Skocz do zawartości

Cbr F4I Konstantynów Łódzki - Ktoś Zna Ten Sprzęt ?


piorczens

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka , mam pytanko czy zna ktos Pana Henryka właściciela tej f4ki ? Znajomy zastanawia się nad kupnem i ciekawy jest czy jest to pewny sprzęt.Jakby ktoś coś to proszę o jakieś info. :smile:

 

Podaje link : 

 

https://www.otomoto.pl/oferta/honda-cbr-600-f-sport-f4i-fs-sportowy-tlumik-zarejestrowany-igla-ID6yKVU3.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel robi 500km w sezonie wiec z przebiegiem roznie moze byc

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak. Ja też robię małe przebiegi czego żałuję, ale nie każdy może i robi 10-20 tysięcy rocznie :smile:

Gdybym był kawalerem to na pewno już bym się zbliżył do tego wyniku... :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc sprawa wygląda tak , byliśmy oglądnąć  Cberke, ładnie wygląda, niby silnik pracuje normalnie bez stuków itp , tylko trochę jest dziwna sprawa motocykl ponieważ motocykl stoi na EPI i Pan Henryk który ją sprzedaje nie jest jej właścicielem tylko sprzedaję ją ponieważ zamienił się z chłopakiem za swoją kawe torową i jest mu zbędną(z czego wynika że nie jeździł na niej za długo).Co lepsze Pan Henryk w tym samym garażu ma do sprzedania drugą identyczną Cebrę tylko z przebiegiem ok 67 tyś km ,ta cebra natomiast jest jego znajomego który pojeździł na niej podobno rok po czym urodziło mu się dziecko i postanowił sprzedać. Z tego co mówił Pan Henryk to i tak on więcej razy jeździł tą Cebra niż jego znajomy któremu rzekomo urodziło się dziecko.Ponadto jakby ktoś chciał Pan Henryk ma do sprzedania jeszcze Gixa 750 k7 jakby ktoś chciał :biggrin: i oczywiście Pan Henryk nie jest handlarzem :biggrin: także ogólnikowo trochę dziwnie to wygląda  :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Pan Henryk trzyma motocykle znajomym i je sprzedaje za nich. Ciekawe czy w ogóle można się spotkać z jego kolegami i dowiedzieć czegoś od właścicieli :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 letni motocykl niecale 31 tys km przebiegu:) smiechu warte, stal i rdzewial albo ktos przesadzil z kreceniem licznika. Niecale 2 tysiace km rocznie haha

 

 

Sam miałem w zeszłym roku malutką Hondę 125 Rebel z 1997 roku i miała najechane od nowości 1700 km. To było dopiero śmiechu warte :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli Pan Henryk trzyma motocykle znajomym i je sprzedaje za nich. Ciekawe czy w ogóle można się spotkać z jego kolegami i dowiedzieć czegoś od właścicieli :biggrin:

Dokładnie na to wyglada ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale ogólnie jeszcze tak wtrącę , moze ktoś zna Pana Henryka bo mówi ze często wyjeżdżał na tor z chłopakami z Łodzi i okolic.Slovakiaring , jastrząb , Radom i Poznań to może ktoś z licznego grona forumowiczów go zna ;-)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam Henryka. Jest na forum zarejestrowany?

Podobno jest , ale nie ujawnił NICK'A :biggrin: i nie udziela się z tego co mówił , należy też do jakiejś grupy z Konstantynowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Podobno jest , ale nie ujawnił NICK'A :biggrin: i nie udziela się z tego co mówił


Hahah

Najwiarygodniejszy z wiarygodnych zatem :biggrin:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem do kumpla mechanika, który to środowiska zna i mówi, że nie ma żadnego handlarza Henryka w Konstantynowie. Chyba, że to jakiś nowy gracz.

Możesz mi na PW podesłać adres gdzie byliście to oglądać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...