Jump to content

Utrata Mocy Podczas Deszczu. Pomocy !

Shima
 Share

Recommended Posts

Cześć !

Wracałem z uczelni motorkiem i złapał mnie deszcz , postanowiłem pojechać okrężna drogą do domu, deszcz mi nie przeszkadza tym bardziej że to moja pierwsza taka przygoda, swoją drogą nie było to nieprzyjemne jak  niektórzy uważają było całkiem fajnie   :riding:  Jednak pojawił się problem, mianowicie moto zaczął dziwnie się zachowywać sprawiał takie wrażenie jakby tracił moc, po jakiejś chwili zaczął pracować na 3 cylindrach a nawet momentami wydawało mi się że na dwóch ! :sad2:

Wszystko wraca do normy jak wchodzi na wysokie obroty jednak kiedy się zatrzymuje i wrzucam na luz ma nierówną pracę po czym gaśnie. Kiedy maszyna przeschnie z powrotem jeździ jak marzenie. Moto to Bandit GSF600S z 2002r. Zostawiam go do wieczora na deszczu i po ciemku odpalę zobaczę czy nie ma choinki jakiejś. Macie może jakieś pomysły ?? :smile:

Pozdrawiam wszystkich

LWG

Wymień przewody wysokiego napięcia, bo mają przebicia.

Dzięki wielkie, niedługo zamówię wymienię może będzie wszystko ok :smile:

Pozdrawiam

Gdyby to było za malo trzeba poszukać winy w świecach bądź w jakimś "odizolowanym" przewodzie wysokiego napięcia. Pozdr.

Gdyby to było za malo trzeba poszukać winy w świecach bądź w jakimś "odizolowanym" przewodzie wysokiego napięcia. Pozdr.

Dzięki , w razie czego na pewno sprawdzę :smile:

Pozdr.

• 3 weeks later...