Skocz do zawartości

Szukam - Parking Zadaszony\garaż Teofilów


kamil91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, posiadam miejsce parkingowe do podziału na sezon motocyklowy. Chęnie udostępnie miejsce obok mojego motocykla. Miejsce jest na parkingu widocznym na mapie https://www.google.pl/maps/@51.7946968,19.4048935,179m/data=!3m1!1e3

Motocykl można będzie parkować od kwietnia. Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hejka. Jestem kolejnym zainteresowanym wspólnym wynajmem wiaty na motocykl. Najlepiej na parkingu na Traktorowej w okolicach Shella. Proszę osoby zainteresowane o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Szukam parkingu na moto na Teofilowie może ktoś posada garaż lub do wynajmuje i chce się podzielić kosztami,   ewentualnie w grę wchodzi wspólna wiata okolice Rojna Traktorowa Łanowa??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...
37 minut temu, kobi92 napisał:

zgadajcie się w kilka osób i polecam wam garaże na kwiatowej.  Cena co prawda 200 ale miejsca spokojnie na kilka moto.

Kobi , a masz może jakiś namiar do właściciela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maniek28 napisał:

Słuchajcie Panowie..Znalazłem Parking pod wiatą na traktorowej . Szukam jednej osoby do współdzielenia.. Ktoś chętny?? 

Spytaj tylko czy na 1 miejscu mogą być 2 moto. Mi jakiś czas temu odmówili. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kobi92 napisał:

Spytaj tylko czy na 1 miejscu mogą być 2 moto. Mi jakiś czas temu odmówili. 

Mogą być dwa motocykle !;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzymam w blaszaku na kwiatowej, na początku ulicy są 2 parkingi, jeden wykostkowany drugi blotko i syf nieodśnieżany. koszty to 120 zł na tym z błotem i koło 200 na tym ogarniętym. powiem wam tak: żadnego blaszaka!!!, to tak jakby trzymać pod chmurką, zima temp jak na zewnątrz i pada w środku bo się para skrapla wiec trzeba skuter trzymać i tak w pokrowcu , sople normalne się robią a latem jak w piekarniku. dlatego negocjuje teraz garaż na klaretynskiej. jeśli ktoś z was załatwi garaż murowany w okolicach klaretynska, traktorowa, judyma i będzie szukał wspolstacza to ja chętnie się dołączę.

20180824_133002.jpg

20180824_133107.jpg

 

20190212_120042.jpg

20190212_120051.jpg

20190110_122922.jpg

Edytowane przez bedek (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedek, ja właśnie mówiłem o tym ogarniętym. Cena 200 zł zgadza sie. Nie rozumiem tylko co Ci tam pada i się skrapla? No chyba, że chodzisz  coś tam robić zimą przy ujemnych temp. i ogrzewasz wtedy... ok może coś się wykroplic. Zgadzam się też z tym, że temp tam jest prawie taka jak na zewnątrz ale to nadal pomieszczenie zamknięte. Ochraniasz przed warunkami atmosferycznymi takimi jak deszcz śnieg wiatr itp. Latem problemu nie widzę bo otwieram wrota i Mam temp max taką jak na zewnątrz. No może + 5 stopni w czasie dużego upału. Fakt najlepszy był by murowany ale na teo ciężko coś sensownego znaleźć(oprócz tych na judyma. Ale tam 2 lata czekam na to aż się zwolni 😉)  i niestety ale temp. zima będziesz miał taką samą, chyba że to będzie garaż ogrzewany, albo chociaż przy budynku gdzie jest ogrzewanie. Co do trzymania moto w pokrowcu.. mój też tak stoi, nie przeszkadza mi to. Przynajmniej się nie kurzy 😉 

Podsumowując nie namawiam nikogo na te garaże, ale nadal uważam to za najlepsze rozwiązanie w łodzi dla motocyklistów którzy mieszkają w blokach. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym jeszcze dodać , że ktoś pisał o boksach w blokach. z tego co czytałem na fejsie to ktoś pisał, że administracja nie daje nowych pozwoleń na trzymanie tam motocykli , chyba o bezpieczeństwo chodzi czy coś.

ps. Kobi92 jasne ze lepszy garaż niż trzymać pod chmurka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 20.02.2019 o 22:38, maniek28 napisał:

Mogą być dwa motocykle !;>

Panowie, tylko zwracam się z uprzejmą prośbą o racjonalne zachowanie na tym parkingu (Grabieniec/Wiaty). Motonici mają tam kilku zagorzałych przeciwników, a tamci tylko czekają na pretekst, żeby zabronić nam parkować tam moto. To świetna miejscówa, świetnie strzeżona i póki co - ochrona jest nam przychylna. Żadnego pałowania, kręcenia do odciny czy palenia kapcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nathan_Prescott

Szukam kogoś, kto wynajmuje stanowisko na parkingu przy ulicy Grabieniec i byłby chętny przyjąć "współlokatora", ewentualnie kogoś chętnego, żeby wynająć takie miejsce w dwie osoby. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...