Jump to content

Szmata Na Tablice

dan-erłan
 Share

Recommended Posts

Witojcie.chcialbym zamontowac automatyczne zaslanianie i odslanianie sterowane z kiery. .wiadomo czego...ktos zna kogos kto moze mi to w profesjonalny sposob wykonac w R1?

Wysłane z mojego GT-P7320 przy użyciu Tapatalka

motor.gif"Jadąc motocyklem ile się da, w ciągu 5 minut przeżywasz więcej niż inni przez całe życie"

Umiem szukac na allegro.niestety te rozwiazania maja zle opinie, a dwa nikt nie pisze co zrobic z kieunkami podczac chowania blachy w r1. Dla mnie najbardziej chyba wygodna bylaby zaluzja zaprojektowana pod rozmiar tablic motocyklowych

co do żaluzji to konkluzję mam taką - nie wiem jak szybko potrzebujesz spuszczania, ale mnie ta prędkość nie satysfakcjonowała, ale możliwe że to kwestia modelu/egzemplarza  :decayed::hihi: 

a już bez skojarzeń serio to powiedzmy, że gdzieś kiedyś widziałem działanie takiej żaluzji i myk blacha wg mnie działa sprawniej i syf/brud jej niegroźny.

a ja sobie zrobilem myk blache samemu, na normalnym silowniku od centralnego od auta i wg mnie duzo lepiej sie sprawdza niz ta z allegro;kumpel mial ta gotowa to po sezonie mu sie rozleciala; moze moja  nie wyglada jakby wyszla z tasmy produkcyjnej ale dziala i robi robote; 

co prawda mam to na jednym silowniku, ale mialem zrobiona na 2 tyle ze troche za szerokie to wtedy wychodzi jak dla mnie,w sobote robilem z kumplem takie cos do hajki ale okazalo sie ze jednak jest zbyt malo miejsca miedzy kolem a zadupkiem i przy obciazeniu kolo by napieprzalo w blache;

Mam zamocowane male kierunki przy mocowaniu tablicy i nie wiem jak rozwiazac ich temat przy mykblasze..chetnie dalbym komus zarobic za wykonanie patentu, ale takiego zeby nie wygladalo szpetnie a robilo robote. Hmm..co do budzetu jestem elastyczny

Szybkosc opuszczania, chowania mniej istotna..

no to moze wywalic mocowanie tablicy i zrobic myk blache i do tego przymocowac kierunki, aczkolwiek dokladnie nie wiem jak to jest w r1 rozwiazane...

Ale jak widzisz skladanie sie blachy wraz z kierunkami? Prosze na priv speca ktory mi ro za hajs wykona w r1 2008 r

Naprawdę myślisz, że bez reklamy twojego filmu tutaj chłopaki nie wiedzą czym to grozi i jaki jest poziom (nie)legalności tego rozwiązania? No proszę Cię, robi się śmiesznie :biggrin:

GS500 icon3.png

Naprawdę myślisz, że bez reklamy twojego filmu tutaj chłopaki nie wiedzą czym to grozi i jaki jest poziom (nie)legalności tego rozwiązania? No proszę Cię, robi się śmiesznie :biggrin:

A nie byłoby milej wszystkim gdybys napisał:

-Dziękuję, ale wiedzialem o konsekwencjach, nie wiem jak reszta. Jednak wydaję mi się, że również są świadomi.

Tylko pojechales skarpetka w sandale, ze jest śmieszny.

Przekaz wiadomości ten sam a na spocie nie bedzie krzywych spojrzeń tylko normalnie zbijecie piątkę.

...You can be better than that..

╭〔︶︵︶〕

A nie byłoby milej wszystkim gdybys napisał:

-Dziękuję, ale wiedzialem o konsekwencjach, nie wiem jak reszta. Jednak wydaję mi się, że również są świadomi.

Tylko pojechales skarpetka w sandale, ze jest śmieszny.

Przekaz wiadomości ten sam a na spocie nie bedzie krzywych spojrzeń tylko normalnie zbijecie piątkę.

Proste każdego własna wola 😊 czasami nawet się nie zauważy. Z resztą równie dobrze może i tej blachy nie przykręcac. Akurat jedyne co jest tu śmieszne to te rozwiązania 😊 ale temat subne bo nawet jest zabawnie

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Edited by B3DNAR (see edit history)

A mozecie pisac na temat! Nie interesuja mnie czyjes wypociny a konkretna odpowiedz na moje pytanie.jestem dorosly i swoje decyzje biore na swoj kark.jesli ktos nie ma nic merytorycznego do powiedzenua w temacie to prosze nie zasmiecac.

Panie bednar, pan to jednak nie umiesz czytac ze zrozumieniem, idz sobie do spontana czy gdzie tam indziej i nie zasmiecaj mi merytorycznego tematu!