Skocz do zawartości

Triumph I Przyjaciele


piyok

Rekomendowane odpowiedzi

Triumph i Przyjaciele to projekt skierowany dla wszystkich motocyklistów i miłośników dwóch kółek.

Przetestuj motocykle legendarnej marki Triumph i przekonaj się o ich wyjątkowości.

Zarejestruj się i zgłoś swoje uczestnictwo w formularzu poniżej, lub napisz:
salon.warszawa@triumphpolska.pl
albo zadzwoń: 538 222 888

Ilość miejsc jest ograniczona.

 

Tor Łódź - kwiecień i czerwiec

 

http://warszawa.triumphmotorcycles.pl/eventy/

Edytowane przez piyok (wyświetl historię edycji)

nie ufaj, nie proś, nie bój się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziś dostałem info z ALMOT (po ponagleniu z mojej strony):

"Formuła zapisów i rozmieszczenia w przedziałach czasowych jest w trakcie opracowywania. Prosimy o cierpliwość. "

 

PS. Ciekawe jak u nich z podejściem do Klienta kupującego nowego Triumpha, bo mam pewne obawy co do rozmieszczenia w przedziałach czasowych ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dostałem info z ALMOT (po ponagleniu z mojej strony):

"Formuła zapisów i rozmieszczenia w przedziałach czasowych jest w trakcie opracowywania. Prosimy o cierpliwość. "

 

PS. Ciekawe jak u nich z podejściem do Klienta kupującego nowego Triumpha, bo mam pewne obawy co do rozmieszczenia w przedziałach czasowych ....

 

jeśli ludzie się nie zmienili w T - póki nie zostawisz im kasy - liżą Cię po .......

Później jesteś tylko kłopotem - i głównie z tego powodu po kupnie swojego i wygaśnięciu gwarancji pożegnałem się z nimi bez żalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem potwierdzenie, że o 15.00 mogę testować Tigera.

Dodatkowo wcześniej mogę sobie swoim moto pojeździć po torze.

Żadna rewelacja, pół godziny po torze, wolałbym po ulicy i na autostradę wjechać, ale zawsze coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam też

 

Witam

 

Potwierdzenie zapisu na torze w Strykowi­e/Łodzi – „Ride Even­t” 22 kwietnia 2017 roku.

 

Triumph Tiger 800 XRx Low.

 

Godzina 15.30.

 

 

 

Dodatkowo istniej mo­żliwość jazdy po tor­ze własnym motocyklem od godziny 14.30 (wyjazd co pół godzin­y) wraz z grupą klie­ntów na motocyklach demo Triumph Polska. Każdorazowo co pół godziny na tor wraz z grupą 10 motocykli demo wjeżdża grupa 20 motocykli Klientów (Triumph i inne ma­rki). Testy w godzinach; 14.30, 15.00, 15.30, 16.00, 16.30, 17.00.

W godzinach wcześnie­jszych wraz z grupą dziennikarzy i zawod­ników w godzinach 10­.30-12.30 (wyjazd co pół godziny) (za wy­jątkiem 11.30-11.50), istnieje możliwość testów własnym moto­cyklem Triumph. Każd­orazowo co pół godzi­ny na tor wraz z gru­pą 10 motocykli demo wjeżdża grupa 5 mot­ocykli Klientów (Tri­umph). Testy w godzinach 10­.30, 11.00, 12.00, 12.30.

 

 

Proszę o informacje zwrotną czy interesu­ją Pana testy także na własnym motocyklu. Jeśli tak to w jak­ich godzinach

 

 

 

 

 

POZOSTAŁE INFORMACJE

 

Proszę o przybycie co najmniej godzinę przed wytyczoną godzi­ną jazdy testowej, tak by podpisać umowę wypożyczenia motocy­kla, oraz zapoznać się z zasadami uczest­nictwa w imprezie.

 

Spóźnienie się na ja­zdę testową, lub prz­ybycie np. na 15 min­ut przed eliminuje daną osobę z jazdy te­stowej. W takim przy­padku istniej możliw­ość przepisania się na miejscu na późnie­jszą godzinę, o ile będzie wolny termin.

 

Jazda testowa jest bezpłatna. Każdy z uc­zestników powinien mieć ze sobą kask i odpowiedni strój moto­cyklowy, prawo jazdy i dowód osobisty. Jazda testowa odbywa się w zorganizowanej grupie, chyba że na­stąpi zmiana w przyp­adku zbyt małej licz­by uczestników, na jazdy indywidualne, w danej godzinie.

 

Uczestnicy zobowiązu­ją się do przestrzeg­ania zasad ruchu dro­gowego, oraz do całk­owitej trzeźwości. Podczas zorganizowany­ch jazd należy kateg­orycznie wykonywać polecania prowadząceg­o. Pozostałe informa­cje zostaną udzielone na miejscu imprezy. Wszelkie pytania należy kierować odpow­iadając na niniejszą wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest potwierdzenie na 22.04 na Speed Triple.

Niestety nie załapałem się na New Street Triple 765, a na to się trochę nastawiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do d*py, wyznaczyli mnie na 15 akurat jak mam ślub w rodzinie. Zapytam czy mogę na 17, jak nie to będę musiał z żalem zrezygnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do d*py, wyznaczyli mnie na 15 akurat jak mam ślub w rodzinie. Zapytam czy mogę na 17, jak nie to będę musiał z żalem zrezygnować.

Ja mam na 17, ale Speed triple.

Jak masz na to samo to możemy się zamienić.

 

Edit. Widzę, że Ty na Tigera.

Nie pomogę 😢

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, ja już myślałem, że jako jedyny nie dostane odpowiedzi, a tu prosze prezent na urodziny :biggrin:

 

„Ride Event” 25 czerwiec 2017 roku.

Triumph Thruxton R  

Godzina 14.30. :riding:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Niestety nie ma już miejsc podczas Event Tor Łódź w kwietniu. Decydowała kolejność zgłoszeń, i na ten model wszystkie wolne terminy zostały już wykorzystane. Zachęcam do indywidualnego umówienia się na testy, w ciągu tygodnia.

 

Zycie :smile:  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też jest potwierdzenie na 22.04 na Speed Triple.

Niestety nie załapałem się na New Street Triple 765, a na to się trochę nastawiałem.

 

 

Spoko Robert, opowiem Ci jak było ;)

 

Udało się i na Triumph Street Triple 765 RS - „Ride Event” 25 czerwiec

 

:smile: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...