Jump to content

Triumph Street Triple R

Nameless
 Share

Recommended Posts

Witam, mój tegoroczny nabytek.

Triumph Street Triple R. Rocznik 2009, przebieg 20 tys.

Na początku rozpatrywałem wersję zwykłą, ale tak jakoś trafiła się R, a jak już go zobaczyłem, to nie mogłem o nim zapomnieć ;)

Nie znamy się jeszcze zbyt długo, także nie powiem zbyt wiele o niezawodności, czy koszcie części.

Mogę za to powiedzieć o pięknym dźwięku silnika i świetnej elastyczności.

Jedyna wada, jaką zaobserwowałem to dość duży promień skrętu. No i powiedzmy, że mógłby spalać poniżej 6 :smile:

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

działkowy emeryt

fajny, czysty w formie, agresywny, szorstki - bardzo mi się podoba - motocykl dla faceta a nie za przeproszeniem dla "dziewczynki" (*) no i ta zwinność streeta - bezcenne!(*) bez urazy dla forumowych Koleżanek ;)

to jest to co mi się najbardziej podoba, brak jakichkolwiek owiewek i zbędnych plastików, rama i silnik :smile: a lampy zaj.... pogratulować moto :biggrin:

heheh, pamiętam Bartek jak rozmawialiśmy o naszych następnych sprzętach, spełniłeś deklaracjęja mam wersję bez R ale też jestem zauroczony, ta niasmowita lekkość i zwinność, to moto naprawdę nakłania do rozróby... :riding: ps. jak coś to mam soft i kabel do podłączenia pod kompa oraz service manuala haynesa do tych zabawek

Krzysztofor

Małe, krótkie, zwinne, z dobrym Pier***nięciem, 3gry, 2lampy... W skrócie Przepiękny Motocykl :smile:))))Pogratulować :riding: :riding: :riding: i szerokości

Piekny motocykl.Jaka to pojemnosc ? Mnie pasuje stylistyka lamp triplów

675 cm3. 3 cylindry w rzędzie. Triumph stosuje taką konstrukcję silników chyba we wszystkich modelach, nawet w 2300 cm3 Triumph`ie Rocket! Co do stylistyki lamp, to wg mnie te okrągłe są dużo lepsze niż modliszkowe w nowym modelu.

heheh, pamiętam Bartek jak rozmawialiśmy o naszych następnych sprzętach, spełniłeś deklaracjęja mam wersję bez R ale też jestem zauroczony, ta niasmowita lekkość i zwinność, to moto naprawdę nakłania do rozróby... :riding: ps. jak coś to mam soft i kabel do podłączenia pod kompa oraz service manuala haynesa do tych zabawek

No ładnie, nie wiedziałem, że też mierzysz w Triumph`a. Chętnie obejrzę, może mi jakiegoś sprzątnąłeś sprzed nosa ;) A serwisówkę mam, jedną nawet PL.

Fajny sprzęcik. Podobaja mi się te owiewki w tych motocyklach nad lampami. ( u Ciebie brak). A koleś na filmiku to nawet ma podobną szybkę (tęczowa) jak moja.

Nie przyjeżdżasz czasem  pod politechnikę łódzka?:-)

Sporadycznie, odkąd skończyłem tam nauczanie to nie mam po co ;)

Pozdrowienia dla ziomala. Chciałem sobie taki kupić tylko 1050 , ale te co oglądałem to same strychniny. Zakupiłem CBF 1000.

Bardzo fajny sprzęt, parę razy miałem okazję widzieć na żywo i chyba prezentuje się jeszcze lepiej niż na zdjęciach. :smile:

• 2 months later...

Super moto, gratuluję i pozdrawiam!!

Dzięki, pozdrowienia od Bogdana i Bartka.