Skocz do zawartości

Przyjazne Motocyklistom - Odcinki O Łodzi - Motowizja


Suchy-wolk

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji pojawiających się pytań na privie w poszukiwaniu łódzkich odcinków programu "Przyjazne Motocyklistom", który był emitowany na kanale Motowizja, umieszczam trzy odcinki z naszego podwórka  ;)

 

Odcinek numer 1:

 

 

Odcinek numer 2:

 

 

Odcinek numer 3:

 

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kolega wrzucił do działu :biggrin:

http://motocykle-lodz.pl/topic/401-ciekawe-filmiki-motoryzacyjne/page-88#entry255723

Nie mniej jednak ten temat zasługuje na przypięcie.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Poświęciłem wczoraj trochę czasu i moim zdaniem był to czas stracony. Nudne te filmy niesamowicie, ponad godzina materiału, który dałoby się zamknąć w max. 15 minutach.

Jakby wycięli suchar o 2 motocyklistach powtórzony pięćset razy już byłoby krócej o jeden odcinek :/

 

Z jednej strony fajnie, że coś chłopaki kręcą, ale chyba cała para poszła w gwizdek...

GS500 icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fakt taki że dosyć smętnie i bez życia to wszystko prowadzone, suchary rodem od Karola Strasburgera i pierdolenie tylko o żarciu, no nie tego się spodziewałem

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje mi się żeby motocyklowa Polska rok temu miała większy budżet, a program wyglądał o niebo profesjonalniej. Różnica wg mnie polegała na doświadczeniu dziennikarskim prowadzącego, a może nawet całej ekipy. Po prostu chłopaki muszą sie jeszcze trochę pouczyć fachu dziennikarskiego i będzie dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajcie zrobili dobrą robotę i chwała im za to

Tak jak Mati pisze nic ciekawego o łodzi nikt nie zrobił.A wielu motovlogerow z łodzi jest. Więc do roboty. :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Materiał wzbudził sporo kontrowersji wśród Łódzkich Motocyklistów. Fakt i mi się ciśnienie kilka razy podniosło. Jednak po obejrzeniu całości i nabraniu pewnego dystansu, temat się broni. Łódź ma w Polsce nadal opinię brzydkiego i odpychajacego miasta. Podejście prowadzących ma podkreślić ten stan. Jeden ma być anty, drugi za. Dzięki temu ludzie mieli się identyfikować i w miarę jak przekonuje się do Łodzi jeden z prowadzących, tak widz miał w założeniu zobaczyć rozwój naszego miasta. Tak to widzę :P Już dziś nie piję... Wystatczy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie przesadzajcie zrobili dobrą robotę i chwała im za to

Tak jak Mati pisze nic ciekawego o łodzi nikt nie zrobił.A wielu motovlogerow z łodzi jest. Więc do roboty. :smile:

Dokładnie ;)

Materiał, fakt, czasem się ciągnął, ale generalnie obejrzałam z uśmiechem na ustach (choć może to z tęsknoty za sezonem? :biggrin:). Fajnie było zobaczyć znajome twarze i zobaczyć jak "obcy" się po naszym terenie panoszą. Przeczytałam Wasze opinie zanim obejrzałam i nastawiłam się negatywnie, a było nawet spoko :smile:

Edytowane przez Kejt93 (wyświetl historię edycji)
:rock:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Poświęciłem wczoraj trochę czasu i moim zdaniem był to czas stracony. Nudne te filmy niesamowicie

 

Ufff, dobrze że ktoś jeszcze ma takie zdanie, zacząłem oglądać to chyba ze dwa tygodnie temu i nie chciałem nic pisać, żeby nie było że hejty, ale to jest tak drewniane, sztuczne i nijakie, że nie dotrwałem do końca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe no dobra, wykonanie może nie powala :smile: Ale ale... Temat i założenia są bardzo słuszne. Prowadzący pokazują naprawdę całkiem spoko miejscówki w Polsce. Traktuje bardziej jako formę przewodnika :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że nie tylko mnie nie przypadła do gustu forma tych filmików :P

 

temat słuszny, fakt. ale to jak zostało to przedstawione powala. niekoniecznie w dobrym sensie, nudy, kiepskie żarty powtarzane pińcet razy (jak choćby ten o 2 motocyklistach w Łodzi - kurde raz powiedział spoko, ale słuchać tego kilka razy w odcinku to człowiekowi się odechciewa). obejrzałem do końca, ale przyznam się - pare razy sprawdzałem ile jeszcze będę z tym siedział :P

 

podsumowując - pomysł fajny, bardzo fajny, wykonanie do poprawy :smile:

"proste drogi są dla szybkich motocykli, kręte dla szybkich motocyklistów"

 

SV1000S

 

icon3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra. Obejrzałem wszystkie odcinki... Sami prowadzący przyznają, że są amatorami i wiele się uczą. Muszą jeszcze sporo. To co jednak mnie odrobinę zniesmaczyło to jak się okazało, Panowie nie jeżdżą motocyklami po Polsce, tylko busem, z maszynami na kipie :/ No to to słabo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że ktoś przyjechał fajnie, że poszło w "internety" zgadzam się chwała im za to, że się starają.

Jednak to nie świętość i oceniać można. Poświęcili czas i starali się zajrzeć do miejsc i opisać tematy, którymi motocyklowa Łódź może się pochwalić i tutaj uważam, że było OK.

Mam jednak wrażenie, że prowadzący mają tzw. "wyreżyserowany luz" i to powala filmik nadając mu drętwości.

 

Z drugiej strony nie oglądałem ich filmów z innych miejsc (nadrobię w wolnej chwili) ale może ta łatka szarej, nudnej Łodzi jest tak zakorzeniona, że źle się tu czuli.

 

Jak to napisała Wisława Szymborska "...zrodziliśmy się bez wprawy i pomrzemy bez rutyny."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Odgrzewam temat, może kogoś zainteresuje nowy odcinek z Łodzi. Dziś na kanale Motowizja będzie można obejrzeć relację z 6 urodzin Forum Łódzkich Motocyklistów, które odwiedził Robert Skawiński z programu Przyjazne Motocyklistom 1f4aa.png💪

27a1.png➡️ Start o 21:20, wpadajcie przed TV 1f4fa.png📺

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie nigdzie na YT odcinków póki co, ale ja kupiłem za 5zł pakiet na 30 dni na Player.pl, żeby obejrzeć cały sezon. Za te pieniądze warto, bo masz dostęp do całej Motowizji :cheers:

https://player.pl/programy-online/przyjazne-motocyklistom-odcinki,6461/

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Prezes, jak zwykle nienaganna dykcja i iamge :biggrin: troche tomahouk swoją twarzą popsuł odcinek ale ogólnie git :hihi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...