Jump to content

żiru

żiru
 Share

Recommended Posts

Cześć ludziska. Jarek z Łodzi, konkretnie Stary Widzew, mam 33 lata i ten rok był moim pierwszym sezonem, który to przejeździłem na Junaku 122F.

Grubo ponad dekadę temu, kiedy w Łodzi szkoliło się jeszcze młodych żużlowców ok 5 lat spędziłem na torze towarzysząc bratu w jego żużlowej przygodzie, pomagając mu w treningach i wtedy też zaraziłem się zarówno żużlem, jak i samymi jednośladami.

A forum zainteresowałem się dzięki akcji Moto Mikołaje, w której finale miałem przyjemność brać udział w tym roku - fantastyczne przeżycie przejechać z Wami przez miasto w asyście misiaków, którzy tym razem są naszymi sprzymierzeńcami :smile:

• 4 weeks later...
  • 5 months later...
Dnia 9.12.2016 o 12:09, Aidekk napisał:

Zapraszamy do częstszej jazdy z nami, nie tylko na specjalne - jak motomikołajowa - okazje ;)

Postaram się, muszę w końcu się wybrać na któreś ze czwartkowych spotkań, tylko wciąż czasu brak. Kat A już w trakcie robienia, także już rozglądam się za czymś mocniejszym i będzie można gdzieś uderzyć dalej poza Łódź, bo teraz to na dłuższe trasy 100km/h na max obrotach nieco męczące i dla mnie i dla mojego Junaczka.