Jump to content

Proszę O Pomoc Doświadczonych Kolegów W Ocenie Motoru Z Ogłoszenia

Szym
 Share

Recommended Posts

Witam Kolegów,

Poszukuje na nowy sezon jakiegoś moto, sporta lub turystyczno-sportowego, i moją uwagę przykuło jedno z ogłoszeń  radomska...

Ktoś podpowie czy warto jechać i oglądać czy raczej może to być przekombinowane moto z potencjalnymi usterkami

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-900-rr-fireblade-sc-33-919ccm-ID6yM6bw.html

Nic nie złamałeś po prostu kolega nie zauważył, że już się przywitałeś :smile:

Jeśli chodzi o ogłoszenie to ja niestety nie pomogę.

Pozdrawiam

Spoko, zapewne kolega chciał dobrze :smile:  ...jeżeli ktoś mógłby pomóc w ocenie cbrki to z góry dzięki :riding:

Niektórzy są strasznie nadgorliwi.

Natomiast jeśli chodzi o cbrke, to ciężko coś powiedzieć po jednym słabym zdjęciu. W ogłoszeniach wszystkie są piękne, i cudowne. Możesz pogadać z gościem, żeby Ci podesłał kilka zdjęć newralgicznych miejsc w dobrej jakości. Ale dopóki nie zobaczysz na żywo, to ciężko wróżyć z fusów. Do Radomska nie jest tak daleko, żeby skoczyć i obejrzeć.

Edited by Lucass (see edit history)

Dzięki koledzy za odpowiedź....Lucass , pomysł ze zdjęciami wydaje się całkiem rozsądny :smile:  , o które elementy poprosić gościa? Co sugerujesz? Przyznam szczerze, że dopiero zaczynam [przygodę z motocyklami i nie do końca wiem, co powinienem sprawdzić

Z góry dzięki :moto:

Trochę obawiam się że wymiany które były robione, mogły być zrobione w pana zdzisia w garazu,i poźniej nie ogarnę elektryki w tym motorze

Edited by Szym (see edit history)

• 3 months later...