Skocz do zawartości

Badania Lekarskie Kat. A


julian85

Rekomendowane odpowiedzi

Zna ktoś dobrego lekarza, który stwierdzi, że nadaję się do jazdy motocyklem. Dobrego, tzn. taniego i nierobiącego zbędnych problemów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem za 50 pln, ide w sobote. Jak wszystko bedzie dobrze dam na namiary.

Czekamy na info

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Jakiś namiar telefoniczny?

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem za 50 pln, ide w sobote. Jak wszystko bedzie dobrze dam na namiary.

Żeby się nie okazało ze 50 za wejście a 200 normalnie :smile: :)

Jak bedzi tak jak mówisz to daj znać bo syna muszę wysłać też idzie na prawko A1

Edytowane przez Marttino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja płaciłem 50zł w Pabianicach, starszy pan doktor, nie robił żadnych problemów, badał wzrok chociaż sam niedowidział ;) Potrzebne było tylko badanie cukru, jak ktoś potrzebuje to moge dać namiay :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekamy na info

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

Jakiś namiar telefoniczny?

 

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

 

 

Internety mówio, że ten powinien być słuszny 

602 255 389

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

200zł jest ustawowo ale lekarze biorą 100 czy nawet 50zł. Potwierdzone info! Posiadam namiar, ale niestety nie z województwa łódzkiego.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, a teraz kwestia ważności badania, bo 200 pln ustawowe da się obejść. Lekarka do której idę jutro mówiła mi, że A, B ważne są 15 lat. Natomiast facet ze smugowej mówił, że 15 lat to ważność dokumentu, mówił, że obecne uprawnienie B będę miał bezterminowo. Sugerował natomiast, że A też mogę dostać bezterminowo, a 15 to tylko data ważności dokumentu.

To wie ktoś ile są ważne takie badania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po samym badaniu lekarz pisze okres ważności. Mi napisał bezterminowo ale jak sam stwierdził nie on o tym decyduje.

Zreszta była juz kiedyś o ważności samych dokumentów dyskusja całkiem niedawno....poszukaj.

Dla B tak jak miałem dostałem bezterminowo ale dla A juz tak. Co z tego skoro sam plastik ma swoją datę ważności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że było. To, że dokument jest na 15 lat to wiadomo. tylko co innego ważność uprawnień. A ja tu pytam badań i zawsze słyszałem, że badanie jest ważne 15 lat  i tak mi powiedział lekarz. Będę jutro , zobaczymy co mi powie, będę negocjował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem badana bezterminowo na kat. A, problem jest z osobami, które noszą okulary, albo mają jakieś przewlekłe schorzenia, to wtedy bezterminowo raczej nie dostaną

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem za 50 pln, ide w sobote. Jak wszystko bedzie dobrze dam na namiary.

 Byłeś?

" Lepiej 30 minut później niż 30 lat za wcześnie " 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, bylem u pani dr, nawet mnie przebadala, dostalem zaswiadczeni, gdzie w dacie nastepnej kontroli napisala (-), wiec teoretycznie jest bezterminowe. Mam wpisany kod 01.06, czyli jazda w szklach (to wazne jak ktos potrzebuje, zeby nie dali np jazda w okularach, wtedy teoretcznie nie mozesz jezdzic w soczewkach).

Natomiast pani nie byla w stanie mi wytlumaczyc jak to jest z waznoscia. Twierdzila ze ustawowo jest zabrana bezterminowosc kategori, no ale przeciez po 15 latach nie zdaje sie egzaminu jeszcze raz.

Ogolnie pelna profeska, cena atrakcyjna, stempelek tez ladny z informacja, ze mamy do czynienia z lekarzem dla kierowcow, lacznie z numerem pozwolenia. Zeby nie bylo tak slodko, umawia kilka osob na ta sama godz, wiec trzeba poczekac z 30 min.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...