Skocz do zawartości

Ratbike


Micek1968

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to linka znalazłem na innym forum ale tak mi się spodobał że postanowiłem umieścić tu też i spytać Was o opinie co sądzicie o takich motocyklach? Dla nie znających tematu RatBike to motocykl stworzony tak żeby był najbrzydszy na świecie

http://www.scigacz.pl/Rat,Bike,Honda,Shadow,750,byczo,13232.html

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w stylu RatBike'a widziałem w tamtym roku w Skierniewicach.. motocyklista z tego co pamiętam był z BSA Kutno i to chyba nawet VicePrezes klubu..

I może nie wygląda najlepiej ale powiem Wam że silniczek to mu chodził jak zegarek... aż sam byłem zdziwiony

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez jaj - prezentuje się okropnie :biggrin: Jednak może zaskoczyć niejednego motocyklistę na światłach :riding:

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i żeby nie było że tylko chopery da się zrobić na rata

Dołączona grafika

i jeszcze jeden "brzydal"

Dołączona grafika

i jeszcze jeden... jak już jest brzydki taki że już bardziej nie można zawsze można przyodobić go różnymi szmatami i innymi "brzydkimi" ozdobami

Dołączona grafika

temu na dodatek coś brzydkiego się wylewa na asfalt

 

hehe.. ale mnie dziś wzieło na te ratbiki... i od razu dementuję że nie zamierzam przerabiać moto :smile:

a teraz prawdziwy RAT :smile:

Dołączona grafika

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link z pierwszego posta jest MEGA! Jak widać, niektórym może się podobać :DCiekawe co będzie z mojego Zippa po 25 latach - może sam się zmieni w Rat-bike'a ;D

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super! Bardzo mi się podobają takie klimaty Mad Maxa.

też mi się od razu skojarzyło z Mad Max'em :smile: swoją drogą, ciekawe jakby np ktoś po łódzkiej filmówce nakręcił film w ten deseń albo coś a'la "Harley Davidson and the Marlboro Man" wykorzystując takie motory :biggrin:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh,ciekawy klimat aby popatrzec,ale chyba bym sie nie odwazyl czegos takiego zrobic :-) .Jeszcze sporo takich wynalazkow jest pod haslem ' survival bike ' w googlach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hildo jest hardcore'm - po co hamulce :DNie rozumiem tylko tej dyskusji o mocy, zawsze myślałem że moc to top speed a moment to przyspieszenie. A momentu maszynie Hildo na pewno nie brakuje :biggrin:

Jak się jeżdżąc nie przewrócisz to się jeździć nie nauczysz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pooglądać mogę a i owszem http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/disgusted.gif :decayed: ale żebym miał swoją Lolę do takiego stanu doprowadzić ?????!!!!!!!!!!!!!! http://motocykle-lodz.pl/public/style_emoticons/default/nono2.gif :decayed:

yamaha-stars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi też chyba było żal ... to ostatni krok przed totalną destrukcją motocykla... doprowadzić go do stanu kiedy jeszcze jeździ ale jednym kółkiem jest już na drugim świecie :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...