Skocz do zawartości

Motovlog


eramus

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Panowie jakie motovlogi obserwujecie lub może sami prowadzicie? 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czasie przed zapisaniem się na moto kurs, oglądałem filmy z kanały Faza Rahzz dotyczące technik jazdy.

szybkiplik.png SZYBKIPLIK.PL - polecam do bezpiecznego przesyłania plików przez internet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś śledziłem kilka polskich kanałów, teraz tylko sporadycznie obejrzę jakiś odcinek, lub nawet fragment, jeśli youtube mi podrzuci w proponowanych.

 

Filmy są coraz lepiej poskładane, dźwięk coraz lepszy, FullHD i 60fps. Szkoda tylko, że wraz z poprawą strony technicznej, merytorycznie te filmy to śmietnik.

 

Z motocyklistów zrobili się celebrytami, strażnikami teksasu albo wyroczniami. Ciężko ogląda się nagminne łamanie przepisów połączone w jednym filmie z pouczaniem kierowców "puszek".

 

No i na koniec: żebranie o lajki i subskrypcje - litości...

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo krzywdząca opinia z tymi celebrytami ale fakt niektórzy obrosli w piórka. Ogólnie na forach jest hejt

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Bardzo krzywdząca opinia z tymi celebrytami ale fakt niektórzy obrosli w piórka. Ogólnie na forach jest hejt. Ale fajny temat będę śledził.

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez B3DNAR (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że na forum mamy BednarMoto i Luczyn, jeszcze ktoś z forum udziela się w takiej formie ? 

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo krzywdząca opinia z tymi celebrytami ale fakt niektórzy obrosli w piórka.

dlaczego krzywdząca? Dopóki wszystko było naturalne i bez zbędnego gwiazdorzenia oglądałem kilka kanałów. Część z nich bardzo się popsuła. Ale to tylko moje zdanie, bo sądząc po wyświetleniach niektórych filmów, to ludziom jednak to się podoba. A całkiem fajne kanały mają po kilkaset wyświetleń - zapewne rzecz gustu :smile:

 

 

 

jeszcze ktoś z forum udziela się w takiej formie

Forum podpowiada jako polecany temat: Trevor Motovlog, jest jeszcze ElvisRider.

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fakt. Niestety wyświetlenia robił ten kto robił to pierwszy. No luczyn jest wyjątkiem od reguły. Żeby coś fajnego znaleźć trzeba głębiej poszukać. Jeszcze jest PitWay

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogladam bardzo duzo tego i musze przyznac ze luczyn robi bardzo fajne filmy. Dobre tez sa nagrania Mario82 ale po narodzeniu dziecka nic nie robi narazie. Oczywiscie motobanda ale to z przymrozeniem oka. Jest tez pit stop, jak dla mnie taki sobie. Adam motovlog, coda motovlog, wizard, unique, fabiqmoto. O i jeszcze z naszego forum pitway i bednar:) jeszcze myslalem ze bedzie dobry motovlog dzikuski ale od dluzszego czasu sie tam nic nie dzieje. Jezeli chodzi o gadanie o glupotach to najlepszy jest Luczyn mozna sie usmiac do łez. Mario82 jak dla mnie najlepszy film o alpach jaki na polskim jutubie widzialem. Coda testuje duzo motorkow,troche o torze, motobanda tez motorki i ciuchy troche gadanie o pierdolach. Z kolei na vlogach pitwaya mozna siebie samego zobaczyc, taki przeglad imprez forumowych. Bednar no coz jak dla mnie nic specjalnego. W ogole to malo jest motovlogerek takze jak jakas dziewucha sie zastanawia nad taka dzialalnoscia to zachecam.

Edytowane przez Królu (wyświetl historię edycji)

HONDA CBR 929RR icon3.png

KAWASAKI ZX10R   icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...