Jump to content

Suzuki Shell Moto Szkoła

Recommended Posts

• Replies 99
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

• Dominik

11

• weelkoo

9

• piżmak

7

• Piotr

7

Top Posters In This Topic

Popular Posts

O, to i ja muszę podjechać odebrać zdjęcia...

Posted Images

Bardzo chętnie jeśli tylko będę miał ten dzień wolny, planuję to już od kilku sezonów i może się uda. Podaj jakieś szczegóły.

tomgixxer

Osobiście polecam byłem w ubiegłym roku, dwóch intruktorów, około 20 uczestników, trochę teorii i mnóstwo praktyki . Oczywiście mega wiele rzeczy nie da się w ciągu 6 godzin przyswoić ale naprawdę wart0 - nauka przeciwsktętu, ciasnego zakręcania etc. Jadło i napoje zapewnione, jedyny mankament to nawierzchnia placyku za WORD na Smutnej gdzie było to zorganizowane .

I tak zajrzałem na forum po dłuższej przerwie i mówię, a co! W sumie warto - nigdy nie brałem udziału w takim przedsięwzięciu. Jak tylko będa jeszcze miejsca, czemu nie!LwGAndrzej

miejsc wolnych juz dawno nie ma. duza ilosc chetnych z roku na rok coraz wiecej. zabrakloby miejsc nawet na 2 edycje ale organizator nie zrobi 2 terminu mimo prosby suzuki w lodzi. mozecie probowac co najwyzej w innych miastach

• 4 weeks later...

Będę wracał z pod wielunia, więc jakoś od pabianic. Jeśli by ci pasowało to możemy się gdzieś spotkać i podjechać razem.

Witam, właśnie wróciłem z SUZUKI SHELL MOTOSZKOŁA , i jestem potwornie zmęczony i jeszcze bardziej zadowolony.

Okazało się że jazda motocyklem może być jeszcze bardziej przyjemna i bezpieczna. Początek był zaskakujący i dość trudny, ale z czasem było tylko lepiej.

Całość odbyła się w WORD ul. Smutna, pogoda dopisała a warunki do ćwiczeń okazały się identyczne z naturalnymi( dziury, żwir i kamienie). Co w rezultacie, mimo wszystko uważam jednak za plus. Trochę nam to utrudniało, ale i poskramiało nasze zapędy. Więc pełen sukces, wszyscy cali i zdrowi, łącznie z maszynami i bogatsi o nowe doświadczenia które na pewno się przydadzą.

Namawiam wszystkich do wzięcia udziału w takich zajęciach. Inne marki też coś takiego organizują. Jeśli tylko się dostane ( dużo chętnych) to na pewno jeszcze skorzystam.

• 1 month later...

W dniu 30.06 zaliczony drugi etap SUZUKI SHELL MOTO SZKOŁY, ta edycja odbyła się na torze w Ułężu. Do południa ćwiczenia wraz z ratownictwem medycznym( np: techniki zdejmowania kasku nieprzytomnym poszkodowanym)a później jazda po torze pod okiem instruktorów. Przerwa obiadowa i jeździmy już bez instruktorów. Tor ustawiony pod jazde jak najbardziej techniczną z jedną prostą ok 700m.

Tylu zakrętów i szykan jeszcze nie pokonywałem, duże emocje i zabawa niesamowita. Teraz napewno będę jeździł na tor szlifować umiejętności i dobrze się bawić. :riding:

Życzę wszystkim takich przeżyć:smile:.

W dniu 30.06 zaliczony drugi etap SUZUKI SHELL MOTO SZKOŁY, ta edycja odbyła się na torze w Ułężu. Do południa ćwiczenia wraz z ratownictwem medycznym( np: techniki zdejmowania kasku nieprzytomnym poszkodowanym)a później jazda po torze pod okiem instruktorów. Przerwa obiadowa i jeździmy już bez instruktorów. Tor ustawiony pod jazde jak najbardziej techniczną z jedną prostą ok 700m.

Tylu zakrętów i szykan jeszcze nie pokonywałem, duże emocje i zabawa niesamowita. Teraz napewno będę jeździł na tor szlifować umiejętności i dobrze się bawić. :riding:

Życzę wszystkim takich przeżyć :smile:.

Pan Honda też organizował podobną imprezę. Pierwszą przegapiłem,a w drugiej zaproszone były

tylko Hondy zakupione w polskich salonach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png -jak żyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

ridrick

Pan Honda też organizował podobną imprezę. Pierwszą przegapiłem,a w drugiej zaproszone były tylko Hondy zakupione w polskich salonach http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/pout.png -jak żyć http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/thumbdown.gif

I kij im w .....

CSS mnie przyjmie ;)

Czekamy na zdjęcia ;)

krzycho

robia ograniczenia bo nie ma tyle szkolen i miejsc na tylu motocyklistów ile by chcialo sie szkolić ;) a chetnych nie zabraknie :riding:

robia ograniczenia bo nie ma tyle szkolen i miejsc na tylu motocyklistów ile by chcialo sie szkolić ;) a chetnych nie zabraknie :riding:

I to jest k..wa chore!!!

Wyjebmy jeszcze więcej kasy na stadiony, a " motocykliści" niech się szkolą na

trasie do Kruszowa. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/help.gif

• 8 months later...

Wczoraj pojawiło się info o SSMS edycja 2013. W Łodzi szkolenie jest 27.04 na WORDzie przy Maratońskiej. Myślę że warto skorzystać. Dzwoniłem dzisiaj - są miejsca, no to się zapisałem.