Skocz do zawartości

Kursy doszkalające / rozszerzające umiejętności


Tomi

Rekomendowane odpowiedzi

udało mi się wyszukać ciekawą ofertę www.groupon.pl/oferty/lodz/auto-szkola-f1/3851057

Edytowane przez Suchy-wolk
Poprawiony link. (wyświetl historię edycji)

Na drodze spotykam się z masą nieodpowiedzialności,Wielu ludzi jeździ po wariacku, nie przestrzegają znaków,Ani ograniczeń prędkości, nie mają za grosz wyobraźni.Aż czasami ciężko ich wyprzedzić.... ;)

podpisrx.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grandys Duo organizuje treningi doskonalenia jazdy dla zawodników z licencjami jak i dla początkujących na torach slovakia ring (18-19 kwiecien) i pannonia ring (2-3 maj). kurs nie nalezy do tanich bo sam udział ok 1000zl ale na pewno profesjonalny. szczerze ubolewam nad tym ze w tym roku nie wyrobie finansowo ale za rok moze sie uda. dla zainteresowanych wiecej informacji na stronie : http://www.grandysduo.com.pl/treningi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Ciekawy temat , ja jadę 06-08-2012 do Poznania na tor koszt 515 zł plus paliwo , dużo słyszałem i dużo rozmawiałem z osobami które nie koloryzuja a wiedzą co mówią i jeden dzień na torze to około trzech lat na ulicy ( z odpowiednimi ludźmi), jeśli jest ktoś chcętny to zapraszam ,kontakt do mnie 603 802 374

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy widzieliście wpis, dlatego kopiuję informacje od Motopublica.pl:

 

Zapraszamy do udziału w szkoleniu !

Termin - 26 sierpnia 2012

Koszt - 380 pln

Więcej info na stronie: http://szkolenia.mtm.net/page8.php

Ilość miejsc ograniczona więc zapraszamy do wpłat w naszym sklepie - Motopublica, Żeligowskiego 46, Łódź

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to był ten kurs 'etap 1' to bym z chęcią się na to wybrał. Może w reszcie bym nauczył się dobrze jeździć ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPEED DAY

Motocyklowe dni zawrotnych prędkości na jedynym w Polsce bezpiecznym, homologowanym przez Europejską Federację Motocyklową UEM obiekcie ze stałym wsparciem wykwalifikowanych instruktorów, byłych i aktualnych Mistrzów Sportu Motocyklowego.

 

Po weekendzie będę mogła napisać coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu też coś sie w doszkoleniach dzieje: http://szkoleniemotocyklowe.pl/

Cel jest niczym. Podróż wszystkim.

Czechy, Słowacja, Węgry, Serbia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Czarnogóra, Albania, Ukraina, Rumunia, Bułgaria, Turcja, Gruzja, Armenia, Azerbejdżan, Rosja, Białoruś, Niemcy, Austria, Belgia, Holandia, Luksemburg, Francja, Włochy+Sycylia, Hiszpania, Maroko, Sahara Zach., Mauretania, Mali, Burkina Faso, Wybrzeże Kości Słoniowej, Ghana, Togo, Benin, Szwecja, Litwa, Łotwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów dziś dostałem propozycje od mojego kolegi oraz instruktora na kat A.mianowicie 28 lipca odbędzie się kurs /szkolenie techniki jazdy motocyklowej.. godzina teorii oraz jakieś 5-6 godzin praktyki...Mianowicie start godzina 9.00 Tomaszów Mazowiecki OSK AUTO-BIS ul.świętego Antoniego 55 ...koszt 130 pln wstępnie ,Jeżeli zbiorę kilka osób koszty będą mniejsze. do 21 lipca muszę dać odp ile osób by się pisało...Jeżeli ktoś chętny czekam na priv i wtedy podam więcej informacji i odpowiem na wszelkie pytania :decayed:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Próbowałam znaleźć coś organizowanego przez Yamahę w poprzednim sezonie, ale nic nie wypatrzyłam :/ Ktoś coś wie na ten temat?

 

Krzysiu, jak będziesz coś wiedział o tej Hondzie to daj znać, może się skuszę, jeśli znów nic innego nie znajdę :smile:

 

Yamaha organizuje imprezę na torze Poznań pod nazwą - Yamaha Street Experience. Niestety odbywa się to raz w roku i tegoroczna edycja jest już historią :sad2: Opis imprezy można znaleźć tutaj: http://www.scigacz.pl/Platinum,Yamaha,Street,Experience,2012,sukces,18725.html

 

Jak już pisałem na innym wątku słyszałem bardzo dużo dobrych opinii o Tomaszu Kuliku i kursach prowadzonych przez niego - http://kulikowisko.pl/node/2

Ci co byli oceniają kursy bardzo pozytywnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam kolegów dziś dostałem propozycje od mojego kolegi oraz instruktora na kat A.mianowicie 28 lipca odbędzie się kurs /szkolenie techniki jazdy motocyklowej.. godzina teorii oraz jakieś 5-6 godzin praktyki...Mianowicie start godzina 9.00 Tomaszów Mazowiecki OSK AUTO-BIS ul.świętego Antoniego 55 ...koszt 130 pln wstępnie ,Jeżeli zbiorę kilka osób koszty będą mniejsze. do 21 lipca muszę dać odp ile osób by się pisało...Jeżeli ktoś chętny czekam na priv i wtedy podam więcej informacji i odpowiem na wszelkie pytania :decayed:

 

Jak dla mnie instruktor nauki jazdy na kat A to troszkę przy mało. Osobiście znam jednego Darka z Brzezin, który w roku robi motocyklem ok 20 tyś on mógłby dokształcić młodego motocyklistę czy motocyklistkę np. moją Agę . Lecz instruktor, który uczy do egzaminu państwowego raczej nie, więcej niż nie. SZKODA KASY

Albo możemy przetestować takiego instruktorka przed zapisami w trasie. Ja i Jakubko-wystarczy troszkę w mieście i na trasie z winklami. Myślę , że po takiej jeździe to my zgarniemy wpłaty i przy grillu zrobimy szkolenie na kaloryferze. Nie wiem czy wszyscy wiedzą gdzie to :whistling:

Bo jak nam zaczną jeździć zgodnie z przepisami no to se nie polatamy w samym słowa znaczeniu. http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif

Miałeś wypadek? Pomogę uzyskać odszkodowanie z OC sprawcy.  501-629-877

http://www.autopowypadku.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega /instruktor nie będzie szkolił na tym kursie tylko jest organizatorem ..sorry źle sformułowałem zdanie...

 

 

sobota 28 lipca w godzinach od 9 do 16,ewentualnie 17, najpierw zajęcia

teoretyczne(ok 1h) potem

trening praktyczny prowadzony przez instruktora techniki jazdy szkolonego

przez fabrycznych instruktorów KTM, wymagane prawo jazdy kat. A i własny

motocykl z ważnym badaniem technicznym i OC, koszt 130 zł, drugie

śniadanie, picie i suche przekąski w przerwie w cenie.Trening obejmuje

szkolenie z zakresu ma precyzyjnego manewrowania motocyklem, jazdy w

zakręcie, hamowania, hamowania z omijaniem przeszkody.

 

 

Tu jego mail do mnie w zgledem szkolenia

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to zawsze o wszystkim za późno przeczytam, jak ktoś będzie coś wiedział ale z większym wyprzedzeniem to piszcie co by człowiek mógł zaplanować, obiecuje śledzić uważnie, pytanie tylko czy fazera to wpuszczą :smile: ?

:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla posiadaczy Hondy:

Jak co roku w okolicach sierpnia jest organizowana impreza doszkalająca Honda Fun & Safety.

W tym roku szkolenie odbędzie się 4-5 sierpnia na torze wyścigowym w Radomiu.

Szczegółowy program znajdziecie na stronach Honda Poland http://honda.pl/pl/motocykle/fun&safety.html

 

Tylko zastanawia mnie jedeno zdanie "Honda Poland zaprasza wszystkich, którzy zakupili motocykle w autoryzowanej sieci dealerskiej Hondy..."

W zeszłym roku na to szkolenie można było jechać Hondą każdego pochodzenia...czyżby zasady się zmieniły...? http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kolega /instruktor nie będzie szkolił na tym kursie tylko jest organizatorem ..sorry źle sformułowałem zdanie...

 

 

sobota 28 lipca w godzinach od 9 do 16,ewentualnie 17, najpierw zajęcia

teoretyczne(ok 1h) potem

trening praktyczny prowadzony przez instruktora techniki jazdy szkolonego

przez fabrycznych instruktorów KTM, wymagane prawo jazdy kat. A i własny

motocykl z ważnym badaniem technicznym i OC, koszt 130 zł, drugie

śniadanie, picie i suche przekąski w przerwie w cenie.Trening obejmuje

szkolenie z zakresu ma precyzyjnego manewrowania motocyklem, jazdy w

zakręcie, hamowania, hamowania z omijaniem przeszkody.

 

 

Tu jego mail do mnie w zgledem szkolenia

 

Kto nie pojechał w sobotę niech żałuje super sprawa fakt gorąco było ..wszystkie mięśnie dziś jeszcze bolą :smile: Ale opłacało się pocierpieć trochę :riding: :riding:

 Nie mam siły, by wstać,

nie mam siły, by iść.
Nie mam siły, by grać,
nie mam siły, by żyć.
Eksploduje mój mózg,
atakuje mnie chłód.
Zasypuje rój gruz,
to rujnuje mnie znów,
ale nagle w żagle łapię ciepły wiatr,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

onda Poland zaprasza wszystkich, którzy zakupili motocykle w autoryzowanej sieci dealerskiej Hondy..." W zeszłym roku na to szkolenie można było jechać Hondą każdego pochodzenia...czyżby zasady się zmieniły...?

Właśnie też się zastanawiam bo chętnie bym się zapisał

==============================
Mercedes CLA 45 AMG Klub Polska

- MV AGUSTA DRAGSTER RR 2016

- Aprilia RSV4 2014 SC-Project

- Suzuki GSXR 1000 K6 RaceFIT
- Honda CB1000R 2009r PCIII, GP RACEFIT
- Buell 1125 CR 4000KM
- Yamaha FZ1 15000KM - crash
- Buell XB12S
- Suzuki GSX-r 1000 K2 15000KM
- Suzuki GSX-F 600 12000KM

https://www.youtube.com/user/nicram82b YouTube

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie pojechał w sobotę niech żałuje super sprawa fakt gorąco było ..wszystkie mięśnie dziś jeszcze bolą :smile: Ale opłacało się pocierpieć trochę :riding: :riding:

Żałuję, że nie pojechałem, ale dopiero w tym tygodniu będę mieć naprawione zawieszenie. Na krzywych lagach słabo się jeździ ;)

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jest opcja szkolenia na torze w Radomiu przez zawodnika. Koszty wyglądają tak:

200zł - opłata za naukę

150zł - opłata za wstęp na tor (w niedzielę, w inne dni jest taniej)

Dojazd i paliwo we własnym zakresie.

Najlepiej by było wypożyczyć jakiegoś busa, wrzucić moto na pakę i jechać w kilka osób. Na miejscu się przebrać i jeździć.

 

Dobrze by było zebrać ok. 6 osób. Jeśli koszta by Wam odpowiadały to można pomyśleć o organizacji i konkretnym terminie. Prawdopodobnie jakoś na początku września.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Poznaniu na torze jest organizowany Dzień motocyklisty ( teoria z praktyką ) podobne koszta a słyszałem że godne uwagi

You don' t know the power of the dark side

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, ale tam jest tych ludzi sporo więcej i dużo mniej czasu jest poświęcane na jednego człowieka. Sprawa jest otwarta, komu pasuje to niech się odezwie.

Suzuki SV650S 2007 icon1.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...