Skocz do zawartości

"brzuszek" A Ścigacz/ A Pod Koniec Moje Odczucia Nt Motocykli :d


NoPel

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Heh, głupi tytuł, ale zastanawiam się, czy jeśli ktoś ma "mięsień piwny" to czy nie będzie mu niewygodnie na ścigaczu.. Bo niestety mam skołonności do tycia, narazie jestem chudy i to bardzo, ale głównie dzięki temu że dosyć dużo ćwiczę (rower, hantle i brzuszki).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn wiesz, chodzi mi o to, czy poprostu brzuszek nie przeszkadza w przytuleniu się do baku. Bo kurcze, chce w przyszłości pojeździć na prawdziwym ścigaczu, ale mam propblemy z brzuszkiem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nie jesteś kierowcą wyścigowym warzącym 70kg i walczącym o cenne setki sekund na okrążeniu :DLecz jeżeli masz mega bandziocha ( brzuszek ) to już z lekka komicznie wygląda.Ale to Ty będziesz jeździć i Tobie ma się podobać, a nie innym ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BykuOCW piwko lubi kazdy wypic, ja wlasnie teraz pije:) nie powiem ktore;p Wiesz nie wydaje mi sie zeby to przeszkadzlo, musialbys miec naprawde duzy beben ( ze tak sie wyraze) znam ludzi ktorzy ktorzy przy wzroscie do 175cm maja po 90 100kg i jest ok. Ja mam 178cm i 86-87kg dwa lata kulturystyka i ciagle trwa choc przez obowizaki, prace ja zaniedbuje ale mysle ze daje sobie rade bez problemu i mi to nie przeszkadzalo nigdy. Marzy mi sie 178cm i 100kg,, kwadrat:)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze tatę na CBR125 za rok trzbea będzie przekonać... Co będzie ciężkie, bo tata miał wypadek na cebrze, aczkolwiek f4, więc nie wiem :/. Ale A1 pozwolił zrobić. Powiedział, że tego się nie uniknie. Ale słuchajcie, to jest piękne. Ja tak na dobrą sprawę tylko to robie w wolnym czasie. Dzis jeździłem 5 godzin niecałeTo jest piękne. To jest poprostu niesamowite. Odkręcić gaz, sprzęgło, jedynka chcoaiz ze mam 50tke,która ledwo co jedzie, wiem ze to jest to. Kocham to. Ale na szczescie, wszystko przede mna. Przede mna, zx12, o ktorym marze. Jeezu, MOTOCYKLE TO NAJPIĘKNIEJSZA RZECZ NA ŚWIECIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby co weźmiemy młotek i wgnieciemy trochę bak ;)Nie przejmuj się pracuj ciężko, odżywiaj mądrze i będzie wszystko grać.

Motocyklistą nie staniesz się z chwilą kupna motocykla !!!

 

Jest to pasja, którą trzeba poczuć całym sercem, rodzi się pewien rodzaj więzi 'człowiek-maszyna', dająca sens życiu i uczucie wolności jakiej nikt nie jest w stanie dać nam na tym świecie.

 

Pasja ta staje się najmocniejszym narkotykiem, który rządzi naszym życiem. Nawet gdy ją porzucimy zostawia za sobą pustkę, jakiej nie da się wypełnić niczym innym !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to troche mnie pocieszyliście. A znacie może jakieś sposoby jak spalić tłuszcz na brzuchu? narazie go nie mam, ale obawiam sie że nie potrwa to długo.

Człowieku... nie masz a już się martwisz? :smile: jak byłem młody (hehe to jakieś chyba 20 lat temu) to też byłem chudy jak patyk, a teraz ile bym nie zjadł i nie starał to 100 na liczniku :smile:

pozdrawiam
Micek

-----------
Yamaha Virago XV 750 ' 1993
----------------------
Nice to Be Important, But More Important to Be Nice
MOTOCYKLE-ZGIERZ.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...