Skocz do zawartości

Kto Się Zna Na Audi ?


Kovalchuck

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1996r-2-6-gaz-CID5-IDkkItQ.html#8e2dfaef8e

 

 

Potrzebuje pomocy w ocenie sprzęciora 

 

Nie znam tej marki, modelu, nie znam samochodu ... ktoś z Was ma takiego dziadka może i jakie są bolączki takiego auta?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.olx.pl/oferta/audi-a4-1996r-2-6-gaz-CID5-IDkkItQ.html#8e2dfaef8e

 

 

Potrzebuje pomocy w ocenie sprzęciora

 

Nie znam tej marki, modelu, nie znam samochodu ... ktoś z Was ma takiego dziadka może i jakie są bolączki takiego auta?

Lewa strona malowana, klapa średnio spasowana , zderzak oberwany, światła na siczewkach czyli z wersji poliftowej od 99 roku, szukaj dalej 😉 poza tym szukalbym coś ekonomiczniejszego bo tu 18 gazu go na dzień dobry woła. Tym bardziej że to pierwsze twoje auto jak pamiętam

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem trochę nie widzę sensu, kupna takiego samochodu z takim silnikiem. 18l gazu i kilkanaście litrów benzyny z każdym odpaleniem (uroki sekwencji). Juz nie wspominając OC, które pewnie będzie kosztować majątek. Nie jestem fanem TDI, ale w tym wypadku chyba będzie lepsza opcja, taki 110kM będzie podobnie jeździł tak ten.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie z tak spasowanym zderzakiem, pewnie nie ma tam go już do czego przykręcić

2.6 V6 i tylko 150 koni, toż to muzeum techniki jest :smile:, (ale wciąż piekielnie drogie w utrzymaniu)

Edytowane przez Arpe (wyświetl historię edycji)

Lepiej na bitumice niż w botanice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta sztuka jest już podejrzanie tania, więc nie ma się co łudzić że jest w akceptowalnym stanie technicznym, a nawet jakby była to jest to kandydat na 'zabawkę' a nie podstawowy środek lokomocji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze szukam jakiegoś taniego (dupowozu), ale budżet mam bardzo ograniczony pytanie czy jest w ogóle sens szukać czegoś do 4 tyś ?

 

Łukasz uprzedzam twoją odpowiedź ... do Pandy nie wsiądę  

 

no to jak być piątym zerem no to może damskie a3 ?

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-audi-a3-8l-CID5-IDkHTyA.html#8e2dfaef8e

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz się !! Pandą w mieście wszystkich objedziesz :smile: i za 16zl 100 km zrobisz, ale nie w zimę.

Jakieś znajome to A3... Gosciu z mojego osiedla haha. Szukaj dalej jedna kupa rdzy.

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj jakiejś ibizy w gazie, na pewno odradzam starego diesla, zdecydowanie lepiej benz+gaz, co do audi to ogólnie spoko auta, jak nie bite to jeszcze w ocynku jest więc rdza mu nie straszna, ale troche droższe w częściach w stosunku do seata


https://www.olx.pl/oferta/seat-ibiza-2001r-1-4mpi-CID5-IDkNrWY.html#2c0a820748

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek rst1000
Potrzebuje pomocy w ocenie sprzęciora Nie znam tej marki, modelu, nie znam samochodu ... ktoś z Was ma takiego dziadka może i jakie są bolączki takiego auta?

 

Ja miałem taki samochód z roku 1998 z silnikiem 1,8 benzyna bez turbo. Kupiłem go w 2008 roku przy przebiegu 120 tys. w NI. Wady: wymieniłem tylne łożyska w kołach i przewód do odpowietrzenia silnika tzw. odma. Ale się nad tym namęczyłem bo ten kawałek rurki jest pod kolektorem. Reszta bez zarzutu, jak nowy. Miałem ciekawą tapicerkę, taki specjalny czarny welur, dla mnie super. Jeżeli poszukasz taki samochód w dobrym stanie to nie będziesz miał problemu wogóle. Mój palił około 8 litrów na trasie i 10 w mieście. Trzeba zmienić opony na mniej szerokie bo 225 jest niepotrzebne.

 

Ten egzemplarz, który pokazałeś jest nieco zużyty, ja bym szukał coś innego i bez gazu. Ale gaz to kwestia uznania, niektórzy to lubią.

Edytowane przez Krzysiek rst1000 (wyświetl historię edycji)

large.593303dbf0906_NapisthebeginerR.jpg.d8326e9181116ec3f6b8722b716ec5c8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem tego seata :smile: nawet spoko... muszę jeszcze poprzeglądać może na wiosnę wyskoczy więcej autek ... nie ukrywam że chciałem zacząć od audi bo podoba mi się ta marka albo astra II 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daruj sobie astre, zanim kupiłem bore szukałem właśnie astry HB lub bertone, no zgniłki wszystkie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak.

Wiadomo, że chcemy jak najładniejsze auto do kulania jak deszcz i zimno, ale im nowsze auto 2004+ to będą one zwyczajnie papierowe za 4kzł, nawet gorzej, bletki OCB są trwalsze po poślinieniu niż auta z okolic 2004+  Będą gniły już w listopadzie jak kupisz odszykowaną sztukę na wiosnę.

Szukaj w tym budżecie czegoś z okolic 96-2000 z niemieckiego koncernu. Z niemieckiego nie niemieckiej marki robionej przez księgowych w krajach 3 świata.
Audi, VW, Seat, Mercedes, BMW (zakatowane przez Sebastianów serie3 daruj sobie).
Ważne aby w miarę nie pobite. A4 b5 mają kosztowny wielowachacz, wiem, bo miałem. Passta b5 też.
A3, A6 C4, golf4, Bora..
 

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukaj sobie a3, w 1.6. Silnik dość dynamiczny, dobrze toleruje gaz, blacharka w ocynku, więc czysto teoretycznie jeśli nie było lepione ruda go tak szybko nie złapie. I a3 wcale nie jest damskie, ew. są inne auta dużo bardziej kobiece;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W a3 przed liftem zwróć uwagę na dach, konkretnie na "rynienki" idące wzdłuż, często zalega tam woda i jest to jedno z pierwszych miejsc gdzie ruda wchodzi. I jeszcze spód drzwi, przez listewki też ruda lubi się tam pojawiać. Silnik 1.6 dobra konstrukcja, czasem lubi łyknąć trochę oliwy, częstą przypadłością jest falowanie na wolnych. W tej kasie może nie, ale zastanów się nad 1.8T, dynamiczny i elastyczny a pali podobnie do 1.6, znajomy karmi to podtlenkiem gazotu od 4 lat chyba i dobrze to znosi. Generalnie polecam, w środku estetycznie i wygodnie, subiektywnie uważam, że lepiej jak w pozostałych z tych lat w grupie VAGa.

Edytowane przez Nervous (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

1.6. Silnik dość dynamiczny


Nie kłam ziomka :biggrin:

 

 

 

zastanów się nad 1.8T, dynamiczny i elastyczny a pali podobnie do 1.6


Lepiej :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no Łukasz co ty chcesz od 1,6, przecież w stosunku do tico to jet rakieta :biggrin::decayed::riding: nigdy więcej małego silnika w dużym aucie, pali w ch...j a nie jedzie, jedyne co sie fajnie zbierało to ibiza w 1,4 ale autko mega lekkie więc latało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale A3 waży jakieś 1300kg+ a nie 1100 ja ibi :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale A3 waży jakieś 1300kg+ a nie 1100 ja ibi :biggrin:

Akurat to A3 8l w takim silniku waży kolo 1100kg. Wiec nie jest źle, nowsze są o wiele cięższe :smile:

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wjedz na wagę i zobaczysz.

Trust me.

Po wypruciu z siedzeń i do gołej blachy może i zejdziesz do 1100kg.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra tylko przyjemne sztuki kosztują okolo 6-8 tys  

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może faktycznie jakaś ibiza tudzież cordoba 1.4, dynamiczne jak na tą budę, nie miałem ale ludzie gadajo, że odma lubi się zapchać dzięki czemu możesz mieć natrysk oleju na wnętrze maski ;) A może wolnossące 1.9 sdi ? Zero dynamiki, kultura pracy żadna, ale raczej pancerny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w dodatku spalanie w mieście na poziomie 5 litrów ropy, praktycznie bez obsługowy silnik. Tam nie ma co się popsuć. Ciekawy pomysł

" The helmet hides feelings that cannot be understood " - A. Senna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...