Skocz do zawartości

Szkolenia Na Torze Pod Łodzią? Opinie?


Heidevar

Rekomendowane odpowiedzi

Mieliście już styczność ze szkoleniami organizowanymi w ramach łódzkiego toru znajdującego się przy trasie Zgierz-Stryków? Chciałbym wykupić pakiet dla kogoś w ramach prezentu ale najpierw wolałbym poznać jakieś wrażenia uczestników szkoleń ponieważ kwoty nie są "kieszonkowe".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Dokładnie żeby myśleć o szkoleniu techniki jazdy motocyklem to najważniejsze jest to kto to prowadzi a nie samo miejsce polecam szkolenia z Tomkiem Kulikiem z kulikowisko.pl można poczytać na www i popytać na forum pozdrawiam serdecznie Robert 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

A to fakt trochę pomyliłeś fora dyskusyjne,zadzwoń do nich i spytaj kto prowadzi a potem wpisz nazwisko w gogle i poczytaj o prowadzących 😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoła Motocyklowa Turbo

Na stronie toru jest oferta szkoleń, nie wiem jaka szkoła je prowadzi. Chodziło mi o szkolenia na czterech kołach z własnym samochodem. Oferma ze mnie, nie wspomniałem o tym.

A to fakt trochę pomyliłeś fora dyskusyjne,zadzwoń do nich i spytaj kto prowadzi a potem wpisz nazwisko w gogle i poczytaj o prowadzących

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wchodzę i widzę, że jakiś nowy post z OSK Turbo to myślę, super pewnie grafik treningów na 2017r.

A tu smutek :/

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakie są szkolenia organizowane przez Tor Łódź, za to wielokrotnie uczestniczyłem w szkoleniach z cyklu Kulikowisko i mogę w 100% polecić tym bardziej, że odbywają się na różnych obiektach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

A czy ktoś z szanownego grona zapisał się może na jazdy swobodne w sobotę 1 kwietnia 2017 ?

Ja się długo zastanawiałem, czy to dobry pomysł, aby sezon zacząć od wizyty na torze. Doszedłem do wniosku, że to głupi pomysł, ale i tak się zapisałem.

SV650s -> GSX1300R -> ZZR1400 -> ZX10R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://motocykle-lodz.pl/topic/5859-taka-sytuacja-tor-w-%C5%82odzi/page-21

Parę osób się zapisało. Część jedzie do Radomia na Kulikowisko w sobotę.

...You can be better than that..

       ╭〔︶︵︶〕

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Kolega był na szkoleniu organizowanym przez miesięcznik M......L  na torze Łódź tak mnie zachęcił że zapisuję się na następną edycję z tym że raczej dla początkujących to jest mimo że 3sezony za mną i 30tys km zrobiłem ale na naukę nigdy za późno 😀

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szkolenie na 4kołach polecam na tym torze znam wszystkich instruktorów i za nikogo się nie będę wstydził . Dodatkowo konfiguracja toru jest bardzo atrakcyjna technicznie więc samo to daje dużo

Edytowane przez Robcio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...