Skocz do zawartości

Trasy


Mawet

Rekomendowane odpowiedzi

WitamPomyślałem, że fajnie jest zrobić zbiorczy temat, gdzie można podzielić się informacjami na temat ciekawych tras, miejsc wartych odwiedzenia itd. z krótkim opisem.Na ostatnim spotkaniu ktoś wspominał o trasie ze Skierniewic na Warszawę (70) tak? Dobrze pamiętam? Ja jeszcze słyszałem o świetnych winklach w Bełchatowie, ale niestety nie wiem dokładnie gdzie to jest, może ktoś się orientuje?LWG!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem na tych winklach ze dwa razy. Co prawda było to dość dawno. Przy okazji polecę tą trasą znowu tak dla przypomnienia i dam znać.

Group of Franc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z svforum.pl: Żłobnica koło Kleszczowa (Jedzie się w stronę strefy przemysłowej za Kleszczowem i tam jest obwodnica, a na niej te winkle)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkle o których mówiłem znajdują się na trasie Skierniewice - Huta Zawadzka. Na odcinku 25 km, naliczyłem 24 konkretne winkle, (tych mniejszych nie liczyłem). Jest tam bardzo dobra nawierzchnia, ale spory ruch dlatego najlepszy termin do latania to weekend. Z Łodzi do Skierniewice można polecieć trasą Łódź - Brzeziny - Jeżów (przed Jeżowem jest teraz objazd) - Skierniewice, w sumie około 61km. Cała trasa w tą i z powrotem to około 170km do nawinięcia. Jam mam wolny weekend 6-7 sierpnia, jeśli będzie pogoda to się tam wybieram. Jacyś chętni na tą trasę? :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Winkle o których mówiłem znajdują się na trasie Skierniewice - Huta Zawadzka. Na odcinku 25 km, naliczyłem 24 konkretne winkle, (tych mniejszych nie liczyłem). Jest tam bardzo dobra nawierzchnia, ale spory ruch dlatego najlepszy termin do latania to weekend. Z Łodzi do Skierniewice można polecieć trasą Łódź - Brzeziny - Jeżów (przed Jeżowem jest teraz objazd) - Skierniewice, w sumie około 61km. Cała trasa w tą i z powrotem to około 170km do nawinięcia. Jam mam wolny weekend 6-7 sierpnia, jeśli będzie pogoda to się tam wybieram. Jacyś chętni na tą trasę? :smile:

Ja! Ja! Ja! Wybierz mnie :biggrin: Ale niestety nie na 100%, bo doszły mnie słuchy, że będę miał rodzinkę gdzieś tam zawieźć. Ale jeśli nie będę tam jechać to bardzo chętnie pojadę w taką trasę.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam fajną ulubioną trasę do Radomia 90km od Tomaszowa. Z Łodzi trochę dalej ale to nie ma znaczenia.Można by było troszkę szybszą średnią wykręcić chociaż ze 150km/h ale to już kwestia grupy.Ruch jest mały i nie ma tyle owadów co by klask zalepiły. :riding:

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

1. Traska na tamę nad Jeziorskiem, najlepsza jakościowo droga to Łódź-Ozorków-Uniejów-Jeziorsko, mozna zachaczyć o baseny termalne w Uniejowie,2. Traska na tamę nad Jeziorem Włocławskim, dwie opcje:a ) Łódź-Kutno-Gostynin-Nowy Duninów-Włocławek,b ) Łódź-Kutno-Gostynin-Płock- i tutaj można objechać zbiornik od północy lub południa docierając do tamy.Ja w niedzielę objechałem zbiornik od północy, potem z Włocławka pyknąłem przez Izbicę Kujawską, Koło do Uniejowa i do domu- wyszło jakieś 300km :smile:

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

- Odcinek Burzenin (za Widawą) do Sieradza - super droga- bardzo dobra nawierzchnia, pusto, dużo przez las, wąsko. Sporo winkli na prędkość 80-110 (przynajmniej dla mnie, wielu na pewno da radę szybciej), plus taki, że nie ma pól w okolicy więc nie ma piachu. Ale teraz radze uważać na liście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Odcinek Burzenin (za Widawą) do Sieradza - super droga- bardzo dobra nawierzchnia, pusto, dużo przez las, wąsko. Sporo winkli na prędkość 80-110 (przynajmniej dla mnie, wielu na pewno da radę szybciej), plus taki, że nie ma pól w okolicy więc nie ma piachu. Ale teraz radze uważać na liście.

Zgadza się .Bardzo fajny kawałek.Nie za szybki bardziej techniczny.Można potrenować składanie się w zakrętach.Też polecamEdit: Najlepszy odcinek jaki widziałem w Polsce to Koło Pieskowej Skały na trasie do Krakowa.Widoki bajeczne.Na odcinku 20 km same zakręty.Nawierzchnia idealna.Odcinek nie za szybki ale dający masę frajdy.http://mapa.targeo.p...d0edcc4a7e17e89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Polecam trasę. Do Uniejowa jest super asfalt ale od Uniejowa do Jeziorska są małe nierówności w niektórych miejscach. Pozdro (wydaje mi sie ze lepiej by bylo jak by ludzie mapki zamieszczali i bez jakiegos komentowania bo to tylko według mnie zaśmieca temat.

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa od Bielawy do Kudowy-Zdrój (od Radkowa to już istna bajka) same zakręty i super asfalt. Ogólnie Kotlina Kłodzka jest git - w ostatni weekend 1000km tam nakręciłem.

It`s that old running wide problem again.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trasa od Bielawy do Kudowy-Zdrój (od Radkowa to już istna bajka) same zakręty i super asfalt. Ogólnie Kotlina Kłodzka jest git - w ostatni weekend 1000km tam nakręciłem.

Zapodaj mapke a jeszcze lepiej link do mapki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Trase na tame jeziorsko fajnie jedzie sie przez Konstantynow, Szadek, Warte i od zachodu wjazd na tame. Juz za Lutomierskiem mamy niezla i chyba w miare swieza droge. Odcinki raczej proste wiec w weekandy mozna naprawde mocno odwijac. Powrot od polnocy do wyboru Aleksandrow, Konstantynow czy Lask/Pabianice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zapodaj mapke a jeszcze lepiej link do mapki.

Ta trasa była częścią mojej wycieczki z 3 maja. Całą trasa link poniżej:http://maps.google.pl/maps?saddr=%C5%82%C3%B3d%C5%BA&daddr=Widawa+to:Wielu%C5%84+to:Kluczbork+to:Nysa+to:K%C5%82odzko+to:Kudowa-Zdr%C3%B3j+to:Radk%C3%B3w+to:K%C5%82odzko&hl=pl&ie=UTF8&sll=51.07623,17.84762&sspn=1.687656,5.377808&geocode=FZDIFQMd798oASmvVkV1JMsbRzGs2yGbY658yw%3BFb7iEAMd2gkhASkZT9x23WgaRzEny9W-RRlgpg%3BFaiIDQMd2FYbASnJB6ieZn8aRzECXOKgskjiWw%3BFb7GCQMdVvwVASkDoI6T32AQRzHsudSFuiFrPg%3BFTxHAgMdpYQIASnLiCd_BMQRRzEW_rbz8vXupA%3BFQSSAQMdkjv-ACkJAyVdBBcORzEeHhR1-Fcwdw%3BFdyxAQMd5Nf3ACnXlZ0FL28ORzFsif-GT5mu_Q%3BFa6jAgMd1jP6ACnjWPxhFWoORzHrTYrvjbvTEg%3BFQSSAQMdkjv-ACkJAyVdBBcORzEeHhR1-Fcwdw&oq=Widawa&mra=ls&t=m&z=8Najciekawsze kawałki to odcinek Złoty Stok - Kłodzko - 16 km zakrętów, niemal w całości nowy asfalt no i wspomniany odcinek Kudowa Zdrój - Radków. Ta droga zwana jest drogą 100 zakrętów. Co prawda ich nie przeliczyłem, ale bawiłem się świetnie. Co ważniejsze, 2/3 trasy to bardzo dobry asfalt, na pozostałym odcinku też zupełnie przyzwoity. :biggrin: Polecam.Jedyny minus tej trasy to jej długość - prawie 700 kilometrów, trochę boli to i owo, ale było warto :smile:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja proponuję niezmiennie moją ulubioną traskę - Łask -Widawa --> około 25 km , a zakrętów z 53 szt chyba że pomyliłem się w rachunkach [w tym kilka winkielków ] hehe - asfalt nie najgorszy, ruch znikomy - zajebioza dla fanów adrenalinki

Powyższy post jedynie wyraża opinię autora w dniu dzisiejszym.W dniu jutrzejszym ani w każdym innym następującym po tym terminie dniu - nie może on służyć przeciwko autorowi. Ponadto autor zastrzega sobie prawo i możliwość zmiany poglądów bez podawania przyczyny. Przed przeczytaniem należy skontaktować się z lekarzem lub farmaceutą. Po przeczytaniu jedynie z PSYCHIATRĄ :ph34r:

 

Zawsze gdy zapier***am, boję się, się że z przeciwka spotkam takiego samego poje**a jak ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze sie skusze :smile:

"Ja chcę, żeby moja Łódź rosła, żeby miała pałace wspaniałe,
ogrody piękne, żeby był wielki ruch, wielki handel i wielki pieniądz..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Trase na tame jeziorsko fajnie jedzie sie przez Konstantynow, Szadek, Warte i od zachodu wjazd na tame. Juz za Lutomierskiem mamy niezla i chyba w miare swieza droge. Odcinki raczej proste wiec w weekandy mozna naprawde mocno odwijac. Powrot od polnocy do wyboru Aleksandrow, Konstantynow czy Lask/Pabianice.

 

dokladnie tak jechalem ale nie wiem czy nie przestrzelilem trochę bo mi wyszlo 170km. Reasumując: wyjechalem wczoraj o 19, o 22 z groszem wróciłem, przejażdzka prima sort, trasa rewelacja, szczególnie były pas lotniska, żałowałem że nie miałem czegoś szybszego, bo na odcinku kilkunastu kilometrów nie spotkałem nawet jednego auta.. Na tamie na Jeziorsku przegadalem ze 20 min z panami władzami, którzy powiedzieli gdzie Koledzy stoją, gdzie można odkręcić a gdzie uważać na sarny, także chyba wezmę pod uwagę zmianę zdania na ich temat:-)

 

jutro kolejna wyprawa o podobnej długości, jak ktoś ma ochotę dołączyć to zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...