Skocz do zawartości

Szukam - Parking Zadaszony\garaż Teofilów


kamil91

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję miejsca gdzie by parkować moto w okolicach kaczeńcowej, pytałem na parkingu przy lidlu to ceny trochę opór bo 160zeta za miech. Narazie stawiam na parkingu pod chmurką ale trochę szkoda moto i nie chce się zakładać pokrowców ciągle :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zawsze "Z buciorami" wchodzisz wszędzie jak do siebie? ;)

polecam zacząć od powitalni, i napisać przynajmniej kilka słów kim jesteś, dlaczego itd. a może potem ktoś Tobie pomoże.

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale fakt, też szukam czegoś na teofilowie :biggrin:

 

jeśli ktokolwiek zna miejsce proszę o info gdzie (o szczegóły dowiem się sam), więc nie musi być garaz już do wynajmu. 

Chocby jakiś blaszany garaż w podziale na 3 moto :biggrin:

 

cos w okolicach Aleksandrowska / Traktorowa / ewentualnie okolice manu :smile: 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

polecam zacząć od powitaln

Jaqu, człowiek zaczął najpierw od uderzenia na priv prosto do mnie, potem ten post. Fotki nie ma, moto nie ma. cholera wie kto to...

Ludzie wchodzą na forum i myślę, że to takie google albo urząd do anonimowego załatwiania ich potrzeb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okej Panowie, przepraszam że źle zacząłem, ale nie czuje się jeszcze motocyklistą, ale zaraz się poprawię i napisze coś o mnie :smile:


ps.
Ogólnie wiele forum tak funkcjonuje, wchodzisz 'z buciorami' i pytasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejdź do ochrony na parkingu Grabieniec/Kaczeńcowa/Aleksandrowska, za "przychodnią zdrowia". Zapytaj - w tym roku są jakieś problemy ze stawianiem moto. 

Pod chmurką to jest też parking Rojna/Kaczeńcowa, a skoro masz 125ccm, to może uda się tym wjechać do boksów w 4-ro piętrowych blokach. O boksy pytaj w administracji osiedla na Wici 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info, a jak jestes w temacie to dopyam - na Wici maja jakis parking dla blokow ?

Zamierzam tez cos wynajaci widzialem ze sa wynajmy na wici.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na parkingu obok przychodni pytalem to miejsca sa wykupywane na wlasnosc i akurat bylo ogloszenie ze ktos wynajmie miejsce, ale liczy jak za auto 160zeta i chce na dlugoo. Zapytam o te boksy jeszcze, dziekuje za podpowiedz :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siema. Sam szukam również miejsca na swoje moto (od niedawna mieszkam na Teofilowie). Sprawa parkingów w okolicy Rojna-Traktorowa wygląda tak: Można wynająć garaż murowany 5x5.5 z doprowadzonym prądem na parkingu zamkniętym przy ul Tomasza Judyma w cenie 200/miesiąc  - drogo ale jak by w 2 - 3 osoby mogło by być fajnie. Obok zaraz jest parking "pod chmurka strzeżony"  cena podobno ok 60zł/miesiąc. Idąc dalej przy traktorowej mamy 2 parkingi strzeżone. ten bez zadaszenia w postaci wiat cena 100/miesiąc, natomiast parking zaraz obok z wiatami i utwardzonym podłożem 140zł/miesiąc.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chetnie sie zgadam na ten garaz z prondem ! :biggrin:  :smile:

musze tylko podjac decyzje gdzie bede mieszkac :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najszybciej to i tak od lipca :smile:

ale napewno gdzieś w tamte rejony, traktorowa / wersalka, musi być blisko. 

Edytowane przez Darek_Lodz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest opcja na wynajem garażu na ul kwiatowej obok klaretyńskiej (w ciągu garaży blaszanych na ogrodzonym terenie "prywatnym") koszt w 2016 to 150zł za blaszaka 5x3m.
Ja sam z chęcią bym to wynajął np w 2 lub 3 osoby na trzymanie motonga.

Edytowane przez Lukas (wyświetl historię edycji)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

I jak koledzy? Znaleźliście już jakieś fajne miejsce na trzymanie moto? Może ktoś chce przygarnąć i zmniejszyć koszty, albo reflektuje na wspólny wynajem jakiegoś garażu (najlepszy był by ten na Judyma murowany albo wiata przy traktorowej, o których wspominałem wcześniej.) Jak coś to piszcie, zgadamy się przy jakimś  :cheers:  i ustalimy szczegóły.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pifko to można wyskoczyć tak o, ale ja co do miejsca będę wiedział za 3 miechy, zależy gdzie zdecyduje się zamieszkać, bo albo teofilów, ale jakieś centrum :smile: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie tam centrum kolego... nie no śmieje się, jak by był fundusz to sam może bym się przeniósł. ☺ co do piwka.. można się gdzieś spiknac i poznać, może jakaś ekipa by się zebrała, było by raźniej ☺

 

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że jest opcja na wynajem garażu na ul kwiatowej obok klaretyńskiej (w ciągu garaży blaszanych na ogrodzonym terenie "prywatnym") koszt w 2016 to 150zł za blaszaka 5x3m.

Ja sam z chęcią bym to wynajął np w 2 lub 3 osoby na trzymanie motonga.

Witam. pisałbym się na ten garaż, oczywiście warto tam podjechać i ocenić jak to wygląda ale na 2-3 motorki to fajna opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

szukam garażu na spółę / lub chociaż info gdzie jest najbliższy parking strzeżony na Teofilowie, ulice: Aleksandrowska / Traktorowa / łanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, wyszukiwarka na forum na prawdę dobrze działa... zanim napiszę Ci co i jak spróbuj sam wpisać w pole [Szuka] u góry: "parking teofilów" i zobacz ile Ci postów wyskoczy. Na przyszłość, zanim zadasz pytanie to poszukaj odpowiedzi sam. Forum ma już parę latek i trochę wiedzy do skarbnicy już żeśmy nazbierali.

Najbliżej Ciebie to parking przy Wojewódzkiej Stacji Ratownictwa Medycznego. Zamykane boksy ale póki co jest tam komplet motongów.
Jest jeszcze parking bliżej Kaczeńcowej, na roku Aleksandrowska/Kaczeńcowa lub jadąc ul .Grabieniec, za przychodnią lekarską, tak jakby w rogu. 

W najgorszym razie parking pod chmurką (ale to już daleko od Ciebie) na rondzie Kaczeńcowa/Rojna.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, gary napisał:

Kolego, wyszukiwarka na forum na prawdę dobrze działa... zanim napiszę Ci co i jak spróbuj sam wpisać w pole [Szuka] u góry: "parking teofilów" i zobacz ile Ci postów wyskoczy. Na przyszłość, zanim zadasz pytanie to poszukaj odpowiedzi sam. Forum ma już parę latek i trochę wiedzy do skarbnicy już żeśmy nazbierali.


 

Udzieliles wyczerpującej odpowiedzi i fajnie. Po co ten początek obyło by się bez tego. Zawsze milej by się czytało.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Marttino napisał:

Po co ten początek obyło by się bez tego. Zawsze milej by się czytało.

po to, żeby edukować społeczeństwo nawet jeśli chodzi o e-społeczności jakimi są fora internetowe. Temat parkowania na Teofilowie przewijał się tu wielokrotnie, po co więc tworzyć tyle postów z tą samą odpowiedzią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za wsparcie e-społeczności. 

tak, znalazłem ten temat na "szukaj".

faktycznie info o parkingach jest wyżej, ale przede wszystkim szukam jakiegoś garażu na spółę, a to temat zmienny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Cześć, w tym sezonie i ja podłączam się pod temat. Nieoczekiwanie opuścił mnie zawodnik, który deklarował wspólne parkowanie więc po pierwsze szukam miejsca jak i kogoś do podziału kosztów. Okolice Grabieniec/Kaczeńcowa/Wici byłyby idealne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...