Skocz do zawartości

Spawacz Poszukiwany.


JAREK-XJR

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuję dobrego zakładu spawalniczego. Mam od kolegi pęknięty stelaż do kufra i częściowo jest już zrobiony ale nie do końca, a mój serdeczny kolega, który się tym zajmował ma kłopoty zdrowotne i na razie nie ma szans aby go dokończył.Czy ktoś może polecić dobry zakład spawalniczy, który to sprawnie na moto przyłapie wstępnie elementy i później je już solidnie pospawa?Cudownie byłoby gdyby od razu też proszkowo pomalowali ale to już takie marzenie co by wszycho w jednym miejscu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAKUBKO coś tam się zajmuje spawaniem bo widziałem nie raz i nie dwa... Dewnowska 50a co do proszkowego malowania to on bezpośrednio nie ale wiem że komuś oddawał felgi od Corsy żeby mu tak zrobić więc może byłaby możliwość oddania mu do spawania a on już odda do proszkowego malowania...zapytaj go :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak odbiorę stelaż to do niego podjadę, a dziś skoczę sobie na Kolumny - tam ponoc jest zakład co to wszystko spawa.

Jeżeli mówimy o tym samym, za wiskitnem co robi, to zakład to nie jest lecz sam gostek robi ale spawa zajebiśćię naprawdę polecam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

No i był ja tam i stelaż pospawany. Mistrz nad mistrze pan spawacz, zna się, lubi to i potrafi. Polecam mimo, że czasem trzeba sporo dojechać.

jeżeli możesz to podaj mi adres tego spawacza ponieważ ja mam bardzo precyzyjne spawanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ul.Kolumny 458D. Przy ul.Kolumny, po lewej stronie jadąc w kierunku Andrespola, jest taka żólta tabliczka MET AL SPAW, bo wjazd uliczką z trylinki można przeoczyć.

dzięki napewno skorzystam. pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Chciałbym trochę odświeżyć temat. 
Poszukuje spawacza co śmiga TIGiem i zna się na robocie. Najlepiej jakby był z okolic Konstantynowa, Aleksandrowa, Bałuty, Polesie. W te okolice bede miał najbliżej. 
Do spasowania jest tłumik + kwasówka i chciałbym aby to zrobił ogarnięty magik.
Ktoś? Coś wie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Makak i Sobol spawaja, Sobol ma przy inflanckiej a Makak na wycieczkowej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
  • Dodaj nową pozycję...