Jump to content

Żywcia

Żywcia
 Share

Recommended Posts

Witam. Jestem Paweł mam 41 lat i mieszkam w Tomaszowie Maz. Aktualnie jeżdżę puszką ale mam nadzieję zmienić to już w tym roku. Latałem swego czasu na Komarku, :biggrin: - frajda niesamowita WSK,MZ150,MZ251. Potem ślub dzieci dom i .... czas znów posadzić tyłek w "siodle". Przymierzam się do VS1400 ew grubasa VL1500. Jako żemam lekko 198 cm inne modele raczej nie wchodzą w grę

Powitać

Masz jakąś sprawę to napisz. Chcesz hejtować? To się bujaj.. 

Witam. Jestem Paweł mam 41 lat i mieszkam w Tomaszowie Maz. Aktualnie jeżdżę puszką ale mam nadzieję zmienić to już w tym roku. Latałem swego czasu na Komarku, :biggrin: - frajda niesamowita WSK,MZ150,MZ251. Potem ślub dzieci dom i .... czas znów posadzić tyłek w "siodle". Przymierzam się do VS1400 ew grubasa VL1500. Jako żemam lekko 198 cm inne modele raczej nie wchodzą w grę

Ja mam 201 wzrostu i dziwie ci się że chcesz cos takiego, bo przy naszym wzroście będzie ci przy skręcaniu kiera wchodziła w kolano... pomyśl lepiej o jakimś turystyku, będziesz miał dużo miejsca i komfort w gratisie :-)

Powodzenia

Ja mam 201 wzrostu i dziwie ci się że chcesz cos takiego, bo przy naszym wzroście będzie ci przy skręcaniu kiera wchodziła w kolano... pomyśl lepiej o jakimś turystyku, będziesz miał dużo miejsca i komfort w gratisie :-)

Powodzenia

Przymierzałem się do VS która miała wysunięte podnóżki i nie było tak tragicznie. A swoją drogą niec prócz armatury nie wchodzi w grę. Tak ma być .. to mnie kręci od lat wielu i choćbym mial kolanami kierować   :biggrin:  to będzie choper ew cruiser. 

Powitać koleżanki i kolegów ...

Edited by Żywcia (see edit history)

Siemaneczko :smile: 

Myślisz że każdy motocyklista to wariat ?

Grubo się mylisz, bo to ludzie z wielką pasją i umiejętnościami o których ty możesz tylko pomarzyć.

icon3.png Suzuki SV650s

• 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

A swoją drogą niec prócz armatury nie wchodzi w grę. Tak ma być .. to mnie kręci od lat wielu i choćbym mial kolanami kierować :biggrin: to będzie choper ew cruiser.

Witaj  :smile: Skoro ma być, to będzie !!! :smile: I tego się trzymaj. Do zobaczenia :smile: