Jump to content

Krawiec/specjalista Od Przerabiania Ciuchów Motocyklowych.

Bruce
 Share

Recommended Posts

Siema,

Jak w temacie znacie jakiegoś specjalistę który przerabia ciuchy motocyklowe w Łodzi lub okolicach? Potrzebuję akurat wszyć suwak do sakwy ale na przyszłość czyli jakieś zwężenie/ przerobienie ciuchów przydałby się jakiś kontakt. Z góry dzięki.

Jeśli sakwa z skóry szukaj kuśnierza a nie krawca potrzebna maszyna z podwójnym transportem jeśli chodzi o ciuchy tekstylne polecam się :smile:

Edited by Marttino (see edit history)

Sakwy naprawia człowiek na rzgowskiej przy zarzewskiej

• 7 months later...

Podbiję temat, by nie tworzyć nowego...

Potrzebuję przerobić trochę swoją kurtkę na moto. Ciuch jest tekstylny, więc orientujecie się może czy zwykły krawiec ogarnie temat, czy szukać specjalisty w dziedzinie odzieży motocyklowej? Macie jakieś sprawdzone namiary? 

Z góry dzięki :cheers:

Edited by Kejt93 (see edit history)

4 godziny temu, Kejt93 napisał:

Podbiję temat, by nie tworzyć nowego...

Potrzebuję przerobić trochę swoją kurtkę na moto. Ciuch jest tekstylny, więc orientujecie się może czy zwykły krawiec ogarnie temat, czy szuka specjalisty w dziedzinie odzieży motocyklowej? Macie jakieś sprawdzone namiary? 

Z góry dzięki :cheers:

Przytyło się ostatnio Kasiu?

Darek_Lodz

ale chcesz coś naszyć, czy aby jakiś spec np. narysował np. smoka iglą i nitką :biggrin: ? 

6 godzin temu, Darek_Lodz napisał:

ale chcesz coś naszyć, czy aby jakiś spec np. narysował np. smoka iglą i nitką :biggrin: ? 

Raczej przeszyc i spruć ;) zadnych dodatkowych ozdobnikow nie potrzebuje 

Znam kogoś takiego. Pan ma malutki warsztat na ulicy Skierniewickiej 7. Ja łatałem sobie spodnie po spaleniu od rury kolektora.

Pan zna się tak na robocie że nie niszczy nawet membran.

Niestety nie mam zanotowanego imienia, a jak ostatnio rozmawialiśmy Pan wspominał ze powoli kończy z tym bo dużo zachodu ale liczę że kontakt nadal aktualny

TEL: 793 745 334

MOTORWINGS
18 godzin temu, StefanPL napisał:

Znam kogoś takiego. Pan ma malutki warsztat na ulicy Skierniewickiej 7. Ja łatałem sobie spodnie po spaleniu od rury kolektora.

Pan zna się tak na robocie że nie niszczy nawet membran.

Niestety nie mam zanotowanego imienia, a jak ostatnio rozmawialiśmy Pan wspominał ze powoli kończy z tym bo dużo zachodu ale liczę że kontakt nadal aktualny

TEL: 793 745 334

Niestety Krawiec ze Skierniewickiej zakończył działalność już jakiś czas temu, ku naszemu i innych ubolewaniu :sad2:

MartaCrystal

Mi przypalone motospodnie latal krawiec na Zeromskiego 1 w Lodzi.

Dobra robota a do naprawy bylo sporo bo dziura na wylot. Tego krawca polecili mi w Wolfie.

Edited by MartaCrystal (see edit history)