Jump to content

Łowicka Majówka Motocyklowa 2012

Artur
 Share

Recommended Posts

post-34-0-84957800-1334358528_thumb.jpgPlan imprezy:11:00 - zbiórka przy garażu nr 16 - os. Dąbrowskiego w Łowiczu12:30 - przejazd na Mszę Świętą do Kościoła na Korabce ulicami: Ułańska, Bonifraterska, Podrzeczna, św. Floriana, Starorzecze, Mostowa, Blich, Seminaryjna, Strzelecka13:00 - Msza Święta i poświęcenie motocykli14:00 - przejazd na Nowy Rynek ulicami: Strzelecka, Seminaryjna, Blich, Mostowa, Stary Rynek, 11 listopada, Aleje Sienkiewicza, Kurkowa, Stanisławskiego, Nowy Rynek14:30 - prezentacja motocykli i pokaz stuntu na Nowym Rynku wystąpi AC ŚLEDŹ15:30 - uroczysta parada ulicami Stanisławskiego, Powstańców 1863 r., Kaliska, Starzyńskiego, Aleje Sienkiewicza, Klickiego, Zielkowice, Placencja, Parma, Bobrowniki, Arkadia, Nieborów16:30 - dojazd do Campingu w Nieborowie, Powitanie Gości i oficjalnie rozpoczęcie imprezyWjazd 50 zł (w tym koszulka, znaczek i pole namiotowe)Zapewniamy ciepłe posiłki i zimne piwo, konkursy z nagrodami !!!Muzykę na żywo zagra:-> Jacek i Placek,-> Dzień Zapłaty-> oraz The Thrill.Kontakt z organizatorami:Robert - 501 - 133 - 222Karolina - 606 - 484 - 282Na terenie zlotu można wynająć domki. Rezerwacje pod nr tel. 608 - 595 - 995

nie ma co jechać do Nieborów, ale na samą majówkę do miasta można się przejechać... (parada, pokazy na runku itd)

• 2 weeks later...

w Nieborowie nie ma nic ciekawego a do Łowicza można się wybrać na Dni Łowicza są dość ciekawe i darmowy wjazd :riding:

Ja tam się wybieram, zresztą chodzą słuchy, że mam tam szaleć z aerografią i tatuażem... Przynajmniej w tym celu organizatorzy mnie zapraszali, więc zapewne się spotkamy na Majówce...

• 1 month later...

cały dzień na grillu, aż mnie szlag trafiał jak dochodziły mnie odgłosy przejeżdżających motongów...

majówka całkiem udana... :smile: gdyby nie małe problemy z motocyklami byłoby jeszcze lepiej :PMi padł prawdopodobnie regulator napięcia i nie było czym odpalić po przejezdzie na plac główny, a kumplowi w czasie przejazdu Cebra się zagotowała i płyn wywaliło.. :P

No gdyby nie te dwa nie zapowiedziane przypadki (z motórami) było by spoko ale nie było by ta ciekawie jak było, ogólnie wypad zaliczony pozytywnie... :riding: śledziu" się "postarał he i turki z kebabem też, ogólnie było oka