Skocz do zawartości

Techspec - Gripster Tank Grips


Sztajero88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jakiś czas temu szukałem gripów na bak, i wpadł mi w oko TechSpec. Niby wysyłka do PL jest jak najbardziej ale dodatkowo trzeba zapłacić 24-30 dolców. (poprawiona cena przesyłki)

Czy ktoś w PL zajmuje się sprzedażą takich gripów? Albo chociaż w EU?

 

http://techspec-usa.com/motorcycles/honda/honda-vfr-800-1998-2007-tank-grip-pads.html

Edytowane przez Sztajero88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcecie mieć pewne które się mega trzymają ale za to są droższe to firmy stompgripy. 

A jak taniej to tutaj https://owiewki24.pl/pl/c/GRIPY/546tylko że niektórym się odklejały ale można wtedy samemu podkleić (na taśmę piankową czy klej w sprayu)

Różnicy w użytkowaniu nie ma. Przy mocnym trzymaniu kolanami (na torze) będzie niszczyć kombinezon i to wcale nie mało. W mieście wiadomo też pomagają, wygodniej się śmiga. 

Tak czy siak takie gripy powinny być w standardzie jak się kupuje moto. Różnica jest olbrzymia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to wysyłka z USA? jakim cudem tak drogo? Niedawno płaciłem 14 i 22 USD (zależnie od wagi paczki). Płaciłem tak drogo gdyż była to przesyłka lotnicza, termin realizacji 2-8 dni roboczych.

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem właśnie napisać to co rolek że to wręcz "wpierdala" kombinezon :biggrin: a to co jest sprzedawane na o24 to dokładnie te same gripy co na ali po 50 pln :smile:, zamawiałem takie do sc59 i do sc57,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasada działania we wszystkich taka sama, żeby było dobrze musi być opór, żeby był opór to musi o coś szorować, jak się szoruje to się drze :P proste

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kombi przy kolanach będzie pozdzierane jak po szlifie... 

 

Lesiu te co pokazałeś to własnie Stompgripy. Oni pierwsi to zrobili, sprawdzony solidna guma + dobry klej.

Ja osobiście 2 razy kupowałem tańszą wersję z owiewek24 (albo zamówić sobie z chin - jeszcze taniej) kupiłem rolkę taśmy dwustronnej piankowej 3m, troszkę czasu klejenia i trzymają jak pojebane. A testowane w mega upałach (2 dni na torze po 7 godzin pałowania), w deszczu czy chłodzie. Moim zdaniem jeżeli zależy Ci na wyglądzie to będą ładniej wyglądać drogie, jeżeli zalezy ci na praktycznym podejsciu to nie ma co przepłacać. Jeżeli nie ma dedykowanego do Twojego modelu to kupujesz taki jaki ci się podoba i przyklejasz tam gdzie chcesz (po wcześniejszych przymiarkach gdzie masz kolana i odpowiednio odsuniętym tyłkiem). 

Edytowane przez rooland (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używam stompgrip i rzeczywiście to mega ułatwienie. Jedyna rzecz która wymaga przyzwyczajenia to jeśli ktoś czasem jeździ w jeansach to mamy dodatkowo mały masaż ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są 2 rodzaje Stompgripów oryginalnych: Volcano i Smoothridge. Volcano trzymają najlepiej, ale "żrą" ciuchy, Smoothridge trzymają trochę gorzej, ale nie zdzierają ubrań. Jak coś można na żywo zobaczyć różnicę u nas na miejscu w salonie. 

Polub nas na Facebook'u http://www.facebook.com/Motorwings

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukałem pod konkretny model motocykla, a TechSpec akurat miał.

@MotorWings

U was są arkusze do wycinania? Czy jakieś już gotowe kształty pod konkretne motocykle?

 

No i plusem TechSpec'a jest klej, pady można bez problemu przeklejać na nowo jak nam się nie podoba w danym miejscu etc.

 

Co do ceny przesyłki od TechSpec'a

"USPS International Mailing is $23.95 USD and can take up to a month to be delivered.
  Or
DHL at $30.00 USD and takes about a week on average."

Edytowane przez Sztajero88 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...

Odkopie temat.
Gdzie u nas można zamówić stompgripy? Na owiewki24 nie ma do motocykla, który ich potrzebuje. Miałem w CBR i wiem, że będą w każdym :smile:

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Piuriel napisał:

Gdzie u nas można zamówić stompgripy?

Moim zdaniem każdy łódzki sklep ma dostęp do Stompgripów, tyle że musisz poczekać zapewne kilka dnia na dostawę i dostaniesz katalogową cenę, ale nie zapłacisz za przesyłkę i w razie sraczki wymienisz :smile:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Suchy-wolk napisał:

Moim zdaniem każdy łódzki sklep ma dostęp do Stompgripów

Dzięki Marcin, najciemniej pod latarnią jak się okazuje :smile:
Zweryfikuję w sobotę i dam znać potomnym.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...