Skocz do zawartości

Żywcia


Żywcia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem Paweł mam 41 lat i mieszkam w Tomaszowie Maz. Aktualnie jeżdżę puszką ale mam nadzieję zmienić to już w tym roku. Latałem swego czasu na Komarku, :biggrin: - frajda niesamowita WSK,MZ150,MZ251. Potem ślub dzieci dom i .... czas znów posadzić tyłek w "siodle". Przymierzam się do VS1400 ew grubasa VL1500. Jako żemam lekko 198 cm inne modele raczej nie wchodzą w grę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem Paweł mam 41 lat i mieszkam w Tomaszowie Maz. Aktualnie jeżdżę puszką ale mam nadzieję zmienić to już w tym roku. Latałem swego czasu na Komarku, :biggrin: - frajda niesamowita WSK,MZ150,MZ251. Potem ślub dzieci dom i .... czas znów posadzić tyłek w "siodle". Przymierzam się do VS1400 ew grubasa VL1500. Jako żemam lekko 198 cm inne modele raczej nie wchodzą w grę

 

Ja mam 201 wzrostu i dziwie ci się że chcesz cos takiego, bo przy naszym wzroście będzie ci przy skręcaniu kiera wchodziła w kolano... pomyśl lepiej o jakimś turystyku, będziesz miał dużo miejsca i komfort w gratisie :-)

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 201 wzrostu i dziwie ci się że chcesz cos takiego, bo przy naszym wzroście będzie ci przy skręcaniu kiera wchodziła w kolano... pomyśl lepiej o jakimś turystyku, będziesz miał dużo miejsca i komfort w gratisie :-)

Powodzenia

Przymierzałem się do VS która miała wysunięte podnóżki i nie było tak tragicznie. A swoją drogą niec prócz armatury nie wchodzi w grę. Tak ma być .. to mnie kręci od lat wielu i choćbym mial kolanami kierować   :biggrin:  to będzie choper ew cruiser. 

 

Powitać koleżanki i kolegów ...

Edytowane przez Żywcia (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, dobrze, że mam 175cm, przynajmniej na każde moto mogę wsiąść :biggrin:

 

siema :rock:

W uszach szum, w oczach łzy, a na liczniku 33 😆
avatar2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemaneczko :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

 

icon3.png Suzuki SV650s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

 

A swoją drogą niec prócz armatury nie wchodzi w grę. Tak ma być .. to mnie kręci od lat wielu i choćbym mial kolanami kierować :biggrin: to będzie choper ew cruiser.

 

Witaj  :smile: Skoro ma być, to będzie !!! :smile: I tego się trzymaj. Do zobaczenia :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...