Jump to content

Honda Cb 750


Deso
 Share

Recommended Posts

Sevenke kupiłem właśnie z polecenia bo nie brałem jej po uwagę ale znalazła się na mojej drodze i tak razem śmigamy  :smile: Co do moto w tle jest to poprzedniego właściciela sevenki sprzęt odrestaurowany, którym jego luba śmiga na zakupy do sklepu jak zabraknie np. śmietany :smile:

Edited by Deso (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

Ja śmigam od września tego roku i za dużo nie nakręciłem km ale jestem zadowolony z jazdy. Mimo że czytałem wcześnie o za słabych hamulcach względem masy i mocy motocykla to ja tego nie widzę bo jak trzeba staje prawie w miejscu. Z racji tego ,że jestem laikiem mogę mieć błedne zdanie na ten temat ale ja osobiście nie narzekam. W krótkiej karierze miałem nieprzyjemność już 2 razy sprawdzić hamulce przez jakiegoś barana co nie wie co to są lusterka i moto dał radę. 

Edited by Deso (see edit history)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Mimo że czytałem wcześnie o za słabych hamulcach względem masy i mocy motocykla to ja tego nie widzę bo jak trzeba staje prawie w miejscu.

Zależnie jak kto jeździ takie wrażenia. Sprawdź przy większej prędkości czy nie "wpada" Ci klamka hamulca przy mocniejszym hamowaniu. Jeśli tak to warto zdecydować się na przewody w oplocie :smile:

Bardzo fajna sevenka. Planujesz ją zrobić w cafe racer? Czy po prostu śmigać? Pytam,bo te motocykle idealnie się do tego celu nadają :smile:

Link to comment
Share on other sites

Na chwile obecną nie myślałem o przerabianiu, bo za krótko ją mam i dopiero zaczynam swoją przygodę z moto na poważnie więc sam jeszcze nie wiem czego chce  :smile: Ale sevenką jak na razie fajnie mi się śmiga a co będzie dalej czas pokaże :biggrin:  

Link to comment
Share on other sites

Dejta spokój z tym przerabianiem. Bardzo ładny, klasyczny motocykl. Po co to psuć.

Swoje se poprzerabiajcie ...na czopery  :P

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
  • Create New...