Jump to content

Podpinka Do Kurtki


Recommended Posts

Nie wiem jak i gdzie, ale zgubiłam gdzieś podpinkę do kurtki... Czy mogę gdzieś zakupić nową? W jakimś sklepie na zamówienie może sprowadzają? Widzę w necie, że są jakieś pojedyncze oferty, ale nie wiem nawet czy każda kurtka ma "swoją" podpinkę, czy raczej model jest jeden, uniwersalny, tylko rozmiar może być inny. Help me :smile:

Kurtka Held Samina rozmiar ds.

Link to comment
Share on other sites

Możesz spróbować zamówić ją w sobie w sklepie w którym kupowałaś, albo w każdym innym który sprzedaje Helda. Aczkolwiek podejrzewam że cena ok 200 zł może przekonać Cię do lepszego poszukiwania własnej podpinki albo zainwestowania w dobrą odzież termiczną (z wełny merino brubeck - jako naczelny zmarzluch polecam)

Link to comment
Share on other sites

Kurtki Helda mają swoje specyficzne podpinki dla każdego modelu, aczkolwiek nie znaczy to, że od innego modelu nie będzie pasowała. Natomiast podpinki są wymiarowane, więc potrzebujesz dokładnie taki sam rozmiar jak kurtki. Nie spotkaliśmy się z tym, żeby w Heldzie dało się dokupić samą podpinkę. Tak jak napisała Ci Gwiazda675 najlepiej jeśli kupisz sobie po prostu porządną warstwę cieplną osobno zakładaną.

Link to comment
Share on other sites

Kurcze, no to teraz mnie zasmuciliście (szczególnie @MOTORWINGS, bo u Was kupiłam kurtke). Nie wiem gdzie ja posiałam te podpinkę. Jestem na siebie zła, ale mam jeszcze resztki nadziei, że się jednak znajdzie gdzieś w odmętach domowego syfu. A tata powtarzał, że porządek w pokoju to ważna rzecz...

Edited by Kejt93 (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Jak większość tubylców wie, w Pabianicach jest sklep z odzieżą motocyklową używaną. Człowiek który to prowadzi i tam siedzi, zna "dziadka" który dorabia podpinki do takich kurtek. Jak bardzo Ci zależy, znajdź ten sklep (chyba że wiesz gdzie jest), podjedź do gościa i poproś o namiary. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...