Skocz do zawartości

Suzuki GSXR 750 k8 BLACK


danielfit

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja się pochwalę.Moje obecne moto Suzuki GSXR750 K8 - od nowości w RPObecny przebieg 17000 kmZalety+ wystarczająca moc 150 kucy+ niskie spalanie (od 5,5 l do 7,5 l)+ wygodna pozycja przy wzroście 189 cm+ super prowadzi się w zakrętachMinusy- pomimo ubezpieczenia AC jestem niewolnikiem tego sprzęta- średnio podoba mi się dźwięk pracy silnika przy dobrym rozkręceniu - grzechotnik

post-71-0-56846600-1311368872_thumb.jpeg

post-71-0-43397300-1311368879_thumb.jpeg

post-71-0-72246900-1311368884_thumb.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna.A jak z pozycją w dłuższych trasach, bardzo pochylona, bo słyszałem opinie że gixery na dłużej właśnie męczą pozycją ?I o co chodzi z tym niewolnictwem, podobno już dawno zniesione ;)

Części do samochodów osobowych i dostawczych | Allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa maszyna, widziałem filmiki - fajnie jeździ.

Chcesz założyć działalność, a może już posiadasz? Odbierz 10% rabatu na usługi księgowości winfakt_logo_sygnatura.png

Polecam, sprawdziłem na własnym biznesie: www.infakt.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładna.A jak z pozycją w dłuższych trasach, bardzo pochylona, bo słyszałem opinie że gixery na dłużej właśnie męczą pozycją ?I o co chodzi z tym niewolnictwem, podobno już dawno zniesione ;)

Najgorzej odczuwam nadgarski przy wolnej jeździe ok 20-40 km/h. Przy prędkości 120-150 km/h jest wręcz idealnie. Uda stanowią podparcie dla przedramion. Wiadomo nigdy to nie będzie turystyk, ale bez plecaczka można sporo przejechać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Maszyna naprawdę robi wrażenie. Z końcem przyszłego sezonu też się do takiej przymierzam. Może tylko w niebiesko-białym malowaniu koniecznie >2008 (ta przednia lampa :wub: ). Jak wygląda sprawa ze wzrostem - bo u mnie jest ok. 196cm i nie wiem czy nie będę wyglądał jak na "kocie" :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maszyna naprawdę robi wrażenie. Z końcem przyszłego sezonu też się do takiej przymierzam. Może tylko w niebiesko-białym malowaniu koniecznie >2008 (ta przednia lampa :wub: ). Jak wygląda sprawa ze wzrostem - bo u mnie jest ok. 196cm i nie wiem czy nie będę wyglądał jak na "kocie" :smile:

Ja mam 189 cm, waga ok 110 kg i jest nie najgorzej. Wcześniej miałem nakeda ZR7 i było dobrze dopóki nie zobaczyłem filmu z kamery jak jadę :smile: Wyglądało to żałośnie, jakbym komara dusił. Zdecydowałem się na gixa żeby mnie troszkę wyciągnęło. Rozglądałem się przy zmianie na FZ1, ale po przymiarce wyglądałem fatalnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Damn, gratuluję - piękny!Osobiście, baaardzo choruję na gsxr-750. Jak tylko moje plany będą szły pomyślnie, w przyszłym sezonie chciałbym przesiąść się na to cudeńko. Mocno mnie zakręcił. Naprawdę pięknypzdr.A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekna maszynka, wyjatkowo slicznie wyglada w czarnym :smile: Na pewno kiedys sie na takie cudo przesiade, chociaz planuje swoim gsxf pare sezonow zaliczyc ;] Gratulacje maszynki :smile:

https://www.spisperfum.pl - lista odpowiedników perfum FM Group

 

http://www.motostat.pl/user_images/32712/icon3.png - Suzuki GSX750F K6
http://www.motostat.pl/user_images/35804/icon3.png - Yamaha XC125TR

http://www.motostat.pl/user_images/73564/icon1.png - Mitsubishi Pajero III 3.2 DI-D Long

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...