Skocz do zawartości
  • Sky
  • Blueberry
  • Slate
  • Blackcurrant
  • Watermelon
  • Strawberry
  • Orange
  • Banana
  • Apple
  • Emerald
  • Chocolate
  • Charcoal
dubicki123

Supermoto 125

Polecane posty

dubicki123

Witam jakie polecacie supermoto/enduro 125 4T ? Tak ok. 8000 zł uzywany {max 10000zł.}

ralf77

Mateusz czemu 4T ? Ja byłem posiadaczem Yamahy DT 125 supermoto + odblokowana była i żaden 4T mi nie dorównał .Szła do końca 140 km/h a 4T 120 km/h to wszystko na dobrym paliwie :hihi: Chyba że szukasz moto na małe wyprawy do sklepu ,szkoły itp.

dubicki123

A jak z wymianą tłoka i innymi częściami ?? Ile to kosztuje i jak często trzeba wymieniać ?

ralf77

Witam. yamaha DT jest nie do zabicia.Ja Ją kupiłem z przebiegiem 12 tyś km ,przy 13 tyś pękły mi pierścienie na tłoku [to norma] robiłem górę silnika tłok wossnera +łożysko igiełkowe na korbe i uszczelki  i szlif 500zł .Dobre dotarcie i olej castrola  do dozownika i 140 km/h szła . Sześć tysi zrobiłem głównie trasy po 300 km   i żadnych problemów.  Zobacz na YT co robią na żwirowniach z tymi motorkami.Fakt silnik 4T jest pod tym względem [bez obsługowy ] ale nie wkręca sie napewno tak wysoko i  nie daje tyle frajdy  . :riding:

AndrzejM

Ty Rafał masz udziały w yamaha że tak reklamujesz?

Oczywiście żartuję, fakt że z tego co piszesz to nieźle się sprawuje Twoje maleństwo.

KosaEzg92

Nieźle się sprawowalo bo Rafał juz sprzedał. Ale potwierdzam przyspieszenie miała konkretne ;)

ralf77

Piszę tylko prawdę .Radzę się przejechać 2T i 4 T. Ja w tej pojemności nie widzę rywali na DT. Widzę Andrzej że przybyło Ci maleństwo do kolekcji w postaci V-Stroma ?

michal_lc4

yamaha DT jest nie do zabicia.Ja Ją kupiłem z przebiegiem 12 tyś km ,przy 13 tyś pękły mi pierścienie na tłoku [to norma] robiłem górę silnika tłok wossnera +łożysko igiełkowe na korbe i uszczelki  i szlif

Nieźle się sprawowalo bo Rafał juz sprzedał

:laugh2:

Nie wiem, Wy czytacie co piszecie...??  :hihi:

Frager

DT fajny sprzęt :smile: 
Na Nim szlifowałem umiejętności w terenie... 

ralf77

Witam.Michał to że pierścienie pękły przy takim przebiegu w 2T to jest normalne jak to ze żarówka kiedyś się przepali ;A sprzedałem  tylko i wyłącznie dla tego ,ponieważ przesiadam się na większe moto .Nie szukaj afer na siłę.

AndrzejM

Piszę tylko prawdę .Radzę się przejechać 2T i 4 T. Ja w tej pojemności nie widzę rywali na DT. Widzę Andrzej że przybyło Ci maleństwo do kolekcji w postaci V-Stroma ?

Fakt, miała być zmiana, ale po rodzinnej naradzie wszystko zostaje w domu.

Teraz mam to czego życzę wszystkim, dylemat co wytoczyć z garażu :biggrin:

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się