Skocz do zawartości

Nowe Kombi


fuckout2

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem jako iż zbliża się sezon chciałbym sobie kupić kombi 2PC . Rodzaj tych gratów to raczej sportowy aniżeli turystyczny. Z kombinezonów najbardziej przypadł mi do gustu RST Tractech Evo II , Dainese Laguna Seca D1 , Alpinestars Motegi i Alpinestars ATEM. 

 

Pytanie teraz do was czy ktoś z was ma coś z wyżej wymienionej listy , wypowie się na ich temat czy warte zakupu ,a może nie ? W RST o tyle fajnie ,ze jest w standardzie wyposażone w żółwia ,a do reszty trzeba sobie kupić osobno. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam RST ale Adventure od października i 1000 km wyśmigane i jestem mega zadowolony z zakupu.

A żółwik w zestawie był dodatkowym atutem do zakupu.

Czekam teraz na wiosnę i lato by zobaczyć jak będą sprawdzały się wentylacje w tym stroju.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

172824.png

Zawsze bezpiecznie. Zawsze z głową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sobotę jak mi starczy czasu to oblecę wszystkie sklepy i będzie mierzone :P Ale myślami walka raczej będzie pomiędzy ATEM a Laguna Seca D1 ... Zobaczymy jak będą leżały ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej 2PC , wiadomo że jednoczęściowy bezpieczniejszy i ładniej wygląda :P (ba nawet czasami tańszy ) ,ale raczej nie praktyczny , gdyż będę użytkował go na drodze , wiadomo o co chodzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja uważam, że jak się dobrze zagada to takiego żółwia możesz dostać prawie w cenie samego kombi więc trzeba targować :smile: Polecam zajrzeć do Honda Profi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że jak się dobrze zagada to takiego żółwia możesz dostać prawie w cenie samego kombi więc trzeba targować :smile: Polecam zajrzeć do Honda Profi.

Byłem tam ze 2 razy. Mierzyłem Dainese. Mieli dać znać jak ściągną mi rozmiar. Napisałem dwa emaile, zadzwoniłem i kupiłem Aplinestars. Nadal czekam na cynk jak ściągną mi rozmiar Dejsi ;)

Pojedziesz i kupisz na miejscu to ok, ale jak czegoś nie ma na miejscu to ciężko się doprosić.

 

 

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Odkopię temat , gdyż wczoraj odebrałem w końcu swój kombiak . Trwało to dość długo , bo trzeba było go zamówić od makaronów , a później tez mnie nie było w Polsce i musiałem czekać na ochraniacz ... Do sedna byłem i mierzyłem zarówno Atem jak Laguna Seca D1, po przymiarkach stwierdziłem ,ze Dainese leży znacznie lepiej. Sama jakoś wykonania była lepsza , alpina była jakaś taka "sztuczna" jak dotykałem skory to pod nią coś wywoływało jakiś szelest tak jakby zaraz za skóra była torebka foliowa ... Wizualnie bardziej byłem za Atem , nowa kolorystyka Dainese jest dość słaba , w kurtce z logo diabła dodoatkowo nie ma ściągacza na bokach przy biodrach i brakowało mi neoprenowych wykończeń mankietów i kołnierza ... Wracając do salonów , w liberty przyszedłem i niestety nie mieli takiego rozmiaru jaki mógłby na mnie leżeć i nnych dupereli ,które sobie zażyczyłem .Sprzedawca powiedział,że nie ma najmniejszego problemu ,aby to dla mnie zamówił nawet gdy powiedzielem ,że chce tylko zamierzyć. W profi zamówienie czegoś od razu wiązało się z wpłata zaliczki i następnie zakupem owego przedmiotu - inaczej nie da rady nic zrobić ... trochę słabo z jednej strony rozumiem ,ze nie chcą zamawiać,bo ludzie później nie kupują i to zalega ,ale w liberty nie mieli z tym najmniejszego problemu. Co do obsługi to według mnie w Liberty sprzedający umiał lepiej doradzić co wybrać i co dobrze leży, w Profi trochę mi tego "profesjonalnego oka" brakowało,gdyż miałem problem z wyborem rozmiaru żółwia. Koniec końców nabyłem Dainese Laguna Seca D1 wersja perforowana 2 PC i żółwia Dainese Wave d1 air czy jakoś tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bo mierzyłem też Dainese i nie kupiłem, bo nie wiedzieli na kiedy będzie i co jeśli jednak zamówiony nie będzie pasował..
Ma GP Pro i jestem zadowolony, bo ma wszystko co potrzebuje. Skoro jednak już udało Ci się nabyć Dainese w Profi to gratki i oby spełniał Twoje oczekiwania :smile:

Jak będę kupował nowe kombi to planuje Dainese, ale pojadę po nie pewnie do wawy lub poznania ewentualnie przez net po przymiarkach :biggrin:

Edytowane przez Piuriel (wyświetl historię edycji)

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat miałem farta ,bo jak przyjechałem to mieli na stanie kombiak r.46 ,więc się udało ,ale i tak zamówiłem perforowany. Jeśli by go nie było na stanie to tez bym miał pewnie problem z przymiarką. W niedziele pierwsze testy jak sprawuje się w praktyce :biggrin:

 

Co do ceny to w sumie mogę powiedzieć ,że żółwia dostałem w gratisie ,ale nie do końca było to pewne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...