Jump to content

Ducati 848 Łódzkie

Recommended Posts

Kovalchuck

Po pracy zadzwonię zapytam z ciekawości ... wtf 

hahahah poza tym i tak nie stać mnie na serwis ducata... nawet nie sprawdzam ile kosztują nowe klocki czy tarcze 

Suchy-wolk

1. Zobacz datę ogłoszenia - październik.

2. Obok w ogłoszeniach jest Ducat uszkodzony za niecałe 15 tysięcy niby w Łodzi w kwietniu był, a na zdjęciach widać jakieś Brytyjskie budownictwo.

3. Dzwoń, mnie szkoda impulsów :biggrin:

Kovalchuck

Wiem też znalazłem tego ducata za niecałe 15 :smile: jak dla mnie to jest ta sama sztuka. 

Dalsze info po 14:00 jak wyjdę z pracy, ale zastanawia mnie jaki cel mają ludzie wstawiając np takie trefne ogłoszenia .... z nudów ? 

oczywiście że możliwe, czemu nie, przecież wystarczy wymienić silnik za jakieś 6k i bedzie gotowy do jazdy :biggrin: ewentualnie dorobić nowe klucze bo "właściciel" zapomniał poprosić poprzedniego właściciela o kluczyki :P to tak samo jak ystawiali diavela za 19k :Phttps://sprzedajemy.pl/ducati-diavel-nr19446987

Kovalchuck

Kurcze szukam czegoś dla siebie tak za 12-13 tyś 

coś co ma już 100kucy+ i wpadają mi takie bzdury  :biggrin:  :biggrin:

jak byś miał coś sprawdzonego daj znać :smile: 

dobra dzwoniłem (próbowałem przynajmniej) numer 2 razy nie odbierał :smile:

No właśnie zapomniałem się wczoraj Ciebie zapytać, co z tym ducatem.

Czyli jak było wiadomo od samego początku, jakaś lipa.

• 2 weeks later...
Bocian@13

To wygląda na stary numer - handlarz wystawia zdjecie moto znalezione w internecie i mowi ze sprzętu nie ma jeszcze w kraju i trzeba wpłacić zaliczke. Janusz kuszony okazją wysyła pieniądze których już nie zobaczy. Spójrzcie jaka polszczyzną napisane jest ogłoszenie.

Znam taki przypadek tylko że z autem. Znajomy zapłacił zaliczkę, nie pamiętam ile ale jakieś 5k PLN i kontakt się urwał. Przelew na konto a policja nie potrafi nic zrobić, W jakim kraju my żyjemy?

Naiwność ludzka to jedna sprawa a bezradność wymiaru sprawiedliwości to druga. Nie wierzę że nie da się ustalić czyje konto czy je zablokować na czas dochodzenia.

karwoj25

Konto jest na słupa i można je sobie blokować do woli, bo nigdy więcej z niego nie skorzystają. A wysłane 5000zł wyparowało z niego zanim oszukany się zorientował, że chyba jednak nie będzie miał nowego auta.

rozumiem że to 8900 gość dopłaca żeby ktoś przygarnął pokrakę :smile: