanicznie bo mu się podobało a potem okazało się, że mu niewygodnie. Ja miałem tak z moją CB500 - usiadłem, było wygodnie. Jak już kupiłem i zacząłem jeździć okazało się że po przejechaniu  kilkudziesięciu km, musiałem robić przystanek żeby zejść i rozchodzić bolące biodro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Zawsze może być tak, że kupił spontanicznie bo mu się podobało

Spontanicznie to raczej można flaszkę kupić,chyba że ktoś sra kasą to i moto kupi.

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spontanicznie to raczej można flaszkę kupić,chyba że ktoś sra kasą to i moto kupi.

Nieraz kupuje się sercem nie głową. Mam DL1000 i faktycznie jest wysoki.

Nie spieszy mi się, ale lubię jeździć :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Nieraz kupuje się sercem nie głową. Mam DL1000 i faktycznie jest wysoki.

Ja to rozumiem, tylko powiedz mi czy kupując moto bo Ci się spodobało i serce szybciej zabiło, nie sięgasz nogami do gleby to taki szczegół??? A później okazja od motocyklisty.Nie wierzę w takie testy.

 

 

No cóż pozostaje tylko czekać

Spokojnie coś znajdziesz.Idź na forum V-Stroma tylko u sprzedających patrz na ilość postów bo handlarze też się rejestrują.DL spoko sprzęt,Viadro też ;) .

"Lepszy głópiec wendrujący po świecie od mendrca, który siedzi w domu"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...