Skocz do zawartości

Wystawa Moto Expo Polska 2017 - Warszawa


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Zapraszamy na dwunastą edycję największej Warszawskiej imprezy dla fanów motocykli MOTO EXPO POLSKA 2017, która odbędzie się w dniach od 3/4/5 marca w Centrum Targowym EXPO XXI w Warszawie przy ulicy Prądzyńskiego 12/14.

flm_1487920008__moto_expo_warszawa-750px

 

Jeśli chcielibyście zgarnąć bilet za darmo, to zapoznajcie się z konkursowym pytaniem na : http://info.motocykle-lodz.pl/moto-expo-polska-2017-zgarnij-bilety-do-warszawy/

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planuję jechać w sobotę.

Ktoś wie czy będzie stoisko Shoei? Bo to główny cel mojego wyjazdu.

Na pewno będzie intermotors czyli będzie i shoei

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę planuję jechać puszką, mam parę miejsc wolnych, to i zabrać kogoś mogę.

koło 10 startuję

tel. 5095zero578dziewięć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowe warto jechać? Jest stoisko Triumph i Ducati?

 

 

Sent from my iPhone; spelling might vary because I have fat fingers.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak Panowe warto jechać? Jest stoisko Triumph i Ducati?

 

 

Sent from my iPhone; spelling might vary because I have fat fingers.

Triumph jest ducati nie ma, można jechać źle nie było

 

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było tak sobie to co mnie interesowało to akurat dwa największe stanowiska czyli BMW

i TRIUMPH

No SUZUKI też nieźle

Ale d*py nie urywa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jest kiepsko w porównaniu np do tych targów gdzie były organizowane na Marsa.

Jak za 25 zł wstęp + 20 zł parking, to słabo.

Ale to tylko moje skromne zdanie.

 

PS Wrocław z tego co pamiętam zawsze był mniejszy (gabarytowo), ale myślę, że bardziej konkretny.

Edytowane przez szczupaczek_p (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wróciłam z targów i tak szczerze to oni mi powinni zapłacić 25zl za to że tam przyjechałam a nie ja za wejście. Bardzo kiepskie targi. Najfajniejsze to były hostessy z Suzuki. Ale i tak uważam dzień za udany chociaż się przejechałam no moto po autostradzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też właśnie wróciłem. Bylismy z Lipsonem dla zabicia czasu dzisiaj.
Ja nie narzekam, brakowalo paru marek, ale bez tragedii.
Detroit motor show to to nigdy nie będzie.
Zrobilem parę, fotek, pogadalem z Radkiem z Apex clanu i tyle.
a5c9fbcf1d2e92a31032595ee1241181.jpg29cc6ca94b387ff63294ffcfe2dbcaed.jpg365d605a837cc2ebc7ab7f6b79dffef5.jpg
c6e10800a2f18475866f9757e70f4594.jpg2867a3ad38b4f4166fd45916d3c3b199.jpgf39c58e5546d2382b3814def2de1c8b1.jpgeaf461af4ea5458d581be283c5989b23.jpg6ca80acd65407c6b375707c7c4d29a1d.jpg

 

R6 mi bardzo leży i R1. Obydwie jak uszyte pode mnie. BMWS1000RR jest ciężkim klocem i jakość wykonania nie powala. Suzuki i Yamaha lepiej wypadały pod tym względem. Duże wrażenie zrobił na mnie pod względem jakości Triumph, no rewelka a nowy Speed Triple R powalił na kolana. Jest w moim top3 nakedów właśnie. MV Augusta zasiała zwałą, mieli chyba dwie maszyny. Sylikon wyciekał z uszczelnień silnika, no generalnie jakościowo to jakby te 2 motocykle były złożone z 3. Coś nie poszło ewidentnie. Aprilila też się nie pokazała. Moto Italia wystawiła te dwie marki i tak na prawdę to wyglądało jak stanowisko ściąganych z niemiec... Wstyd dla moto itali.
To takie moje 3gr.

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Aprilila też się nie pokazała. Moto Italia wystawiła te dwie marki i tak na prawdę to wyglądało jak stanowisko ściąganych z niemiec

 

Dwa tygodnie temu byłem u nich w salonie i mieli mnóstwo maszyn, w mega pakietach, a na tych targach to zgadzam się w 100% - robota na "odwal się"... Również się zawiodłem, bo 2 lata temu ich stoisko na targach było jednym z lepszym, ale wtedy dopiero raczkowali i pozyskiwali klientów. Widocznie położyli lachę  ;)

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Dwa tygodnie temu byłem u nich w salonie i mieli mnóstwo maszyn, w mega pakietach, a na tych targach to zgadzam się w 100% - robota na "odwal się"


Planuje pojechać na targi do Poznania po otwarciu sezonu. Zobaczymy czy coś pokażą, bo nie ukrywam, że chciałem zmacać Tuono nowe. A jak nie to w Poznaniu jest i tak co robić ;)
 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...