Jump to content

Szkolenia Na Torze Pod Łodzią? Opinie?

Heidevar
 Share

Recommended Posts

Mieliście już styczność ze szkoleniami organizowanymi w ramach łódzkiego toru znajdującego się przy trasie Zgierz-Stryków? Chciałbym wykupić pakiet dla kogoś w ramach prezentu ale najpierw wolałbym poznać jakieś wrażenia uczestników szkoleń ponieważ kwoty nie są "kieszonkowe".

Szkoła Motocyklowa Turbo

Dokładnie żeby myśleć o szkoleniu techniki jazdy motocyklem to najważniejsze jest to kto to prowadzi a nie samo miejsce polecam szkolenia z Tomkiem Kulikiem z kulikowisko.pl można poczytać na www i popytać na forum pozdrawiam serdecznie Robert 😁

Na stronie toru jest oferta szkoleń, nie wiem jaka szkoła je prowadzi. Chodziło mi o szkolenia na czterech kołach z własnym samochodem. Oferma ze mnie, nie wspomniałem o tym.

Szkoła Motocyklowa Turbo

A to fakt trochę pomyliłeś fora dyskusyjne,zadzwoń do nich i spytaj kto prowadzi a potem wpisz nazwisko w gogle i poczytaj o prowadzących 😁

Szkoła Motocyklowa Turbo

Na stronie toru jest oferta szkoleń, nie wiem jaka szkoła je prowadzi. Chodziło mi o szkolenia na czterech kołach z własnym samochodem. Oferma ze mnie, nie wspomniałem o tym.

A to fakt trochę pomyliłeś fora dyskusyjne,zadzwoń do nich i spytaj kto prowadzi a potem wpisz nazwisko w gogle i poczytaj o prowadzących

Wchodzę i widzę, że jakiś nowy post z OSK Turbo to myślę, super pewnie grafik treningów na 2017r.

A tu smutek :/

Nie wiem jakie są szkolenia organizowane przez Tor Łódź, za to wielokrotnie uczestniczyłem w szkoleniach z cyklu Kulikowisko i mogę w 100% polecić tym bardziej, że odbywają się na różnych obiektach.

• 3 months later...

A czy ktoś z szanownego grona zapisał się może na jazdy swobodne w sobotę 1 kwietnia 2017 ?

Ja się długo zastanawiałem, czy to dobry pomysł, aby sezon zacząć od wizyty na torze. Doszedłem do wniosku, że to głupi pomysł, ale i tak się zapisałem.

• 2 months later...

Kolega był na szkoleniu organizowanym przez miesięcznik M......L  na torze Łódź tak mnie zachęcił że zapisuję się na następną edycję z tym że raczej dla początkujących to jest mimo że 3sezony za mną i 30tys km zrobiłem ale na naukę nigdy za późno 😀

A szkolenie na 4kołach polecam na tym torze znam wszystkich instruktorów i za nikogo się nie będę wstydził . Dodatkowo konfiguracja toru jest bardzo atrakcyjna technicznie więc samo to daje dużo

Edited by Robcio (see edit history)