Jump to content

Ocena Ogloszenia Ktm Exc 125 Six Days


dubicki123
 Share

Recommended Posts

Co myślicie o tym KTM? http://allegro.pl/kt...90.html#thumb/1pisał mi że nie było nic wymieniane a przy tej ilości motogodzin (ok.170) już raczej trzeba wymienić tłok czy Kobe. Co o tym myślicie warto czy trochę za wysoka cena. Jeszcze mam takiego ktm na oku https://www.olx.pl/i2/oferta/ktm-exc-125-na-a1-CID5-IDip7AZ.html#582ea00546 tutaj Przebieg to 340mth. Tłok wymieniony 45mth temu, sprzęgło (kompletne) 20mth temu. Amortyzator tył wymienony olej, uszeczalniacze i nabity gazem w serwisie ktm 15mth temu. Po za tym mniejsze rzeczy które wymagały wymiany. Co myślicie o tych 2 ogłoszeniach .warte zainteresowania ?

Link to comment
Share on other sites

Link z allegro nie działa. Na drugim lekko pognieciony dyfuzor. Może to powodować spadek mocy (choć w tym wypadku raczej nie, specjalistą nie jestem). Zwracaj na to uwagę bo wymiana to spore koszta. Pognieciony lub powyginany (szczególnie przy cylindrze), czy był spawany albo po prostu ma dziury. Ostatnio z ciekawości przeglądałem manuale do tego modelu i tam zalecana wymiana tłoka jest co 20-40h (pewnie przy jeździe zawodniczej) Musisz się z tym liczyć.

 

Cóż mogę powiedzieć... Najlepiej mieć zapas gotówki na remont i od razu po zakupie rozebrać silnik, wymienić co trzeba a później jeździć i dbać. Na każdej aukcji jest napisane że moto po remoncie i bez wkładu finansowego. Ciężko w to uwierzyć ale cenę podbija skutecznie. Jedynie tani egzemplarz możesz trafić jak będzie silnik uwalony.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...