Skocz do zawartości

125 Dla Nowego Miłośnika


Kovalchuck

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko.

Temat poruszany wiele razy, ale wiadomo że cały czas wchodzą nowe propozycje 125 za rozsądne pieniądze.

Pytanie do Was. Które byście polecili na początek, powiedzmy w budżecie do 4500zł. Zaznaczę że to dopiero początek i sam kierownik nie jest pewien czy 2oo mu się spodobają :smile:

 

Przeznaczenie ... głównie miasto i transport do pracy, ale do Uniejowa też mógł by dojechać.

oczywiście szukamy czegoś z biegami i w formie motocykla, a nie skutara.

 

2854-w2.png

 

główna propozycja to zipp vz2 

 

Teraz pytanie czy ktoś z was ma taki sprzęt i może się wypowiedzieć. 

Wady zalety i oczywiście czy jest zadowolony :smile:

Ewentualnie jak ktoś by się przesiadał na coś mocniejszego mile widziane propozycje odsprzedaży (oczywiście stan igła ) :laugh2:  :laugh2:  :laugh2:  

 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie jest pewien, to po co tyle wydawać? Ja polecam Yamahe YBR 125, wiele wad, ale jedna wielka zaleta. Wsiadasz i jedziesz. Przez półtora roku wymieniłem tylko 2 razy olej i świece z filtrem powietrza. Smarowania i czyszczenia łańcucha nie liczę, tak samo jak mechanicznych uszkodzeń (kierunkowskaz, obudowa zegarów).

Robię prawko niedługo będę sprzedawał Yamaszka i to dużo taniej. Myślę, że jeszcze w marcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o taki odzew Nam chodziło :smile: yamaszka dobra sprawa, ale czekamy na więcej :smile: 

Edytowane przez Kovalchuck (wyświetl historię edycji)

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem jako pierwsze 2oo, sprzęgło działa 0-1, ssanie niemiłosiernie wku***, trzeba rollgazem podtrzymywać obroty, opony default'owe twarde jak żelki z biedronki. Ale i tak jestem zadowolony, ma wyświetlacz biegów co dla początkującego jest sporym ułatwieniem. Pali tyle co nic, jak każda 125. Myślę, że po paru mechanicznych poprawkach fabryki, nie ustępuje japońskim 2oo. Nie kupowałbym nowego, za***iście szybko traci na wartości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem sobie Romet z one t 125 w tamtym sezonie nowego. Jeździło się dobrze ma fajny basowy wydech. Nawet zaliczyłem delikatnego szlifa to tylko plastiki się przytarly i jeździ dalej bez problemu. Tylko że nowy kosztuje 7 tys. Też ma wyświetlacz biegów kierunki i światła Led itp.

Edytowane przez KosaEzg92 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, jak ktoś nie ma pewności, że będzie jeździł i że to dla niego nie ma co przepłacać, a na takim czymś jak mam ja się dużo nie straci. Płacić tyle za fakt posiadania nowego moto, czy bajer w postaci wyświetlacza biegów, to trochę za dużo. Wyświetlacz biegów fajna rzecz, ale coś mi się zdaję, że w Bartonie Błażeja się szybko popsuł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tylko Julian przeskakuje na mocniejszego rumaka ?

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawiam dolary przeciwko orzechom, że strach to jest ostatnie co stoi na przeszkodzie przy przesiadce na >125. Kasa, czas, możliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie, ze nie. Sam wiem po sobie bo przez caly poprzedni rok mialem sie przesiadac na cos wiekszego. Nawet kase jest do przeskoczenie, bo przecietna 125 kosztuje czesto wiecej niz jezdzacy zabytak 500 ccm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...