Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
Zaloguj się, aby obserwować  
stanio

Jaka Restauracja Na Kolacje?

Polecane posty

stanio

Siemanko :smile:

Tak jak w temacie potrzebuje waszej pomocy. Planuje zabrać żonę na porządną kolacje w łodzi lecz nie wiem, gdzie "uderzyć" i czekam na wasze propozycje ładnej, porządnej i smacznej restauracji.

matthewspl

Jesli lubisz prawdziwe chinskie jedzenie (nie mylic z chinskim z budki na rogu)to polecam Złoty Imbir

Sushi to Ato Sushi, tajlandzkie ostre to jest niezla tajlandzka w Manufakturze. Kuchnia wegierska jest dobra w Varoszce na traugutta 4. Dobre wino maja w Tawernie Pappa Verde w Manufakturze.

Jaka kuchnia?

matthewspl

Dobre nowoczesne jedzenie jest jeszcze w Spoldzielni w Off Piotrkowska ale tam radze rezerwowac stolik. Dobrze jest tez w Lavende na Widzewie bo w tej Lavende w Manufakturze jest ciagle duzo ludzi. Dobrze robia nalesniki w Manekinie ale tam raczej na deser warto pojsc chociaz jest sporo wytrawnych dan. Jesli lubisz mieso na slodko to Anatewka gdzie maja zydowska kuchnie.

Bulgarskiej na piotrkowskiej nie polecam bo tam dla mnie wszystko jest za slone ale niektorzy lubia. Dobrego steka jadlem w Sfinksie w Galerii ale to sieciowka i sredni klimat na kolacje we dwoje.

Z tych wszystkich wymienionych polecam najbardziej Zloty Imbir bo to dla mnie najlepsze smaki a maja specjalne zestawy dla Dwojga. Dla pewnosci tez radze zarezerwuj wczesniej stolik.

Jeszcze jedna jest bardzo dobra Affogato. Duzo dan degustacyjnych. Sporo nowoczesnych technik przygotowania potraw. Bardzo wykwintnie. Zdobyli nagrode Gault Millau za desery. Mega dobrze tam jest!

Kejt93

La Vende, Bawełna, Galicja no i moja ulubiona: Otwarte Drzwi :smile:

Edit: Drukarnia i Spółdzielnia też spoko :smile:

Edytowano przez Kejt93 (zobacz historię edycji)

JAREK-XJR

Cerna Hora w Loftach.

Wysłane z mojego DRIVE2 przy użyciu Tapatalka

Pan Konrad

Ewentualnie Cud miód na Włókniarzy przy Lutomierskiej na sznycla wiedeńskiego. Genialny!!!

stanio

Podziękować wszystkim za tak szybki odzew :smile: teraz sobie popatrzę na menu każdej "knajpki" i coś się wybierze :smile: albo tak jak napisał wielebny67 wymodzę coś w domu.

Pozdro

matthewspl

Wszystko zalezy od tego jaka to ma byc kuchnia? Sam raczej szukam czegos wiecej niz kotlet i frytki wiec w Lodzi jest do wyboru do koloru ale naprawde dobrych restauracji kilka.

matthewspl

Dobre jedzenie jest jeszcze w Hotelu Holiday Inn na Piotrkowskiej a wino jeszcze lepsze!

Lancet

Mogę jeszcze polecić "Chatę Wuja Toma" w Żabiczkach

B3DNAR

Potwierdzam Galicja na miły wieczór...idealna

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować